Kocham Cie w nocy, kocham Cie w dzien, kocham Cie nawet wtedy kiedy jem ! Bo milosc to wiernosc co trwac zawsze musi !
Choć nie jestem seksu bombą i nie jeżdżę super Hondą, nie mam biustu XXL i na koncie wielu zer to bądź pewny kochany, że jesteś mi pisany.
Na dobranoc kilka słów życze Tobie słodkich snów.By aniołki się przyśniły i ode mnie pozdrowiły.Księżyc świeci dzisiaj jasno niech Ci one pomogą zasnąć
Dziewczyny są jak pralki automatyczne. Jeśli się włączą "do rozmowy" to kręcą i kręcą bez końca.
Tak bardzo chcę być z Tobą, czuć Twego serca bicie, za każdą taką chwilę oddam całe swe życie.
Muszę Ci powiedzieć, że Twoja komórka jest znacznie bardziej seksowna niż Ty.
Podaruję Ci w Noc Cichą, łzę płynącą prosto z serca. Żal, tęsknotę i bezsilność, miłość moją beznadziejną. W zamian tylko pomyśl o mnie, gdy opłatek weźmiesz w dłonie. I choć będziesz tak daleko, bliższy będziesz niż ktokolwiek. Zamknę oczy, Ty się zjawisz, i iskierki płonąć będą. Popatrz w niebo, obok Gwiazdki, znajdziesz Skarbie mnie na pewno.
warto ciebie miłować warto i całować. warto o tobie śnić i warto dla ciebie żyć
Niech pachną mazurki, świeci słonko na niebie, niech zajączek ode mnie, ucałuje Ciebie, życząc zdrowia, wiosny w sercu i szczęścia bez liku, a na znak Świąt spełnionych - mnóstwa jajek w koszyku!
Kiedy zrobisz duza kupe nie zapomnij umyc dupe. Gdy zalepi sie otworek, wtedy tworzy sie zatorek. Kupa w kiszce sie gromadzi, malo dupy nie rozsadzi.
Kazda minuta bez Ciebie wydaje sie byc godzina, a kazda godzina z Toba mija tak szybko jak minuta.
Bądź zawsze oryginalna i piękna jak zorza polarna. Troszeczkę bądź ekscentryczna, niekiedy i eteryczna. Bądź Panią radosną, wesołą, rozsiewaj tą radość wokoło. Bądź również czasami poważna, powaga też w życiu jest ważna. Bądź ciepłą, przyjazną osobą, a w ogóle to <>, bądź Sobą.
przyjde tej nocy niczym gwiazdka na niebie, by do snu utulic ciebiebede jak kordełka co okrywa twe ciało, by ci się skarbir słodko spało
Mój kwiatuszku, moj wspaniały. Mój jedyny ukochany. Moje serce Ciebie chce, cierpi kiedy nie ma Cię.
Wiatr tutejszy mocno dmucha, szepcze sercu coś do ucha, a me serce nie z kamienia więc przesyłam pozdrowienia
Dziś są Twoje urodzinki, więc nie miej kwaśnej minki. Bo ja składam Ci życzenia - zdrowia, szczęścia i powodzenia
Wiatr w polu cicho dmucha, szepce sercu coś do ucha, ja ma serce nie z kamienia, więc wysyłam pozdrowienia
Co robisz koteczku? Czy leżysz w łóżeczku? Ja myślę o tobie i zasnąć nie mogę...
Cicha noc, gwiazdy lśnią, mróz maluje kształt na szkle, świecy blask, w taką noc ja życzenia Tobie ślę: Świąt radosnych, przeżyć wzniosłych, w zdrowiu, szczęściu i miłości. Niech pora zimowa, wraz z nadzieją nową, radość w sercu na stałe zagości...
Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny. I to jest prawda, to jest fakt, dziewczęcy urok, wdzięk i takt. I chyba w całym świecie piękniejszych nie znajdziecie, za jeden uśmiech oddałbym Chicago, Paryż, Krym.
Kochany Tato - zacznę zwyczajnie, że z tobą w domu zawsze jest fajnie: i w deszcz, i w słotę, w smutku, w radości wspierasz i uczysz życia w miłości. Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować, skromny bukiecik kwiatów darować.
