Niech Ci się spełnią pragnienia,
niech słonko zawsze Ci świeci,
przyjmij te skromne życzenia,
od kochających cię rodziców.
Leze w slonca blasku, nogi zanurzone w zlotym piasku. Na mym ciele Twoje dlonie, a ja cala plone.
Od Mrugnięć słonecznych promieni czerwony maczek w polu się rumieni, bo właśnie jego Słonko wstało i buzi na dzień dobry dało
Cały świat się w radość stroi
w dzień narodzin Chrystusowych.
Ślę więc życzenia serdeczne,
zawsze świeże choć odwieczne:
zdrowia, szczęścia i wesela
niechaj Dziecina Wam udziela.
Kupował byś buty, gdybyś nie miał nóg? Nie? To po co kupujesz slipki???
Prześlij mi swoje zdjęcie bo moja mama nie wie jak wygląda
skrzyżowanie szczura z motopompą. :)
Każdego dnia, zmuszony jestem dodać kogoś do listy osób, które mogą mnie po prostu pocałować w dupę! Gratuluję... zajmujesz na niej miejsce nr 1...
Choć kochałem Cię kiedyś nad życie, dziś w rozłące musimy żyć. Te wieczory lipcowe, gorące, Długo będą w pamięci mej tkwić.
Kolejny rok mija, lecz życzenia te same - byś w przyszłym roku zbudował zamek. Byś miał sto koni i sto samochodów, byś nigdy do płaczu nie miał powodów.
Z lekkim wietrzykiem, z nadmorskim echem, śle pozdrowienia wraz z uśmiechem
Gdy na granatowym niebie gwiazdka lśni, mówisz, że w nocy nic Ci się nie śni, lecz z drobną moją pomocą, nie będzie problemów, że nie masz snów nocą, więc zamknij Słonko oczka swoje, a ja zamknę także moje, zasnę ja i zaśniesz Ty, będą śliczne nasze sny
Zdrowia, szczęścia, pomyślności, nie połykaj z karpia ości, nie jedz bombek, nie pal siana, jedz pierogi, lep bałwana, a w sylwestra, pij do rana
Pogody, słońca, radości.
W niedzielę dużo gości.
W poniedziałek dużo wody.
Dużo jajek kolorowych
świąt wesołych no i zdrowych
życzy...
Dziś są Twoje urodziny, choć ich razem nie spędzimy, pragnę złożyć Ci życzenia, niech się spełnią Twe marzenia, dużo szczęścia i radości, a buziaki dam w przyszłości!!!
Choć jesteś daleko ode mnie, Choć życie jest ponure i złe. Pamiętaj, że ktoś potajemnie Kocha Cię.
Dzis sa Twoje urodziny, przyjmij usmiech swej dziewczyny. Rano usmiech i sniadanie, a wieczorem calowanie!
Nie jesteś kompletnym idiotą - paru części Ci brakuje.
W dniu tak pieknym i wspanialym, zycze Ci serduszkiem calym, duzo zdrowia, sto lat zycia milion zlotych do zdobycia
W te piękne święta
gdy Pan Zmartwychwstaje
życzę Ci smacznych jajek na śniadanie,
żółtego kurczaka, białego zająca
i aby te święta trwały bez końca!
Ile słońce świeci lat,
ile czasu istnieje świat,
ile godzin bije czas,
ile liści ma nasz las,
ile jest gwiazd na niebie,
ile dżdżownic jest w tej glebie,
tyle szczęścia i słodyczy
przyjaciółka Tobie życzy!
Niech dobry los się kłania w pas.
Sto lat, sto lat jeszcze raz!
Niech ten Jubileusz milowym będzie kamieniem.
Czekamy następnych z wielkim w sercu wzruszeniem.
Płoną sztuczne ognie, gra już muzyka, stary rok już zmyka, więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana a niech los nie szczędzi kawioru ani szampana, wszystkiego gorącego w Nowym Roku, życzy...
Na stronach kalendarza
świątecznych dni jet mało.
A szkoda! Co tu zrobić,
by świąt nie brakowało?
Lecz jeden dzień szczególnie
swym blaskiem w maju kusi:
dla jednych to - Dzień Matki,
a dla mnie - Dzień Mamusi.
Nie umiem mówić głośno,
jak kocham i co czuję...,
więc patrząc Mamie w oczy,
cichutko... podziękuję.
Dziękuję za to w s z y s t k o,
czym d o b r o ć jest na ziemi,
że Jesteś najważniejsza,
że tego nikt nie zmieni,
że jeden dzień najpiękniej
w mym sercu jaśnieć musi:
dla jednych to - -Dzień Matki,
a dla mnie - Dzień Mamusi.
Słyszałem, że jak byłes mały, to byłes tak brzydki, że matka wieszała Ci kiełbase na szyi, żeby chociaż psy się z Tobą bawiły.
