Zycie jest jak pudelko czekoladek - nigdy nie wiesz, co wyciagniesz
W dniu tak pieknym i wspanialym, zycze Ci serduszkiem calym, duzo zdrowia, sto lat zycia milion zlotych do zdobycia
Ten, co tęskni i kocha pozdrowienia Ci śle. Może czasem Ci się przyśnię w najpiękniejszym Twoim śnie
Orzełek biały wysoko dziś wzleciał, ja również próbuję się wznieść na wyżyny i wymyślić ładne sny dla cudownej dziewczyny. Czy mu dorównam i na równi polecę, pokaże noc dzisiejsza, być może dla Ciebie najpiękniejsza
Raz dwa trzy pora skończyć sny, Cztery piec sześć trzeba śniadanko jeść, Siedem osiem dziewięć ktoś buziaka ci niesie
Czyżby moje słoneczko wstało? Bo tak jakoś jasno się zrobiło wokół mnie
Mamy Gorący SEX, Szybki SEX, Grupowy SEX, Bezpieczny SEX,
Masochistyczny SEX, ale dla ludzi o Twojej twarzy mamy NO SEX!
Idź, bo Cię wyłączę wsadzając Ci palec w oko.
Zawsze miła, uśmiechnięta Wciąż o ludziach pamięta Poradzi, posłucha Jest lepsza od zucha Spytacie mnie Kto to jest? Jest to ma kochana przyjaciółka Nawet leśna wiewiórka wie Kto to jest! Ona jest po prostu THE BEST!!
Pada śnieg, suną sanki - jest renifer i bałwanki...
śnieżki z nieba spadają,
życzenia zdrowych świąt składają.
Niech te Święta będą wyjątkowe
a prezenty odlotowe - życzy...
Płoną sztuczne ognie, gra już muzyka, stary rok już zmyka, więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana a niech los nie szczędzi kawioru ani szampana, wszystkiego gorącego w Nowym Roku, życzy...
Jakieś dzwonki słychać z dala
to mikołaj zapierdala,
zapierdala aż sie kurzy
bo zapierdol ma dość duży
mimo wielkiej dziś roboty
z równowagą ma kłopoty
rozerwany ma swój worek
i rozpięty ma rozporek
spodnie całe wymiętolił
chyba z sanek się spierdolił
alkoholu czuć aromat
najebany jak automat
wysiadł z sanek głośno beknął
i wielkiego orła jebnął
wyskoczyły mu dwa jaja -
jak tu wierzyć w Mikołaja.
Kiedy byłem jak kropelka
czułem serca Twego bicie
I wiedziałem jak jest wielka
miłość, która daje życie!
Kiedy jestes blisko czuje że nic mi wiecej nie potrzeba...kiedy Cie nie widze ... tęsknota me serce rozdziera...Gdy Cie dotykam ....wiem że niebo istnieje...Gdy odwzajemniasz Ty stajesz sie dla mnie Tym niebem....Chce być z Tobą już na zawsze...pomóż mi gdy czasem sił mi braknie ...wierze w nas.. wierze w Ciebie...wierze w miłość bo mam ....!!!Ciebie!!
Kolorowych snów...
Uśmiechu od ucha do ucha...
Pięknych bajek na dobranoc...
Własnego pieska i kotka...
Co dzień nowych przygód...
Butów siedmiomilowych...
Gwiazdki z nieba...
Wspaniałych przyjaciół...
I wesołej rodzinki...
Ej wyglądasz jak by cie rysiek z klanu przejechał
Czy wiesz jak zrobić głupie dziecko??? Nie??? To zapytaj rodziców!!!
jestes taki głupi ze pod zaparkowany smochod wpadniesz
Dziadku drogi, dziadku miły życzę ci, abyś miał dobre zdrowie
i mówię ci, każdy o tobie dobrze powie.
Życzę ci też, byś pieniędzy dużo miał
i każdy będzie cię lubić musiał.
