Czy Ty wiesz, że ja Cię kocham? Czy wiesz, że przez Ciebie szlocham? Czy wiesz, że chcę z Tobą śnić, wino wieczorami pić?
Życzę Ci aby nigdy nie opuściła Cię odwaga, gdy przyjdzie Ci porzucić swoje bezpieczne pozycje. Życzę Ci, abyś żył w zgodzie z samym sobą i z własnym systemem wartości: to wielkie szczęście, gdy jest sie zadowolonym z tego, kim się jest.
Ale gęba!!! Miałeś spięcie w inkubatorze?
Kocham Cię kochanie Już na zawsze tak zostanie, Nic na drodze nam nie stanie, Będę kochać cie bez granic, Od rana do nocy tak porostu za nic
Idź już spać dziecino, idź już-słońce świeci. Cieszą się dorośli, miś po flaszkę leci.
W dniu Twych kolejnych z kolei urodzin przyplyne do Ciebie na bialej lodzi, by dac Ci kwiaty, i usmiech, i siebie i skrzydla aniolow co zyja w niebie
masz nogi jak sarenka nie takie zgrabne ale takie owłosione
Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia, Wszyscy - wszystkim, ślą życzenia! Przy tej pięknej sposobności, Życzę Ci dużo radości!
Serce jest jak głupia krowa-leci za największym bykiem!
Pisze do ciebie, mowie dobranoc. przesylem pare buziakow na noc. moze to nic, moze to malo, ale wszystko po to by ci sie dobrze spalo!
Rozbłysły gwiazdy na niebie, księżyc puszcza oczko do Ciebie, pod osłoną nocy tęsknią moje oczy. Noc ciemna, lecz wesoła więc piszę do swego Anioła. Piszę skromnie: Dobranoc, KOCHAM, nie zapomnij o mnie!
Z tej strony ciekawski sms. Spisz w pizamie, czy tez bez ?
Mamusiu droga Łaski od Boga Od nas pociechy Wielkie uśmiechy Szczęścia wielkiego Smutku żadnego.
Dzień szczęśliwy, dzień jedyny, dzień Św. Walentego, a więc pragniemy złożyć Pani życzenia: zdrowia, szczęścia, powodzenia. W każdej chwili i godzinie niech Pani życie z nami słodko płynie. Takie to życzenia Tobie śle, cała nasza pierwsza D!
Dziś Dzień Dziadka jest, a więc zrobimy czego chce. Podarujemy kwiatka małego bo: dziadek jest jak mechanik - wszystko naprawi dziadek jest jak opiekunka - zaopiekuje sie nami, dziadek jest jak wróżka - wszystko wyczaruje, dziadek jest jak mama - czasem nakrzyczy, bo dziadka się ma właśnie dlatego Kochamy cię, twoje wnuczęta.
Doceniasz i zachęcasz, więc rozkwitam. Dziękuję
Twój operator sieci wprowadził nowe taryfy. Twoja taryfa zależy od wielkości Twojego organu. Im krótszy tym taniej. Od dzisiaj możesz, więc dzwonić gratis!!!
Każdego roku o tej samej porze każdy Ci życzy co tylko może, ja korzystając z tej sposobności życzę Ci szczęścia i wiele radości to o czym marzysz by się spełniło, a to co kochasz by Twoje było
Idź, bo Cię wyłączę wsadzając Ci palec w oko.
Pilnuj tego SMS-a! Niech Ci sie nie zgubi, bo napisal go ktos kto Cie bardzo lubi.
DUREX: informujemy, że Twoje narodziny były wynikiem wady fabrycznej.Prosimy zgłosić się do szpitala celem Uśpienia. Dziękujemy.
Chce czuc Twoj delikatny, podniecajšcy zapach moja najdrozsza... gumo balonowa
Oczy ślą spojrzenia, Usta - pocałunki, Miłość - uczucie, Serce - wspomnienia, A ja ślę Ci życzenia
Jesteś piękna jak najwspanialszy kwiat. Tylko, że ja niestety mam alergię na kwiaty.
Ptaszki wesolo śpiewają,świat do życia się budzi,tylko moje słonko ze wstaniem marudzi...Otwórz oczka swe kochanie czas najwyższy na śniadanie
Pozdrowienia z wakacji na listku akacji dla mojej dziewczynki na jej ust malinki
Wiatr tutejszy mocno dmucha, szepcze sercu coś do ucha, a me serce nie z kamienia więc przesyłam pozdrowienia
Dziś w Dniu Ślubu moi Mili życzę ciesząc sie do łez byście w swej miłości tkwili aż po swego życia kres. Byście w zdrowiu, szczęściu żyli razem dzieląc życia los aby Wasze wspólne życie nie zaznało nigdy trosk.
Dużo radości dnia codziennego, spełnienia marzeń co do jednego. Miłości takiej, że świat nie widział, zdrowia takiego, co nikt nie słyszał. Pieniędzy tyle, że nie wiesz ile, a wszystko to w radosną chwilę.
Znasz bajke o 5 misiach? 1. Rozbierz misie. 2. Poloz misie. 3. Oddaj misie. 4. Ubierz misie. 5. Wynos misie.
Wszystkiego najlepszego i ... żeby Twoje dochody były odwrotnie proporcjonalne do inteligencji ...