Powiedz dla czego na świecie , tak dziwnie plota się dni... ze zawsze ktoś o kimś marzy , że zawsze ktos o kimś sni. Dlaczego szczęscie ucieka gdy blisko staje się być.. i człowiek znów musi czekać i znów w tesknocie zyc...
Wspaniała osobowość, uroda, wspaniałe ciało, ogromne poczucie humoru, wysoki poziom IQ... to tyle o mnie... a co by tu napisać o TOBIE...
Tatusiowi Drogiemu Zawsze uśmiechniętemu Dużo życzymy radości I dni pełnych miłości Szczęściem wypełnionych chwil A do pracy... ...dużo sił!
masz nogi jak sarenka nie takie zgrabne ale takie owłosione
Pada śnieg, suną sanki - jest renifer i bałwanki... śnieżki z nieba spadają, życzenia zdrowych świąt składają. Niech te Święta będą wyjątkowe a prezenty odlotowe - życzy...
100 choinek w lesie, prezentów ile Mikołaj uniesie, bałwana ze śniegu i mniej życia w biegu, oraz tyle radości co ryba ma ości życzy...
Chciałbym widzieć oczka Twoje, Móc w ramiona wziąć Cię moje, Na śniadanie całus dostać, i z uśmiechem już tak zostać
Że pozdrowienia - to tak. Że z daleka - to fakt. Że dla Ciebie - to też. A od kogo - to wiesz
Dużych jajeczek Wina pięć beczek tłustego boczku prostego kroczku dwa wiadra wody świątecznej zgody Życzy....
W dniu zakochanych W dniu walentynek przyjmij życzenia od swojej dziewczynki Byś był szczęśliwy, zdrowy, pogodny zawsze gorący, nigdy nie chłodny Kochaj mnie złotko czule i słodko bądź moim bączkiem ja twą stokrotką Lecz Cię ostrzegam mój bączku słodki Nigdy nie zapyl innej stokrotki!
dziś są dziadka urodziny, więc życzenia dla poprawienia miny śle wnuczek ukochany, by dziaduś nie był stroskany, by radosny był jak slońce i serduszko miał gorące!
Właśnie teraz nad ranem, kiedy "To" się wydarzyło jest czas, by z nadzieją w sercu złożyć Wam życzenia: Wesołych świąt Wielkiej Nocy życzy...
Jesteś piękna jak najwspanialszy kwiat. Tylko, że ja niestety mam alergię na kwiaty.
Niech taneczny lekki krok, będzie z Tobą cały rok. Niech prowadzi Cię bez stresu, od sukcesu do sukcesu! Szczęśliwego Nowego Roku.
Słonko ma bardzo piękne zwyczaje, mówi dzień dobry jak rano wstaje - a ja Ci mowie dzień dobry złotko, ściskam cieplutko, całuje słodko
Jestem małą różyczką... Wypadłam z koszyczka... Nie umiem winszować tylko mojego chłopaka mocno pocałować. Wszystkiego dobrego w dniu chłopaka.
Niech pod choinką masa prezentów gości niech Ci przyniosą dużo radości, do pełna wigilijnej kolacji i Sylwestrowej udanej libacji, seksu udanego, bezowocnego życzy...
Mamo! Stałaś przy mnie w nocy, gdy płakałam. Byłaś przy mnie, gdy o pomoc wołałam. Dałaś mi przyjaźń najpiękniejszą, najtrwalszą. Dałaś mi miłość wyrzeczeń wartą.
Kim jesteś? Udostępnij swoje enigmatyczne personalia i motyw który odegrał decydującą rolę w kilkusekundowej okupacji mojej lini telefonicznej!!!:-]
Smacznego jajka, Świąt jak z bajki I niech Wam zając przyniesie podarki. Pięknej święconki, udanych wypieków Żeby ten czas był najmilszy na świecie. I taka tradycja jest w tym kraju Żeby w śmigusa Was zmoczyć miało. Serdeczne życzenia przesyła...
Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru Przyniesie Ci spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia Żyje własnym pięknem, Życzę Tobie spełnienia wszystkich marzeń, przychylności wszechświata, siły w ramionach i czystego ognia w sercu, co zapali wszystko wokół Ciebie szczęściem i radością. Niech wszystko czego się dotkniesz, stanie się pomocne w spełnieniu marzeń, a każda najdrobniejszą nawet czynność przybliża Ciebie do bycia najszczęśliwszą i najbardziej uśmiechniętą osobą spośród wszystkich ludzi. A Nowy Rok obdaruje Ciebie Pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia Niech spełniają się wszystkie Twe marzenia.
Uwaga!!! W tej chwili Twój mózg zostanie zoptymalizowany do wydajniejszej pracy. Proszę czekać ..................... Wynik operacji: mózgu nie znaleziono!
Tylko do jednej osoby w ciągu dnia mogę być miły. Niestety, ale to nie jest twój dzień dupku.
Stary Rok mija lecz marzenia zostają, niech one się Tobie wszystkie spełniają i z Nowym Rokiem niech los Ci się odmieni, a ogród życia wnet się zazieleni.
Twoj dotyk Sprawia Ze Mam Dreszcze, Twoj Jezyk Sprawia Ze Jecze.. Pozwalam Bys Robil Ze Mna Wszystko, Chce Byc Twoja Zona Chce Byc Twoja Dziw...
Przyjemnego szumu w głowie, wygodnego miejsca w rowie. No i morze jeszcze potem, spokojnego snu pod płotem. Żeby pies z kulawą nogą, Cię nie olał idąc drogą. Dużo czadu i uroku w nadchodzącym Nowym Roku.
Potwierdzamy Twoje zamówienie 100 SMS-ów dziennie z dziedziny mykologii. W ramach promocji będziesz je otrzymywać przez 2 lata - w godzinach 23-6.
Jeśli głupota mogła by dzwonić, to nie potrzebowałbyś swojego telefonu.
W te piękne święta gdy Pan zmartwychwstanie życzę Ci smacznych jajek na śniadanie, żółtego kurczaczka, białego zająca i by te święta, trwały bez końca!
When silver snow pada z nieba And the children happy jak trzeba, When ślizgawka on the street, And we all prezenty need, Then you know, the wydarzenie: It is coming Boże Narodzenie. Merry Christmas, Christmas Merry Sing kolędy, happy very wszystkiego
Jesli mozesz przeczytac tego sms'a, to znaczy ze jestes za trzezwy!
Znasz bajke o 5 misiach? 1. Rozbierz misie. 2. Poloz misie. 3. Oddaj misie. 4. Ubierz misie. 5. Wynos misie.
Gdy sie rodzilas- plakalas,a wszyscy sie smiali... Zyj tak, abys umierajac sie smiala,a wszyscy nad Toba plakali...
Dziękuje za Twój uśmiech, otwarte okno Twego istnienia. Dziękuje za Twe spojrzenie, zwierciadło Twojej uczciwości. Dziękuje za Twoje łzy, które są znakiem, że dzielisz radość lub smutek. Dziękuje za Twoją rękę, zawsze wyciągniętą, aby dać lub otrzymać. Dziękuje za Twoje objęcia, które są szczerą gościną twojego serca. Dziękuje za Twoje słowo, wyraz tego, co kochasz i w czym pokładasz nadzieję. Dziękuje, że Jesteś
W zyciu jest wiele rzeczy, ktore przemijaja. Jednak kazda z nich pozostawia po sobie jakis slad
Jest jedno takie serce spośród serc wielu tysięcy i bije wciąż nieprzerwanie i kocha najgoręcej. To serce naszej Mamy najlepsze w całym świecie i nigdy takiego serca nie odnajdziecie. Mijają lata w rozpędzie twarde skały czas krusz. Miłość matki do dzieci żaden czas, nigdy nie ruszy.
Jako, że nie masz kasy na koncie, a ja mam dobry humor, chcę doładować Ci konto - kwota 50 zł :) Oto kod doładowywujący: ############## Musisz go sobie tylko zdrapać ...
Cześć. Przyślij mi swoje zdjęcie, bo mój tato składa rower i nie wie jak wygląda pedał.
Słońce z lekka się już budzi, grzeje i weseli ludzi. Ja już wstałem, Ty też wstawaj, uśmiech swój światu rozdawa