Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
wielu głębokich i radosnych przeżyć,
wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości
oraz błogosławieństwa Bożego
w każdym dniu nadchodzącego Roku
życzą ...
by admin
Trzeba czasem długo iść, żeby dojść do siebie
Życzę rzeki i piasku przy rzece
na wspaniałe, piaskowe fortece.
I poziomek w leśnych kotlinach,
drzew, na które dobrze się wspinać.
Kochana Mamo!
Z okazji Twojego Święta,
z wczoraj i dziś,
każdym czułym serca uderzeniem
i każdym z niego płynącym życzeniem:
zdrowia,sił i codziennej radości
wraz ze słowami największej wdzięczności,
za wszystkie dla mnie trudy i starania,
składam CI dzisiaj
podziękowania.
Nie mogę ci powiedzieć co zdarzy się jutro nie mogę określić jaki to będzie dzień. Nie wiem co się stanie,jakie słowa padną z moich ust,czy cię zranię, czy może pocieszę gdy będzie ci źle. Wiem jednak to że bardzo KOCHAM CIĘ. Najlepsze miłosne smsy
kiedy swiatla juz pogasna kiedy wokol ludzie zasna wtedy przyjde cie przytule ciepla koldra cie otule oraz w twym najslodszym snie szepne slowko kocham cie
Raz do roku jest taki dzień, Który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety panie i matki, W dniu tym dostają pachnące kwiatki. Ja kwiatów nie mam dla Ciebie, Tylko przesyłam w życzeniach sam siebie.
W dniu tak pieknym i wspanialym, zycze Ci serduszkiem calym, duzo zdrowia, sto lat zycia milion zlotych do zdobycia
Twoje imię w kalendarzu,
To jest Twój szczęśliwy dzień,
Poczta kwiatów w korytarzu,
Już za chwilę spotka Cię!
Życzeń pęki weź do serca,
I uśmiechaj często się...
Smutków niech Ci nikt nie wkręca,
Dziś są imieniny Twe!!!
Kiedy wlazłam na szczyt góry , zobaczyłam dwa kangury , rano na fujarkach grają i Cię mocno pozdrawiają.
W dniu Twojego święta imieninowe życzenia
niech Ci życie słodko płynie
w każdej chwili i godzinie
aby wszystko się spełniło
o czym marzysz Twoje było
byś pogodne miała dni
tego z głębi serca życzę Ci!
Na dobranoc me kochanie szepnę tylko jedno zdanie. Śpij spokojnie, no i mile. Spędzaj ze mną każdą chwilę. Niech Ci noc przyniesie sny, w których będę ja i Ty, rozpaleni swą nagością, upojeni namiętnością w nieskończonym szczytowniu i w cudownym ciał zjednaniu
Niech mały aniołek, przyjdzie i usiądzie obok Ciebie na łóżeczku. Zaśpiewa Ci kołysankę, i odpłyniesz w łódce marzeń, do krainy gdzie wszystko się spełnia. Tam spotkamy się, znów przytulę i pocałuję Cię. Więc szybko kładź się spać, żeby to wszystko było możliwe
Rysuję Ci słońce, rysuję Ci niebo,
I siebie rysuję, i tatę, i mamę
Bo Ciebie, Dziadku, kocham!
Kochana Babciu!
Jesteś najlepszym lekiem na depresję,
i chciałabym, żeby każdy dzień był taki
jak dziś - pełen radości, ciepła,
pachnącego ciasta i opiekuńczych ramion.
Jak trudno wtulić głowę w poduszkę, kiedy się nie chce spać. Jak trudno jest Ciebie kochać, kiedy Ty nie chcesz mnie znać.
Twe oczy są błękitne, jak niezapominajki w spirytusie.
Najwspanialsza! Najmądrzejsza!
Najukochańsza Babciu!
Z okazji Twojego święta
stu lat radosnego życia
W gronie kochających Cię dzieci i wnuków.
życzy...
Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy,
a słońce świeci w twarz.
