Są dni, które pamiętać należy,
te, które w sercu będą zapisane.
Wraz z nimi słowa - życzenia,
cieple, piękne, kochane...
Po prostu życzenia szczęścia
w każdej życia dziedzinie,
niech będzie jak kwiat wiecznie kwitnący,
niech nigdy przenigdy nie minie.
Lecz do życzeń i radę maleńka dołączyć wypada:
Szczęścia należy pragnąć, bo do pragnących przychodzi.
Nie myśl kto, nie myśl skąd
Życzę Ci Wesołych Świąt,
Nie myśl sobie że to bajka,
Życzę Ci Smacznego Jajka.
Niech tradycja wodę leje,
Bo zajączek dziś szaleje.
Twoje ząbki są jak gwiazdy ... małe ... świecące jak złoto ... i daleko od siebie ...
Pisze do Ciebie z łóżeczka, obok mnie leży poduszeczka... zamiast tej podusi bym wolała przytulić sie do Twojego ciała :) i plecki bym Ci posmyrała :) i byłabym szczesliwa cała, gdybym Cie teraz obok mnie miała :*
Kochany Dziadku w dniu twojego święta
Życzenia składają najukochańsze wnuczęta.
Zdrowia, szczęścia, pomyślności i mojej miłości!
Najszczersze życzenia od serca przesyła...
Na 40% Cię lubię na 50% podobasz mi się na 60% chce Cię na 70% kocham Cię na 80% chcę z Tobą chodzić na 90% chcę się z Tobą przespać na 100% żartowałam!
Babcia jest jak dobra wróżka,
co otwiera bajkom drzwi,
bo gdy kładzie nas do łóżka
potem mamy piękne sny.
Babcia wszystko robi dla nas,
z jej pomocy każdy rad,
babcia strasznie jest kochana
więc niech żyje nam sto lat!
W dniu Twojego święta mamo jedyna,
Życzenia zdrowia przyjmij od syna.
Za Twe trudy za życie samo,
Za moje zdrowie dzięki Ci mamo.
Niech Twoje życie w spokoju płynie,
A to co gorsze niech Cię ominie.
Niech się spełniają wszystkie marzenia,
Takie są Twego syna życzenia.
Z okazji Twego Święta życzę Ci:
Aby jedynymi łzami, które pojawią się w twych oczach
Były kryształowe łzy szczęścia
Aby radosnego uśmiechu na twej twarzy
Nie zakryły ciężkie chmury smutku
Aby płatki róż wyścielały drogę twego przeznaczenia
A szczęście, zdrowie, radość i miłość były przeznaczeniem twych dni.
W Twoim dniu zycze Ci samych pieknych, madrych chwil, duzo slonca w Twoim oknie, niech Twe serce na deszczu nie zmoknie, cudownych przyjaciol i wspanialych dn
Misiu misiu daj mi raczke, misiu misiu chodz na laczke, misiu misiu nie boj sie, ze Ci mowie KOCHAM CIE.
Życzę Ci Babuniu kochana w Twoim dniu
zdrowia i szczęścia
niech Twoje serce zawsze o mnie pamięta
niech złoży Ci życzenia z okazji Twego święta.
Dzisiaj Święto Walentego
A Ty smutny jesteś wciąż.
Więc dziś pragne rozweselić Cię
Byś mnie kochał przez całe życie me! :)
Renifer Rudolf już grzeje kopyta,
Mikołaj w pośpiechu prezenty chwyta,
niech wszystkie smutki wnet pójdą w kąt
- ja dziś Ci życzę Wesołych Świąt! :)
Kochać Cię będę do końca mych dni i nigdy nie zapomnę naszych wspólnych chwil!! jesteś Tym jedynym i wiem to już na pewno, chce być na zawsze Twoją Królewną!! Moj i Tylko mój Skarb
Chętnie będę chodził boso pod warunkiem, że mój but zostanie w Twoim tyłku.
Stary Rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za nami. Nowy niech Ci przyniesie dużo zdrowia, wiele radości, a przede wszystkim morze miłości.
Dziś Twojego święta pora,już od rana wielki ruch.
Stań przed lustrem,wciągnij brzuch.
Jeśli nie chcesz się stresować musisz ostro zabalować!!!
Wstawaj szkoda dnia, wstawaj szkoda dnia, lalala, lalala... ~
Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, tylko jeden pozostanie, jest to kwiat wspomnienia.
Prawda jest, ze to on wszystko trzyma,
wielu jednak czesto zapomina,
ze podstawa kregoslupa
jest po prostu zwykla... dupa.
jestes taki głupi ze pod zaparkowany smochod wpadniesz ~
Lubisz kiedy jest taki wielki, czerwony, kiedy tak z niego kapie, uwielbiasz wtedy brac Go w usta i ssac ... Szkoda, ze ten arbuz ma tyle pestek
Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija
Skacze Aniołek, skacze po chmurkach,
niesie życzenia w Anielskich piórkach.
Niesie w plecaku babki i świeczki,
a w walizkach złote dzwoneczki.
Wesołych Świąt!
Trudno jest żyć w nieszczęściu kiedy płacze się i szlocha, lecz jeszcze trudniej jest żyć bez kogoś, Kogo się kocha.
Kochana Młoda Paro życzymy Wam szczęścia ,wzajemnego szacunku i pięknej jak kwiat miłości-pielęgnujcie ją żeby była waszą radością w każdym momencie życia
Znad szumiących fal jeziora, tam gdzie woda szybko mknie. Moc pozdrowień i uścisków Tobie ktoś znajomy śle
Bądź piękna, jak róża i skromna jak fiołek. Zawsze jasna i wesoła, dobra jak aniołek.
