Drogi Tatusiu - najlepszy na świecie, który mnie kochasz w zimie i w lecie. Jesienią, wiosną w niezmiennej trosce w szczęśliwym domu - jak w raju rosnę. Za Twoją dobroć dzisiaj dziękuję, zdrowia, łask Bożych szczęścia winszuję. Bezpiecznej szosy, spełnienia marzeń, pięknych urlopów i zawsze razem!
Jesteś piękny jak pączek róży, tylko masz odrobinę łeb za duży,twoje uszy są jak pantofle, twoje oczy jak kartofle, cała twoja figura podobna jest do szczura!!!
Życzę Ci zabawy do białego rana, najlepszych piosenek, pysznego szampana! Choć nie jestem z Tobą w noworoczną noc, pamiętaj też o mnie przez następny rok.
Dla Ciebie moje usta, dla Ciebie moje ręce i oczy dzięki Tobie widzące coraz więcej. Dla Ciebie moje myśli, dla Ciebie moje słowa którymi swoje serce chce Tobie ofiarować
Choć odległość dosyć wielka leży między nami Śpieszę w myślach drogi Dziadku z serdecznymi życzeniami. Dużo uśmiechu i radości Niech na Twojej twarzy gości, Niech Ci zdrowie dopisuje, Tego mały wnuk winszuje. A gdy znowu się spotkamy, To się mocno uściskamy
Amorek przeleciał obok Twojego łóżka, a wiesz skąd wyleciał? Z mojego serduszka. Przyleciał by Ci buzi dać byś mógł słodko spać
Dzwonisz sobie czy wiesz gdzie? Czy na wiecej nie stac Cie? Czy sloneczko w leb Ci wali a idioci numer dali? Czy to nie przegiecie paly ze Cie bawia te sygnaly?
Samych uśmiechów, przyjaciół stu, tysiąca przygód, bajecznych snów, worka prezentów, uciech bez liku, słonecznych dni, lodów na patyku i mnóstwa, mnóstwa słodyczy... ... życzy.
Zapomnę o tym co było, Zapomnę o słowie Miłość, Zapomnę jak pragnąłeś kiedyś mnie, Lecz nigdy nie zapomnę jak mówiłeś Kocham Cię.
Kochana Młoda Paro połączyła Was miłość życzymy Wam z całego serca aby przetrwała próbę czasu,codziennych zmagań z życiem i była zawsze jak promień słońca po pochmurnym dniu
Misiu misiu daj mi rączkę, misiu misiu chodź na łączkę, misiu misiu nie bój się, że Ci mówię KOCHAM CIĘ
Urząd Skarbowy informuje: w roku 2009 weszła opłata skarbowa za brzydotę. Ja mam nadpłatę ale Ciebie te to oni zrujnują!!!
Z okazji Twego swieta zycze Ci, kolejnych dni, miesiecy i lat pelnych milosci i radosci, ciaglego usmiechu na twarzy jak rowniez tego, zebys potrafil sie cieszyc z zycia w kazdym jego momencie
Miłego dzionka po bladym świcie i wiele słonka na nieba suficie
Miłość i przyjaźń są to uczucia najpiękniejsze:) I to właśnie dla tych uczuć warto żyć, wiedząc że znaczymy dla kogoś coś więcej:):* Miłość to najpiękniejsza muzyka ponieważ jest grana przez nasze serca:* Korzystaj z każdej chwili, którą obdarza Cię życie:* Życie jest ograniczone, ale przyjaźń niewyczerpana
Z okazji Dnia Kobiet, pragnę złożyć Ci życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku, uśmiech na Twej twarzy, gościł tak samo często, jak w tym dniu.
Leze w slonca blasku, nogi zanurzone w zlotym piasku. Na mym ciele Twoje dlonie, a ja cala plone.