Żyj nam dziaduniu sto lat
Niech Ci zdrowie i siły służą
Niech troski żadne
Twego czoła nie chmurzą
i z wnuków bądź zawsze rad.
Poetą nie jestem, wierszy nie układam.
Lecz Tobie dziadku najszczersze życzenia składam...
Za Twe Dziadku, dobre czyny
zdrowia szczęścia, siły, chwały
dzisiaj Ci na imieniny
szczerze życzy wnuczek mały!
Jest jedno takie serce
spośród serc wielu tysięcy
i bije wciąż nieprzerwanie
i kocha najgoręcej.
To serce naszej Mamy
najlepsze w całym świecie
i nigdy takiego serca nie odnajdziecie.
Mijają lata w rozpędzie
twarde skały czas krusz.
Miłość matki do dzieci
żaden czas, nigdy nie ruszy.
Zobaczyłam Cię przypadkiem, przypadkowo Cię poznałam, no i całkiem przypadkowo Ciebie pokochałam.
Wiatr w polu cicho dmucha, szepce sercu coś do ucha, ja ma serce nie z kamienia, więc wysyłam pozdrowienia
Miłego dzionka po bladym świcie i wiele słonka na nieba suficie
Sto mazurków i królików,
pełen koszyk smakołyków.
Nie przesadzaj co do jaj,
bo jaj będzie cały kraj.
Na największe będzie pora
od Leppera po wyborach.
Życzę Ci...
...spokojnego snu
i radosnego przebudzenia;
...abyś czasami mogła sobie pozwolić na to,
czego od dawna pragnęłaś,
a nie tylko na to, co musi Ci wystarczyć;
...tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim
mogła przetrwać złe chwile;
...wiosny - tego zachwytu,
który ciągle przerasta Twoje oczekiwania;
...abyś zawsze była komuś potrzebna;
...tej radości, gdy czyjaś twarz
rozjaśnia się na Twój widok,
albo gdy dostrzegasz ukochana osobę
na końcu peronu;
...radości myślenia, ostrości spojrzenia,
triumfu zrozumienia
i satysfakcji tworzenia...
...abyś znalazła szczęście,
którego szukasz.
Jeśli czas goi rany, to dlaczego ciągle kiedy Cię widzę, szwy pękają w moim sercu?
Połączyła nas ta chwila, która była tak jak sen, lecz gdy przyszedł czas rozstania, pozostały tylko łzy.
Życzę Ci Dnia Urodzin, który przyniesie to, co najlepsze - ciepłe uśmiechy, pogodne myśli i nadzwyczajne szczęście. Życzę Ci Dnia Urodzin tak miłego jak tylko miłym być może ten Dzień - spędzony w otoczeniu pełnym miłości, przyjaciół i rodziny
Życzę Ci, abyś odnalazła:
w ciszy swoje myśli i marzenia,
w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia,
w otaczającym świecie radość istnienia,
w kolorach, smakach i zapachach
wielkość natchnienia,
a w sobie miłość.
Kiedy Dziadek był malutki,
to nie nosił adidasów tylko butki,
nie miał wąsów ani brody,
no i nie chciał jeść marchewek tylko lody
i co, i co że Dziadek urósł trochę,
że lat ma trochę więcej niż dwa plus trzy plus osiem,
i co, i co to ważne, że mam Dziadka, że bardzo Kocham go i lat mu życzę sto 100!!!
W dniu Bożego Narodzenia pragnę złożyc serdeczne życzenie Duzo zdrowia, szczęścia, powodzenia. Śniegu po kolana dziewczyno kochana. Bałwana dużego szczęścia niezwykle ludzkiego. Choinki pachnącej, gwiazdki spadającej, Życzenia fajnego spełnienia dobrego. Wyjątkowego szampana zabawy do rana .Nowego Roku dobrego i udanego
Niby taka prosta rzecz. Życzenia. Ale jak w kilku słowach napisać to wszystko czego chcę Ci życzyć? Popatrz przez minutę na tego smsa i uśmiechaj się ciepło :-) Uśmiecha się do ciebie .....
Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny. I to jest prawda, to jest fakt, dziewczęcy urok, wdzięk i takt. I chyba w całym świecie piękniejszych nie znajdziecie, za jeden uśmiech oddałbym Chicago, Paryż, Krym.
Dzwonisz sobie czy wiesz gdzie? Czy na wiecej nie stac Cie? Czy sloneczko w leb Ci wali a idioci numer dali? Czy to nie przegiecie paly ze Cie bawia te sygnaly?