Wszystkiego najlepszego, dużo wesołego,
baranka pieczonego i klimatu francuskiego.
Cześć. Przyślij mi swoje zdjęcie, bo mój tato składa rower i nie wie jak wygląda pedał.
Jesteś Kobietą mego życia, jesteś Kobietą moich marzeń. Długa droga do zdobycia, gdy o Tobie wszyscy marzą. Wplatam palce w Twoje najdelikatniejsze dłonie, przychodzę co dzień by, ugasić serce, co płonie. I nie mogę zapomnieć o Tobie, ja bez Ciebie nic nie zrobię!
warto ciebie miłować warto i całować. warto o tobie śnić i warto dla ciebie żyć
Dziękuję, że znosiłaś to,
czego nie sposób było znieść,
że robiłaś coś z niczego,
że dawałaś, mając puste kieszenie,
że kochałaś, gdy kochać mnie się nie dało, że zarabiałaś pieniądze,
aby mnie wychować, że robiłaś rzeczy niemożliwe z uśmiechem
(nawet gdy czasami drżał)...
Życzę Ci błędów, które się da naprawić i odwagi, aby pogodzić się z tymi, których nie da się naprawić. Nikt nie jest doskonały - a kto nie chce się z tym pogodzić, staje się bojaźliwy i zależny. Jeżeli jesteś otwarty na to, co nowe, będziesz uczył się przez całe życie, a uczymy się na swoich błędach.
Skacze zajączek po lesie
i życzenia Tobie niesie.
Przez pisanki przeskakuje,
Alleluja wykrzykuje,
potem znika w długich susach
cały mokry od dyngusa!
Ja Cie cholero nie lubie, ja Cię kocham!
Kiedy stoisz na przystanku nigdy nie mysl o kochanku , bo kochanek cie zawiedzie ,a autobus ci odjedzie :-)
Stary Rok mija lecz marzenia zostają, niech one się Tobie wszystkie spełniają i z Nowym Rokiem niech los Ci się odmieni, a ogród życia wnet się zazieleni.
Gdy spojrzałam w twoje oczy już wiedziałem, że to ty, gdy poczułam twoje usta odmieniły się me sny, nasze usta się zetkneły by rozkoszy nektar pić. Nasze serca nam kazały by w miłości razem ŻYĆ!
Dla mnie mój los zawsze był nie znany i serce pytało, gdzie jesteś kochany? Góry Cię przyniosły, wsród lata zieleni, jesteśmy jak widać sobie przeznaczeni.
jestes taki głupi ze pod zaparkowany smochod wpadniesz ~
Mamo! Stałaś przy mnie w nocy, gdy płakałam.
Byłaś przy mnie, gdy o pomoc wołałam.
Dałaś mi przyjaźń najpiękniejszą, najtrwalszą.
Dałaś mi miłość wyrzeczeń wartą.
Żyj modnie, kochaj po staroświecku!
Z okazji Dnia Kobiet, pragnę złożyć Ci życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku, uśmiech na Twej twarzy, gościł tak samo często, jak w tym dniu.
Jak Mikołaj z prezentami ja do Ciebie z życzeniami. Dużo szczęścia i radości w twoim życiu niech zagości ,by te święta urok miały w Twej pamięci pozostały. PS:na Sylwestra dam Ci radę wypij tylko oranżadę by Twa żonka ukochana miała męża nie bałwana
Samych uśmiechów, przyjaciół stu,
tysiąca przygód, bajecznych snów,
worka prezentów, uciech bez liku,
słonecznych dni, lodów na patyku
i mnóstwa, mnóstwa słodyczy...
... życzy.
Z PRASY: Pewien Belg chciał zgłosić się do Księgi Rekordów
Guinessa jako posiadacz najmniejszego penisa na świecie ... Ale
kiedy zajrzał do księgi i zobaczył że nie może tego zrobić - to
wrzasnął: "Kto to jest [Jan Kowalski]?"
