W roku 365 chłopców śni o Tobie, 8760 godz. myślą o Tobie, 525600 min. tęsknią za Tobą, 31536000 sek. skarbi sobie Ciebie, 2 min tworzę tego SMS aby Cię okłamać :)
Słonko moje ukochane, niech te dni nam razem dane, szczęścia pełne i uroku, będą w całym Nowym Roku.
Idź, bo Cię wyłączę wsadzając Ci palec w oko.
Prawda jest, ze to on wszystko trzyma, wielu jednak czesto zapomina, ze podstawa kregoslupa jest po prostu zwykla... dupa.
Ty jesteś moim snem, Moją nocą i dniem. Moim własnym cieniem jedynym moim marzeniem! Dla ciebie chciałabym żyć, wciąż z Tobą być. O tym marzę i śnię bo bardzo kocham Cię.
Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyć trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta Ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda,gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każd pragnie gwiazdki z nieba
Ten, co tęskni i kocha pozdrowienia Ci śle. Może czasem Ci się przyśnię w najpiękniejszym Twoim śnie
Nawet gdybyś chodził nagi, to nie zwrócisz mej uwagi. Nie trać chłopie na mnie czasu i na grzybki idź do lasu. Jeśli to Ci nie pomoże to się zastrzel - O mój Boże ! Straty nie ma i nie będzie takich drani pełno wszędzie !
Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą, Wszystkie nasze myśli do nieba lecą. Zamykamy oczy i uciekamy w nieznane, Tam gdzie nasze dusze są sobie oddane. Wpływamy w rozkoszy piękne krainy, I jak by na oślep w te cuda lecimy. To kraina SNU jak zaczarowana, Przez wszystkich marzycieli tak bardzo uwielbiana
Dziś Dzień Dziadka jest, a więc zrobimy czego chce. Podarujemy kwiatka małego bo: dziadek jest jak mechanik - wszystko naprawi dziadek jest jak opiekunka - zaopiekuje sie nami, dziadek jest jak wróżka - wszystko wyczaruje, dziadek jest jak mama - czasem nakrzyczy, bo dziadka się ma właśnie dlatego Kochamy cię, twoje wnuczęta.
Życzę Ci aby nigdy nie opuściła Cię odwaga, gdy przyjdzie Ci porzucić swoje bezpieczne pozycje. Życzę Ci, abyś żył w zgodzie z samym sobą i z własnym systemem wartości: to wielkie szczęście, gdy jest sie zadowolonym z tego, kim się jest.
Czym się różni MĘŻCZYZNA od PLEMNIKA??? NICZYM! Tylko jeden na milion może stać się CZŁOWIEKIEM.
Jesli mozesz przeczytac tego sms'a, to znaczy ze jestes za trzezwy!
Dla najlepszej przyjaciółki Wspaniałej koleżanki Miłej kumpeli z jednej kapeli Koleżanki od szklanki Dziewczyny jak maliny A przede wszystkim dla
Kiedy Dzień Dziadka zaświta, wiązanką kwiatów Go witam. Bądź zdrowy Dziadku kochany i bądź zawsze razem z nami.
Cześć! Mam prośbę ... przyślij mi swoje zdjęcie ... bo moja mama nie wierzy w UFO!!!
Kim jesteś? Udostępnij swoje enigmatyczne personalia i motyw który odegrał decydującą rolę w kilkusekundowej okupacji mojej lini telefonicznej!!!:-]
To co dajesz mi Płynie w mojej krwi Wszystkie szare dni Zmieniasz właśnie Ty W moim życiu chwile te Zapisane gdzieś Nielegalne jest Kochać tak jak ja Kocham Ciebie.