Niech dobry los da Ci zatańczyć wśród
najjaśniejszych gwiazd.
Połączyła nas ta chwila, która była tak jak sen, lecz gdy przyszedł czas rozstania, pozostały tylko łzy.
Co ma kazda kobieta miedzy nogami? Cmentarz. A dlaczego? Bo tylko sztywnych przyjmuje
Zajączka pięknego,
dyngusa mokrego,
miłości wiecznej,
drogi tylko mlecznej.
Świąt w szczęście owocnych
życzy Twój kurczaczek Wielkanocny.
Jak byłeś mały to matka dawała cię do reklamówki i pocierała o krawężniki
W razie ataku nudów przeczytać sms. W razie nudów idioto!
W Nowym Roku życze Ci 12 miesięcy zdrowia, 52 tygodni szczęścia, 8760 godzin miłości, 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund wspaniałego seksu.
kocham Cie Kochanie, Kocham Cie niezapomnianie, Kocham Cie szczęże i w miłość do Ciebie wierzę. Kocham Cie całego, Kocham Cie śpiącego, Kocham Cie Marudnego i tego nieznośnego. Kocham Cie Misiaczku:-*
Boże narodzenie to czas,
by przesłać Ci najserdeczniejsze życzenia
miłości, spokoju i radosnych chwil
spędzonych w gronie rodziny życzy...
Misiu misiu daj mi raczke, misiu misiu chodz na laczke, misiu misiu nie boj sie, ze Ci mowie KOCHAM CIE.
Czym sie rozni meski ogrodek od damskiego. Tym, ze w meskim ogrodku rosnie ogorek, a w damskim tylko trawa i dziura po krecie.
Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija
Ja Cię kocham szalenie, ja się z Tobą ożenię. Ja wszystko kupię, ale narazie mam Cię w dupie.
Jakże chciałbym dziś, o Babciu droga,
W radość zmienić wszystkie troski Twoje,
Szczerą modlitwą wyprosić u Boga
Słodką nagrodę za Twój trud i znoje
I wszystkie smutki w szczęście Ci zamienić
I dzień imienin słonkiem opromienić
I na twe usta sprowadzić uśmiechy
Byś doczekała z swych wnucząt pociechy.
Niech Twój Stróż Anioł, opiekun Twój z nieba Wybłaga wszystko, czego Ci Babciu trzeba.
Żyj nam Babciu lat ze dwieście,
boś najlepsza w całym mieście.
Gdy za bardzo rozrabiamy
pod twe skrzydła uciekamy.
Ty nas zawsze wytłumaczysz,
wszystkie błędy nam wybaczysz.
Bądź więc zdrowa uśmiechnięta
- tego życzą Ci wnuczęta.
Niech Święta Bożego Narodzenia
i Wigilijny wieczór upłyną Wam w
szczęściu i radości przy staropolskich kolędach
i zapachu świerkowej gałązki.
Ej wyglądasz jak by cie rysiek z klanu przejechał
W noc wigilijną, w blasku świec
melodia kolęd płynie w mrok
niech Ci przyniesie radości moc
i szczęścia na Nowy Rok...
Wyglądasz jak owoc miłości naćpanych rodziców.
Dziękuje za Twój uśmiech, otwarte okno Twego istnienia. Dziękuje za Twe spojrzenie, zwierciadło Twojej uczciwości. Dziękuje za Twoje łzy, które są znakiem, że dzielisz radość lub smutek. Dziękuje za Twoją rękę, zawsze wyciągniętą, aby dać lub otrzymać. Dziękuje za Twoje objęcia, które są szczerą gościną twojego serca. Dziękuje za Twoje słowo, wyraz tego, co kochasz i w czym pokładasz nadzieję. Dziękuje, że Jesteś
Tu kontrola snu: spisz dobrze? Nie jest Ci zimno? Nie lazi po glowie Tobie robak? Nie snia Ci sie koszmary? OK spij dalej. Za godzine znowu to skontrolujemy!