Oddaje Tobie, Co Dla Mnie Wazne,Oddaje Wszystko, Pisze Powaznie, Po Co Pieniadze, Po Co Gadzety, Po Co Te Zadze, Po Co Te Bzdety, Tylko O Tobie, Moje Sa Mysli, Tylko Dla Ciebie, To Co Sie Wysni, Oddaje Wszystko, Oddam I Siebie Aby Tak Tylko Przytulic Ciebie
o mój kochany szmatami wypchany o mur oparty i nic niewarty moje serce do ciebie pika jak stara klapa od smietnika jesteś jak kwiat akacji ktory rosnie w ubikacji masz zeby jak perły co jeden zgnity a drugi wybity!na tym kończe swój poemat bo brak mi słów na twój temat
cieplutka kołderka mieciutka poducha,lecz kogos brakuje wciaz kogos szukam.... tym zaginionym jestes ty skarbie, bo dusza ma kocha a cialo pragnie!! :) dobranoc skarbie
Prawdę należy podać bliżniemu tak grzecznie i uprzejmie, jak podaje sie płaszcz, a nie uderzać go nią jak mokrą ścierką po twarzy
Zrobisz to ze mna? bardzo tego chce... a Ty? zrobmy to razem.. dobrze? teraz! no to idziemy spac! DOBRANOC
Moc czegoś i jeszcze coś przesyła komuś ktoś, zawsze ten sam ktoś, kto tęskni ... i jeszcze coś
To nie sztuka iść przez życie, kiedy radość zewsząd tryska, ale iść z pogodną minką, kiedy ból za serce ściska.
Weż udzial w promocji PIERDOLNIJ SIE W ŁEB! Do wygrania plug widłowy i gumioki WRC 2005. Wyślij smsa o treści POJEBAŁO MNIE na numer 997
Czy jest dobrze, czy jest źle Czy to słońce, czy też deszcz Czy to lato, czy też zima Przy mnie jest pewna dziewczyna... Czy jest rano, czy też noc W potrzebie nie zostawi mnie na krok... Czy jej smutno, czy też nie Samego nie zostawi mnie... Przytuli, wysłucha, pomoże I powie, że wszystko będzie dobrze A ja choć na chwilę zapomne co złe... DZIEKUJE CI ZE JESTES
Ma Maleńka ma Kochana ma Piękności Ukochana. Jutro nowy dzień nastanie, chętnie przyniósł bym sniadanie, do łużeczka dla Koteczka, taka bedzei ta bajeczka. A pod koniec tej bejeczki uśnij Mała jak koteczki. !!! DOBRANOC
To wasza rocznica. Może być szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągneliście w ciągu waszego małżeństwa. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. To czas na podziękowanie Bogu za rozwój waszej miłości i trwałości waszego małżeństwa.
Malutki baranek ma złote różki,
pilnuje pisanek na trawce z rzeżuszki,
gdy nikt nie widzi chorągiewką buja
i cicho beczy wesołego Alleluja.
Z PRASY: Pewien Belg chciał zgłosić się do Księgi Rekordów
Guinessa jako posiadacz najmniejszego penisa na świecie ... Ale
kiedy zajrzał do księgi i zobaczył że nie może tego zrobić - to
wrzasnął: "Kto to jest [Jan Kowalski]?"
Z serca płyną te życzenia:
W datę Twego urodzenia
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Sto lat życia, moc radości!
Zdrowie wiecznie niech Ci służy,
Uśmiech stale miej na twarzy,
Niech się spełni, o czym zamarzysz!
Niech Ci towarzyszy zgoda
Wieczna, tak jak Twa uroda.
Dni w radości niech Ci płyną,
Z serca życzy Ci...
Czy pamiętasz jak to było, kiedy byłeś ze mną tam? Bicie serca mi mówiło, że pokochać Ciebie mam. Ty tuliłeś mnie w ramionach, całowałeś usta me Wtedy właśnie zrozumiałam, że naprawdę KOCHAM CIĘ!!!;* Kocham Cię najmocniej na świecie Dawidku mój ;* Jesteśmy ze sobą prawie 3 lata a nasz związek jest coraz silniejszy ;* Wiem,że nasza miłość przetrwa wszystko ;* Jesteś dla mnie wszystkim ;* dlatego wysyłam Ci te miłosne smsy
Gdy usłyszysz głos gitary, a gitara pięknie gra, to nie pytaj kto Cię kocha, bo to zawsze, zawsze ja.
Twoj dotyk Sprawia Ze Mam Dreszcze, Twoj Jezyk Sprawia Ze Jecze.. Pozwalam Bys Robil Ze Mna Wszystko, Chce Byc Twoja Zona Chce Byc Twoja Dziw...
Jestes wspanialy... przystojny... inteligentny.. masz swietny styl... wspaniale cialo... przepraszam!!! pomylilam numer telefonu!!!
Dziękuję Ci za spędzone z Tobą chwile, Za Twój radosny uśmiech i spojrzenie miłe.
Spij kochany, spij i snij o nas do samego rana, o stosunkach niezliczonych, o pozycjach wymyslonych, o orgazmach co ciagle trwaja bo takie orgie nas czekaja.