Gdy na granatowym niebie gwiazdka lśni, mówisz, że w nocy nic Ci się nie śni, lecz z drobną moją pomocą, nie będzie problemów, że nie masz snów nocą, więc zamknij Słonko oczka swoje, a ja zamknę także moje, zasnę ja i zaśniesz Ty, będą śliczne nasze sny
Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić... Nie obiecuję, że Cię zatrzymam, ale mogę pobiec z Tobą
śmiej się dużo, ucz się mało
na kartkówkach ściągaj śmiało
nie znaj co to kucia trud
a gdy wpadniesz, kłam jak z nut
Buziaczek w pysia dla mojego misia, śpij sobie słodko Ty moja maskotko. Kilka pieszczotek przesyła Twój kotek
Jesteś piękny jak pączek róży, tylko masz odrobinę łeb za duży,twoje uszy są jak pantofle, twoje oczy jak kartofle, cała twoja figura podobna jest do szczura!!!
kazdy ma swoja drogie w zyciu ale co zrobic gdy pojawia sie skrzyzowanie
Chcesz kochać-kochaj. Chcesz czuć-czuj. Lecz serce zawsze będzie wołało wróć.
Pada śnieg, suną sanki - jest renifer i bałwanki...
śnieżki z nieba spadają,
życzenia zdrowych świąt składają.
Niech te Święta będą wyjątkowe
a prezenty odlotowe - życzy...
Dziś Święto obchodzi Najdroższy Chłopak, niech los mu z kwiatów życie uplata, niech nie da poznać żadnych trosk i rzuci pod nogi pieniędzy stos.
Kiedy kładziesz ręce na me dłonie czuję,jak me serce w środku płonie czuję, jak w brzuchu latają motyle choć wiem ze to uczucie tylko na chwile wiem, że jesteś słońcem na mym niebie i właśnie dlatego nie chcę stracić Ciebie, boję się, że kiedyś zadasz mi pytanie: czy to jest przyjaźń czy to jest.
Chętnie będę chodził boso pod warunkiem, że mój but zostanie w Twoim tyłku.
Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą, Wszystkie nasze myśli do nieba lecą. Zamykamy oczy i uciekamy w nieznane, Tam gdzie nasze dusze są sobie oddane. Wpływamy w rozkoszy piękne krainy, I jak by na oślep w te cuda lecimy. To kraina SNU jak zaczarowana, Przez wszystkich marzycieli tak bardzo uwielbiana
Kochana Młoda Paro życzymy Wam szczęścia ,wzajemnego szacunku i pięknej jak kwiat miłości-pielęgnujcie ją żeby była waszą radością w każdym momencie życia
Bożonarodzeniowe
Boże Narodzenie to czas,
by przesłać Ci najserdeczniejsze życzenia miłości,
spokoju i radosnych chwil
spędzonych w gronie rodziny.
Rozkoszą są usta Twoje gdy całujemy sie ze dwoje. Serduszko mi mocno płonie gdy dotykają mnie Twoje dłonie. Nasze ciała są przytulone i na zawsze połączone. Nasze oczy ku sobie zbliżone i w twarze nasze wpatrzone:-*
Zycie jest jak pudelko czekoladek - nigdy nie wiesz, co wyciagniesz
Cześć Kochanie jak tam spanie? Czas najwyższy na wstawanie! Co zjesz dzisiaj na śniadanie? A może masz ochotkę na miłości uprawianie? Bo ja tu czekam na łóżka polanie
Byłeś dla mnie wszystkim, całym życiem byłeś, i w jednej chwili wszystko skreśliłeś.
Choć jestem w wojsku i ojczyźnie służę,
Na Twe imieniny wysyłam Ci różę,
Niech ta właśnie róża zastąpi mnie żywego.
Który Tobie życzy wszystkiego najlepszego!
Czekaj na mnie kochany, badz mi wierny oddany, choc jestem z daleka, milosc moja zawsze czeka.
Ostatnie badania firmy DUREX wykazały, że przeciętny Polak uprawia sex średnio 3x/tydzień ... I co? Pewnie jesteś ciekaw, kto to robi za Ciebie?
dzienkuje ci mamo, dziekuje ci tato za to ze jesteś za to ze będziesz. za wszystkie mile spedzone dni. za to serdecznie dzienkuje CI
To wasza rocznica. Może być szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągneliście w ciągu waszego małżeństwa. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. To czas na podziękowanie Bogu za rozwój waszej miłości i trwałości waszego małżeństwa.
Przekazuje dziś życzenia i śle szczere pozdrowienia, pełne radości i nadzieji, oby ten rok się zaczął w bieli. Niech inny od poprzedniego będzie i niech uśmiech będzie wszędzie. Ode mnie dla Ciebie Takie życzenia i ucałowania i pozdrowienia.
Jest jedno takie serce
spośród serc wielu tysięcy
i bije wciąż nieprzerwanie
i kocha najgoręcej.
To serce naszej Mamy
najlepsze w całym świecie
i nigdy takiego serca nie odnajdziecie.
Mijają lata w rozpędzie
twarde skały czas krusz.
Miłość matki do dzieci
żaden czas, nigdy nie ruszy.