W twarz Twoją patrząc, nie widzę Twoich oczu, w serce Twoje patrząc nie widzę swego odbicia. Obca i zimna, chociaż kiedyś taka ciepła i bliska.
Gdy Ci osiemnastka strzeli masz sto nowych przywileji od dziś wszystko dozwolone papierosy, wódka, wino oraz erotyczne kino. Podśpiewując dana dana baw się do białego rana możesz głośno się weselić i numerek szybki strzelic, a gdy przyjdzie Ci ochota to zafunduj sobie loda wszystko dobrze sie ułoży gdy się go głęboko włoży! Najlepsze życzenia przesyła
Wszystko można zapomnieć: smutek, tśsknotę i łzy. Lecz nigdy nie zapomnę takiej dziewczyny jak Ty.
Byliśmy tak blisko siebie, że zabrakło miejsca na uczucie.
jak byłeś mały to dzieci w piaskownicy dotykali cie patykiem i pytali co ty jesteś
Niby taka prosta rzecz. Życzenia. Ale jak w kilku słowach napisać to wszystko czego chcę Ci życzyć? Popatrz przez minutę na tego smsa i uśmiechaj się ciepło :-) Uśmiecha się do ciebie .....
Niech Ci się spełnią pragnienia,
niech słonko zawsze Ci świeci,
przyjmij te skromne życzenia,
od kochających cię rodziców.
W razie pożaru przeczytaj ten tekst... W razie pożaru
idioto!
Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie Świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki
Gdy spojrzałam w twoje oczy już wiedziałem, że to ty, gdy poczułam twoje usta odmieniły się me sny, nasze usta się zetkneły by rozkoszy nektar pić. Nasze serca nam kazały by w miłości razem ŻYĆ!
Lenistwo idzie tak wolno, że nawet bieda je dogania
Czasem jest pełno ludzi po to, aby głębsza była samotność. Tak bardzo jestem sam, że nawet mnie ze mną nie ma.
Kapuchy i chwały, niech da Ci ten rok cały, aby panienki za Tobą szalały, by stać Cię było na marzeń spełnienie, a oprócz tego na czyste sumienie.
Ty jesteś moim snem, Moją nocą i dniem. Moim własnym cieniem jedynym moim marzeniem! Dla ciebie chciałabym żyć, wciąż z Tobą być. O tym marzę i śnię bo bardzo kocham Cię.
Mój kwiatuszku, moj wspaniały. Mój jedyny ukochany. Moje serce Ciebie chce, cierpi kiedy nie ma Cię.
Cóż mam życzyć, Babciu Droga?
To co serce czuje,
A więc zdrowia, pomyślności
Dzisiaj Ci winszuję.
Lecz wiesz Babciu, te życzenia
Powtarzam codziennie
I trwać będą w moim sercu
Zawsze i niezmiennie!
kiedy swiatla juz pogasna kiedy wokol ludzie zasna wtedy przyjde cie przytule ciepla koldra cie otule oraz w twym najslodszym snie szepne slowko kocham cie
Niech Ci słonko ciepło gra,
niech Twój uśmiech długo trwa,
nie trać swej wesołej minki
dziś są Twoje imieninki!
Jesteś piękna jak najwspanialszy kwiat. Tylko, że ja niestety mam alergię na kwiaty.
Na lekcji polskiego: - Jasiu, powiedz nam, kiedy uzywamy wielkich liter? - Kiedy mamy slaby wzrok
Życzę Ci błędów, które się da naprawić i odwagi, aby pogodzić się z tymi, których nie da się naprawić. Nikt nie jest doskonały - a kto nie chce się z tym pogodzić, staje się bojaźliwy i zależny. Jeżeli jesteś otwarty na to, co nowe, będziesz uczył się przez całe życie, a uczymy się na swoich błędach.
Zobaczyłam Cię przypadkiem, przypadkowo Cię poznałam, no i całkiem przypadkowo Ciebie pokochałam.
Wiesz, czym się różni SEX od klocków LEGO? Nie wiesz? To baw
się nadal klockami...
W dniu Twojego święta, ukochana Babciu,
Życzę Ci z całego serca zdrowia, szczęścia i pomyślności.
Niech los, co ma najlepszego, ściele Ci pod nogi
I niech Cię otacza radość, a omija smutek
Tego wszystkiego życzy Ci...
Jesli czas goi rany, to dlaczego ciagle kiedy Cie widze, szwy pekaja w moim sercu?
Choć jestem w wojsku i ojczyźnie służę,
Na Twe imieniny wysyłam Ci różę,
Niech ta właśnie róża zastąpi mnie żywego.
Który Tobie życzy wszystkiego najlepszego!
Kochani życie jest jak żegluga po oceanie pełnym raf. Wasza miłość to pomyślny wiatr a Wy to sternicy , omijajcie rafy. Życzymy Wam szczęśliwego dotarcia do celu podróży.
Przyjaciel zawsze poda pomocną dłoń. Płacze i śmieje się razem z Tobą.Potrafi pomóc i pocieszyć, gdy statek "Życie" rozbija się na "Rafie samotności". To Wszystko dla Ciebie...Trolusiu
Przyjmij życzenia Babo Kochana od drugiej baby z samego rana, niech dzień cały będzie radosny, bądź zdrowa Babo aby do wiosny...
Mój syneczku, mój bachorku
ja cię kocham, jak w zagonku.
Jesteś dla mnie najważniejszy mój
kochany dniu dzisiejszy!
- To dzień dziecka!
Więc ci składam te życzenia sakramentalne :P
Zdrowia, szczęścia, pomyślności
i zdolności do płodności.
Kasy, fury, wódki beczkę,
siedmiu synów i córeczkę.
Dobra starczy tych czułości,
nie zapomnij zaprosić mnie w gości :)