Ten sms jest odemnie dla Ciebie, niech utuli Cię w potrzebie, niech o broni cie od złego, da buziaka też słodkiego, niech zastąpi Tobie mnie kiedy przy Tobie nie ma mnie
Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki
100 choinek w lesie,
prezentów ile Mikołaj uniesie,
bałwana ze śniegu i mniej życia w biegu,
oraz tyle radości co ryba ma ości życzy...
A kiedy przyjdzie już ten czas,
By pójść przez życie razem,
Pójdziemy zachwyceni wraz,
Miłość nam będzie drogowskazem.
A więc podajmy sobie dłoń
I złączmy serc swych bicie,
Wspólny nam los i wspólny dom
Na całe nasze życie!
Jak dobrze, że jesteś.
Jak dobrze, że zawsze masz tyle uśmiechu,
którym nieustannie potrafisz się dzielić,
że cierpliwie znosisz psoty
i chętnie włączasz się do zabawy.
Wiedz,że jesteś Babcią-Skarbem,
o który ktoś zawsze będzie się troszczył.
Bo taki Skarb jak Ty jest tylko jeden.
Jeden i niepowtarzalny.
Kochana, stu lat w miłości i zdrowiu oraz szczęściu, emocji, szaleństwa, radości, przyjaźni, zabawy, rozkoszy, uniesień, charyzmy, sukcesów, spełnienia i wszystkiego, czego jeszcze zapragniesz.
prawdziwy przyjaciel to ktos kto przychodzi kiedy caly swiat odchodzi
Gdybym tak tylko mógł mieć znowu szansę bycia razem z Tobą, to moje życie nabrałoby znowu sensu.
Życzymy kochani
w dniu święta Waszego
szczęścia, pomyślności,
zdrowia najlepszego.
Niech cię dyngus zmoczy
do ostatniej nitki,
jajka wymalują kobitki,
palma nigdy nie zawodzi
a owieczka w stringach chodzi!!!
Wesołych Świąt!
Tylko jedno świeci słońce, Tylko jeden księżyc lśni Tylko jedno kocham serce Które nosisz właśnie TY!
Tęsknię bardziej niż halny , ściskam mocniej niż biały niedźwiedź na Krupówkach wyruszam jutro szlakiem z powrotem do Ciebie
Przez Ciebie po nocach nie spałem, przez Ciebie często płakałem, bo byłaś jedyną dziewczyną, którą naprawdę kochałem.
Kochani na drodze życia jest światło i mrok, raz szczęście jasne, raz smutek głęboki, ale gdy razem idzie się we dwoje, łatwiej się znosi kłopoty i znoje
Już wiem,że od dziś chce dzielić z Tobą wszystkie swoje sny...zasypiać i budzić się przy Tobie do końca swoich dni
Życzenia dla Ciebie:
Nie zerkaj za siebie,
Idź śmiało przez życie,
Podkochuj się skrycie,
Kontroluj swe żądze,
Zarabiaj pieniądze,
Lekceważ pętaków,
Unikaj cwaniaków,
Przepisów przestrzegaj,
Na sobie polegaj,
Lecz przede wszystkim
Pokaż im wszystkim!
Żeby święta były syte,
żeby rózgą było bite.
By choinka w twojej chacie
nie śmierdziała tak jak gacie.
Tylko była kolorowa
a na dole stał se browar.
Na pasterkę ruszaj śmiało
ksiądz na tacy ma za mało.
Daj złotówkę albo dwie
niech i on ucieszy się!
Jak mam Cię zdobyć, jak pisać o Tobie by mieć Cię zawsze w sercu i przy sobie
przyjde tej nocy niczym gwiazdka na niebie, by do snu utulic ciebiebede jak kordełka co okrywa twe ciało, by ci się skarbir słodko spało
Milutkich jak miód, słodziutkich jak puch. takich Ci życzę dzisiejszych snów
Czy Ty wiesz, że ja Cię kocham? Czy wiesz, że przez Ciebie szlocham? Czy wiesz, że chcę z Tobą śnić, wino wieczorami pić?