Dziś mojej babci życzenia złożę, w wiązankę kwiatów serduszko włożę i wiem, że bardzo będzie się cieszyć, kiedy zobaczy, że do niej śpieszę. Moja babunia najlepsza w świecie, wszystkim wam powiem, bo wy nie wiecie. Ja babcię kocham, ściskam za szyję, niech będzie zdrowa i sto lat żyje!
Masz oczy jak szyby naftowe. Nie, nie takie płonące, takie zaropiałe.
Kup sobie psa. To jedyny sposób, abyś mógł nabyć miłość za pieniądze.
Cóż by Ci życzyć, kiedy życzeń tyle na każdej kartce, tu wszędzie. Każdy Cię kocha i życzy mile cóż moje słowo znaczyć tu będzie? Wiec ślę Ci jedno życzenie małe: BYWAJ SZCZĘŚLIWYM PRZEZ ŻYCIE CAŁE no i proszę jeszcze skromnie: nigdy nie zapomnij o mnie!
Mamusiu droga Tyś czuwała przy mej kołysce gdy byłam mała. Sypiałaś kochana mamo najwyżej godzinę, i do serca przyciskałaś swą małą dziecinę... Dziś gdy jestem duża, bardzo Ci dziękuję! Za opiekę, za starania, bardzo Cię miłuję!
Zamiast mowic swej Renacie: -No Renata! Sciagaj gacie! Radze sprobuj z innej beczki: -Czy nie cisna cie majteczki?
Sukcesów w dorosłym życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń życzy...
Chciałabym Ci dać wiosenne zorze. Szkatułkę szczęścia, wiatru śpiew. Majowy księżyc, groźne morze, Zima słowików śpiew. Chciałabym Ci dać świat Twoich marzeń, Jak kwiatów polnych błękit snów, I moje serce przyjmij w darze. W miłości, której brak mi już słów.
Wyglądasz jak pomidor z wrodzoną wadą mózgu.
Z twoją twarzą masz szansę na karierę jako modelka......w wytwórni masek na Haloween!!!
Na lekcji polskiego: - Jasiu, powiedz nam, kiedy uzywamy wielkich liter? - Kiedy mamy slaby wzrok
Z Tobą pragne spędzic reszte lat swego życia ;* Od 3lat to nasze wspólne życie;* Jakże szcześliwe życie nie prawdasz Kochanie
W dniu urodzin życzę Ci aby każdy dzień był nie zapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia. Aby nigdy nie zabrakło Ci ciepła i miłości najważniejszych osób w Twoim życiu - tych którzy są teraz i którzy beda... Powodzenia we wszystkim co robisz!
Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Ci życzenia. Więc proszę los, by spełnił Twe najskrytsze marzenia!!!
Źle sie czuje gdy do mnie smsujesz, zbiera mi się na wymioty gdy czuje twoje pieszczoty,gdy Cie nie widze, nie wzdycham nie płacze, nie myśle kiedy Cie zobacze!
Jest kwiat, ktory pachnie. Jest milosc, ktora nigdy nie umiera. Jest ktos, kto teskni i szlocha. Jest ktos, kto Cie bardzo kocha.
Kazda minuta bez Ciebie wydaje sie byc godzina, a kazda godzina z Toba mija tak szybko jak minuta.
Z okazji urodzin życzę Ci abyś nigdy nie przestał marzyc, bo marzenia pozwalają przetrwać te wszystkie najtrudniejsze chwile. Abyś potrafił dawać radość. Niech Twoje łzy będą tylko łzami radości, a nie smutku. Aby niebo nad Tobą było jaśniejsze i aby otaczali Cię życzliwi ludzie. Niech Twoje życie toczy sie tak jak tego pragniesz.
Kapuchy i chwały, niech da Ci ten rok cały, aby panienki za Tobą szalały, by stać Cię było na marzeń spełnienie, a oprócz tego na czyste sumienie.
warto ciebie miłować warto i całować. warto o tobie śnić i warto dla ciebie żyć
Choć się mało znamy, mało wiemy o sobie To jednak zdążyłem zakochać się w Tobie. I chociaż nie będę patrzeć w Twe piękne oczy Śnić będę na pewno o Tobie po nocy. I będę wspominać chwile razem spędzone, Bo w sercu pozostały mi już tylko one...
Facet, kto Ci mózg wyprasował?
Mamo! Jesteś bombowa, nawet gdy Cię boli głowa, więc dostaniesz dziś buziaka od swojego dzieciaka!
Tatusiowi Drogiemu Zawsze uśmiechniętemu Dużo życzymy radości I dni pełnych miłości Szczęściem wypełnionych chwil A do pracy... ...dużo sił!
Są słowa których mówić nie należy takie, których się nie zdradza, których głębi nic nie zrani, nie pogubi, nie postrada. A więc powiem prosto z mostu. Bo ja wiem, zrozumiesz przecież. Ja dziękuję Ci po prostu za to, że naprawdę jesteś
Lubisz kiedy jest taki wielki, czerwony, kiedy tak z niego kapie, uwielbiasz wtedy brac Go w usta i ssac ... Szkoda, ze ten arbuz ma tyle pestek
Urząd Skarbowy informuje: w roku 2005 weszła opłata skarbowa za brzydotę. Ja mam nadpłatę ale Ciebie te to oni zrujnują!
Jak byłeś małym dzieckiem, byłeś tak brzydki, że rodzice karmili Cię z procy, bo bali się do Ciebie podchodzić ...
Kwiatów nie dam, mimo szczerych chęci. Lecz słowa, które zostaną w pamięci, życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone, w dniu Twych Urodzin niech będzie spełnione