Kapuchy i chwały, niech da Ci ten rok cały, aby panienki za Tobą szalały, by stać Cię było na marzeń spełnienie, a oprócz tego na czyste sumienie.
Jesli lubisz mnie troszeczke to zachowaj ma mordeczke. Choc nie piekna za to szczera, a to cecha PRZYJACIELA!!!!
Mówi zając do baranka,
jaka piękna ta pisanka,
wtem z jajeczka wyszła kurka,
nastroszyła swoje piórka,
Teraz biega, głośno krzyczy,
że WESOŁYCH ŚWIĄT CI ŻYCZY!
Uśmiechnij się solenizantko, puchary szampanem napełnij prędko, Twoi goście niech pija Twe zdrowie, resztę później Ci dopowiem
Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą,
A Ust jest rozmową między mną a Tobą.
Więc dla dalszej miłej naszej znajomości
Wysyłam w Walentynki ten symbol miłości.
Wszystkiego najlepszego i ... żeby Twoje dochody były
odwrotnie proporcjonalne do inteligencji ...
Dzień matki jest raz w roku,
Szczęśliwy i pełen uroku.
W tym dniu pragnę złożyć ci życzenia:
zdrowia,szczęścia i powodzenia.
Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyć trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta Ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda,gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każd pragnie gwiazdki z nieba
Na lekcji polskiego: - Jasiu, powiedz nam, kiedy uzywamy wielkich liter? - Kiedy mamy slaby wzrok
Abyście dalej szli przez życie,
trzymając się mocno za ręce,
Zawsze uśmiechnięci,
zawsze razem,
zawsze pewni swoich uczuć.
Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie
Jest Taki jeden facio,
przystojny jak James Bond
to mój kochany dziadek
nie znacie go. To błąd!
Oddaje Tobie, Co Dla Mnie Wazne,Oddaje Wszystko, Pisze Powaznie, Po Co Pieniadze, Po Co Gadzety, Po Co Te Zadze, Po Co Te Bzdety, Tylko O Tobie, Moje Sa Mysli, Tylko Dla Ciebie, To Co Sie Wysni, Oddaje Wszystko, Oddam I Siebie Aby Tak Tylko Przytulic Ciebie
Miłość jest piękna, dobrze o Tym wiesz, jeśli ktoś Cię kocha Ty go kochasz też.
Jeśli któregoś dnia poczujesz, że chce Ci się płakać. Zadzwoń do mnie... Nie obiecuję, że Cię rozbawię, ale mogę płakać razem z Tobą
Z bukietem róż nie mogę przyjść
by złożyć Ci życzenia.
Więc proszę los, by spełnił
Twe najskrytsze marzenia!!!
Ech tygrysie- nudzi mi sie. Przyjdz tu do mnie, zamiaucz skromnie wejdz pod kocyk dzisiaj w nocy i zrob co tylko w wojej mocy
Wyglądasz jak pomidor z wrodzoną wadą mózgu.
Nie mów tyle, bo Ci metka z protezy wystaje.
Kolejny rok mija, lecz życzenia te same - byś w przyszłym roku zbudował zamek. Byś miał sto koni i sto samochodów, byś nigdy do płaczu nie miał powodów.
Połączyła nas ta chwila, która była tak jak sen, lecz gdy przyszedł czas rozstania, pozostały tylko łzy.
Cześć. Przyślij mi swoje zdjęcie, bo mój tato składa rower i nie wie jak wygląda pedał.
Jest kwiat, który pachnie. Jest miłość, która nigdy nie umiera. Jest ktoś, kto tęskni i szlocha. Jest ktoś, kto Cię bardzo kocha.
Facet, kto Ci mózg wyprasował?
Szczęśliwej wspólnej drogi
Do kolejnych Jubileuszy!
Niech dobry los się kłania w pas.
Sto lat, sto lat jeszcze raz!
Wstawaj ziomek, bo prześpisz cały dzionek
Tatusiowi Drogiemu
Zawsze uśmiechniętemu
Dużo życzymy radości
I dni pełnych miłości
Szczęściem wypełnionych chwil
A do pracy...
...dużo sił!
Siedzę dziś na piasku wśród innych golasów ściskam Cię z oddali , bo mnie słońce pali.
Na Dzień Babci chcę Ci złożyć serdeczne życzenia,
Byś lat setnych mogła dożyć,
Nie wiedząc,
Co to zmartwienia!!!
masz nogi jak sarenka nie takie zgrabne ale takie owłosione
Słodziutkich jak miód, milutkich jak puch, takich Ci życze w dzisiejszą noc snów! Bardziej kolorowych niż gwiazdki na niebie, a oprócz tego buziaczki dla Ciebie
Dziś jest dzień kobiet, więc życzenia Tobie ślę żebyś pamiętała, że masz tylko mnie.
Zobacz połowa serca to łza właśnie ona zostaje, gdy się je złamie.
Najlepsze życzonka, dużo zdrówka i słonka, humoru dobrego, życia kolorowego i wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń
Leze w slonca blasku, nogi zanurzone w zlotym piasku. Na mym ciele Twoje dlonie, a ja cala plone.
Drodzy Jubilaci! W tak pięknym dniu, jakim jest... rocznica Waszego ślubu życzymy Wam wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków oraz doczekania w dostatku i zdrowiu Złotych Godów.