Czy juz slonko wstalo? Czy juz swe piekne oczka pokazalo? Czy sie tej nocy dobrze spalo? Czy ladne sny mialo? pewnie wszystko dobrze wiec przesylam calusow tysiace
Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki
Czy juz slonko wstalo? Czy juz swe piekne oczka pokazalo? Czy sie tej nocy dobrze spalo? Czy ladne sny mialo? pewnie wszystko dobrze wiec przesylam calusow tysiace
Codziennie nalezy przeczytac dobry wiersz, obejrzec piekny obraz, posluchac lekkiej piosenki lub porozmawiac serdecznie z przyjacielem
Milczenie jest złotem, Niech więc mówią kwiaty: Każde mądre dziecko słucha swojego taty!
Chociaż jesteś stara dupa no i próchno z Ciebie leci to wysyłam ci życzenia bo to przecież Święto dzieci!
Pisze do Ciebie z łóżeczka, obok mnie leży poduszeczka... zamiast tej podusi bym wolała przytulić sie do Twojego ciała :) i plecki bym Ci posmyrała :) i byłabym szczesliwa cała, gdybym Cie teraz obok mnie miała :*
Tak, tak to prawda. Jesteś kolejnym frajerem, który czyta tego sms-a.
Pilnuj tego SMS-a! Niech Ci sie nie zgubi, bo napisal go ktos kto Cie bardzo lubi.
Niech cię dyngus zmoczy do ostatniej nitki, jajka wymalują kobitki, palma nigdy nie zawodzi a owieczka w stringach chodzi!!! Wesołych Świąt!
Jeśli któregoś dnia poczujesz, że chce Ci się płakać. Zadzwoń do mnie... Nie obiecuję, że Cię rozbawię, ale mogę płakać razem z Tobą
Jakie złożyć Tobie życzenia aby były warte twego westchnienia, pieniądze - to nie wszystko, samochód - to złomu składowisko. W dniu Twego urodzenia takie Ci oto ofiaruje życzenia: wiele uśmiechów, a mało złości, Długich lat życia, w szczęśliwości, dobrego zdrowia i pomyślności, Jak najmniej smutków, dużo radości, Dużo przygód, morza wrażeń, Niech ci towarzyszy zgoda, Wieczna, tak jak twa uroda, Moc słodyczy, nic goryczy, Tego Tobie ... życzy!
Najwspanialsza! Najmądrzejsza! Najukochańsza Babciu! Z okazji Twojego święta stu lat radosnego życia W gronie kochających Cię dzieci i wnuków. życzy...
Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Ci: uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku. Przyjaciół wielu, dużo w portfelu, dyngusa mokrego i czasu radosnego, a przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciół, szczęścia w miłości i spełnienia marzeń!
Róże są czerwone, fiołki fioletowe, Frankenstain jest paskudny, ale co do cholery stało się Tobie?
jestes taki głupi ze pod zaparkowany smochod wpadniesz
Prawda jest, ze to on wszystko trzyma, wielu jednak czesto zapomina, ze podstawa kregoslupa jest po prostu zwykla... dupa.
By Cię dotykać, deszczem się stanę, by spływać tysięcami pocałunków po Twych policzkach, zaklęty w małe kropelki.
Rozkoszą są usta Twoje gdy całujemy sie ze dwoje. Serduszko mi mocno płonie gdy dotykają mnie Twoje dłonie. Nasze ciała są przytulone i na zawsze połączone. Nasze oczy ku sobie zbliżone i w twarze nasze wpatrzone:-*
Wczoraj miałam na Ciebie ochotę, ale dziś już nie jestem pijana ...
Powiedz dla czego na świecie , tak dziwnie plota się dni... ze zawsze ktoś o kimś marzy , że zawsze ktos o kimś sni. Dlaczego szczęscie ucieka gdy blisko staje się być.. i człowiek znów musi czekać i znów w tesknocie zyc...
Kochani Małżonkowie życzymy Wam szczęścia i wytrwałości. Wasza miłość jest jak diament , pracujcie nad nią by oszlifowana przez doświadczenia życia lśniła pełnią blasku
Czy już moje SŁONKO wstało? Jak się dzisiaj w nocy spało? Wiele pięknych snów się śniło? Dzień rozpocząć będzie miło?