W odczuciu mezczyzn raj polegal na tym, ze Ewa nie miala sie w co ubrac .
Nie martw się, nie jest z Tobą aż tak źle - Frankenstein
jest brzydszy niż Ty, a osioł troszeczkę głupszy od Ciebie.
Mówi zając do baranka,
jaka piękna ta pisanka,
wtem z jajeczka wyszła kurka,
nastroszyła swoje piórka,
Teraz biega, głośno krzyczy,
że WESOŁYCH ŚWIĄT CI ŻYCZY!
Sle Ci najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok.W dniu tak pięknym i wspaniałym życze Ci serduszkiem całym dużo zdrowia, sto lat życia, milion złotych do zdobycia
DUREX: informujemy, że Twoje narodziny były wynikiem wady fabrycznej.Prosimy zgłosić się do szpitala celem Uśpienia. Dziękujemy.
Znad szumiących fal jeziora, tam gdzie woda szybko mknie. Moc pozdrowień i uścisków Tobie ktoś znajomy śle
Słońce z lekka się już budzi, grzeje i weseli ludzi. Ja już wstałem, Ty też wstawaj, uśmiech swój światu rozdawa
Tylko do jednej osoby w ciągu dnia mogę być miły. Niestety, ale to nie jest twój dzień dupku.
Dziękuje za Twój uśmiech, otwarte okno Twego istnienia. Dziękuje za Twe spojrzenie, zwierciadło Twojej uczciwości. Dziękuje za Twoje łzy, które są znakiem, że dzielisz radość lub smutek. Dziękuje za Twoją rękę, zawsze wyciągniętą, aby dać lub otrzymać. Dziękuje za Twoje objęcia, które są szczerą gościną twojego serca. Dziękuje za Twoje słowo, wyraz tego, co kochasz i w czym pokładasz nadzieję. Dziękuje, że Jesteś
Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić... Nie obiecuję, że Cię zatrzymam, ale mogę pobiec z Tobą
Misiu misiu daj mi raczke, misiu misiu chodz na laczke, misiu misiu nie boj sie, ze Ci mowie KOCHAM CIE.
Zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych
pełnych wiary nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja".
Choć kochałem Cię kiedyś nad życie, dziś w rozłące musimy żyć. Te wieczory lipcowe, gorące, Długo będą w pamięci mej tkwić.
Rozbłysły gwiazdy na niebie, księżyc puszcza oczko do Ciebie, pod osłoną nocy tęsknią moje oczy. Noc ciemna, lecz wesoła więc piszę do swego Anioła. Piszę skromnie: Dobranoc, KOCHAM, nie zapomnij o mnie
Jesli lubisz mnie troszeczke to zachowaj ma mordeczke. Choc nie piekna za to szczera, a to cecha PRZYJACIELA!!!!
Gdy sie rodzilas- plakalas,a wszyscy sie smiali... Zyj tak, abys umierajac sie smiala,a wszyscy nad Toba plakali...
Z tej strony ciekawski sms. Spisz w pizamie, czy tez bez ?
Chce pojsc z Toba do lozka i Abstrachujac od altruistycznych zgadnien metafizycznego pietyzmu jestem w stanie pokusic sie o stwierdzenie ze konwersacja z toba pobudza moje zmysly w rozgrzanej poscieli kilka goracych dni i nocy... Ze mna masz szanse spocic sie w lozku... - TWOJA GRYPA
Chce czuc Twoj delikatny, podniecajšcy zapach moja najdrozsza... gumo balonowa
Jesteś piękna jak najwspanialszy kwiat. Tylko, że ja niestety mam alergię na kwiaty.
Masz taki nos, że Pinokio zostałby w tyle!
Czy pamiętasz jak to było Gdy byliśmy sam na sam? Bicie serca mi mówiło, że dla siebie Ciebie mam.
Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą,
A Ust jest rozmową między mną a Tobą.
Więc dla dalszej miłej naszej znajomości
Wysyłam w Walentynki ten symbol miłości.