Zdrowia, szczęścia, pomyślności i zdolności do płodności. Kasy, fury, wódki beczkę, siedmiu synów i córeczkę. Dobra starczy tych czułości, nie zapomnij zaprosić mnie w gości :)
Żyj modnie, kochaj po staroświecku!
W dniu tak pięknym i wspaniałym, Życzę Ci Dziadku sercem całym, Dużo zdrowia, sto lat życia i milion złotóweczek do zdobycia.
Mlowecki,pajacki i inne jobacki tyglyski,pantejki i inne kociacki ziabki,motyjki a nawet stado mlecnych kluf zica Cikojojowych snu
za 9 miesiecy to bedzie w kołysce widać!
Drodzy Nowożeńcy życzymy Wam aby Wasza wspólna droga przez życie była usłana różami kolcami się nie przejmujcie bo prawdziwa miłość przezwycięża wszystkie przeszkody
Chce ci napisac co u mnie slychac ze tak mi cieżko bez Ciebie oddychać. samotne noce i dni takie szare co bym nie robił o Tobie mysle stale. Nie moge spać,nie moge jeść w krainie wspomien zamykam się i wciąż cie widze jakbys Tu był choć ty tak daleko. Pisze bo tesknie szalenie, w tych paru słowach me ukojenie wśrod nocnej ciszy słysze Twoj szept, który do snu znów utula mnie
W te piękne święta gdy Pan Zmartwychwstaje życzę Ci smacznych jajek na śniadanie, żółtego kurczaka, białego zająca i aby te święta trwały bez końca!
Słowa Twoje zawsze koją Dom Twój moją jest ostoją Twe porady sobą chłonę Miłość składam w Twoje dłonie Tak przykładnie przy mnie trwasz Dajesz wszystko mi co masz Ciepłem tulisz jak poduszka Twa dewiza "dobre słówko" Spokój w Tobie niesłychany Serca ciepłem rozświetlany Twarz natura wygładzona Czasem wprost nie poruszona Słów brakuje Twej osobie I nikt się nie równa Tobie A mi właśnie jest to dane Mieć tak wyjątkową Mamę!
Ptak nie potrafiący śpiewać, słońce bez promieni, noc bez księżyca, to jak miłość bez zrozumienia i wierności.
Wiatr tutejszy mocno dmucha, szepcze sercu cos do ucha, a me serce nie z kamienia wiec przesylam pozdrowienia.
Na Nowy Rok życze Ci pomyślności, potęgi miłości, siły młodości, samych spokojnych, pogodnych dni i mnóstwa cudownych i wzniosłych chwil.
Z okazji imienin życzę Ci: - marzeń (żeby się spełniały) - przyjaciół (żeby pamiętali) - życia (żeby było kolorowe) - miłości (żeby przyszła) - szczęścia (żeby nie opuszczało) - okularów (żeby były różowe) - wakacji (by mogły trwać wiecznie)
W te piękne święta gdy Pan zmartwychwstanie życzę Ci smacznych jajek na śniadanie, żółtego kurczaczka, białego zająca i by te święta, trwały bez końca!
Kochać a lubić to wielka różnica, sercem się kocha, a duszą zachwyca. Duszą zachwycać można każdego, a sercem kochać tylko jednego.
Chętnie będę chodził boso !!! Pod warunkiem, że mój but zostanie w twojej dupie
Znudzony onanizmem siedmioletni Franio zobaczyl naga siostre i rzucil sie na nia. Skutek tego zajscia byl bardzo zalosny dostal wpierdol od ojca i syfa od siostry.
Cały świat się w radość stroi w dzień narodzin Chrystusowych. Ślę więc życzenia serdeczne, zawsze świeże choć odwieczne: zdrowia, szczęścia i wesela niechaj Dziecina Wam udziela.
Jesli lubisz mnie troszeczke to zachowaj ma mordeczke. Choc nie piekna za to szczera, a to cecha PRZYJACIELA!!!!