Dziś Dzień Dziadka jest, a więc zrobimy czego chce. Podarujemy kwiatka małego bo: dziadek jest jak mechanik - wszystko naprawi dziadek jest jak opiekunka - zaopiekuje sie nami, dziadek jest jak wróżka - wszystko wyczaruje, dziadek jest jak mama - czasem nakrzyczy, bo dziadka się ma właśnie dlatego Kochamy cię, twoje wnuczęta.
Stary roczek mamy z głowy, jego miejsce zajmie nowy. Pełen sexu i pieniędzy, alkoholu gdzieś po drodze. Oby z pracy nie wylali i niech zdrówko nie nawali.
Jedna prawda, jedna młodość... jedna myśl i słowo... jeden ty i jedna ja czyli MY
Przekazuje dziś życzenia i śle szczere pozdrowienia, pełne radości i nadzieji, oby ten rok się zaczął w bieli. Niech inny od poprzedniego będzie i niech uśmiech będzie wszędzie. Ode mnie dla Ciebie Takie życzenia i ucałowania i pozdrowienia.
Na stronach kalendarza świątecznych dni jest mało, a szkoda co tu zrobić by świąt nie brakowało? Lecz jeden dzień szczególnie swym blaskiem w maju kusi dla jednych to Dzień Matki - a dla mnie Dzień Mamusi. Nie umiem mówić głośno jak kocham, co czuję więc patrząc mamie w oczy cichutko podziękuję. Dziękuję za to wszystko czym dobroć jest na ziemi, że jesteś najważniejsza,że tego nikt nie zmieni. Że jeden dzień szczególnie w mym sercu jaśnieć musi dla jednych to Dzień Matki - a dla mnie Dzień Mamusi.
Ręce Ci całuję, moja Mamusiu droga, za Twoje trudy, za Twe starania, za to, żeś mnie kochać nauczyła Boga - przyjmij serdeczne podziękowania. Kochany Tatusiu i Tobie dziękuję, że Ty mnie kochasz i za trud i znoje. Nawet nie potrafię wyrazić, co czuję, tylko ucałuję drogie ręce Twoje
Jestes wspanialy... przystojny... inteligentny.. masz swietny styl... wspaniale cialo... przepraszam!!! pomylilam numer telefonu!!!
Buziaczek z rana jest jak śmietana, a przy niedzieli nawet Ciebie onieśmieli
Twoj dotyk Sprawia Ze Mam Dreszcze, Twoj Jezyk Sprawia Ze Jecze.. Pozwalam Bys Robil Ze Mna Wszystko, Chce Byc Twoja Zona Chce Byc Twoja Dziw...
Życzę Wam spełnienia wszystkich marzeń, przychylności wszechświata, siły w ramionach i czystego ognia w sercu, co zapali wszystko wokół Was szczęściem i radością. Niech wszystko czego się dotkniecie, stanie się pomocne w spełnieniu marzeń, a każda najdrobniejsza nawet czynność przybliża Was do bycia najszczęśliwszymi i najbardziej uśmiechniętymi osobami spośród wszystkich ludzi. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie.
Ja tu, Ty tam, ja Cię w sercu zawsze mam. Jedno serce tylko wie, jak ja bardzo kocham Cię.
Księżyc mi mówi, że kładziesz się spać, więc co mogę w prezencie Ci dać? Chcę to wyrazić przez tysiąc słów, lecz powiem krótko: Słodziutkich Snów
Żyj nam Babciu lat ze dwieście, boś najlepsza w całym mieście. Gdy za bardzo rozrabiamy pod twe skrzydła uciekamy. Ty nas zawsze wytłumaczysz, wszystkie błędy nam wybaczysz. Bądź więc zdrowa uśmiechnięta - tego życzą Ci wnuczęta.
Nic tak nie zatruwa powietrza jak rozkladajaca sie przyjazn
królik, mrówka i kurczaczek, żabka, krówka i robaczek, misio, żuczek, słonik, żółw życzą tobie miłych snów! Teraz pora pospać sobie, więc dobrej nocy życzę tobie
Jak byłeś mały to matka dawała cię do reklamówki i pocierała o krawężniki
Diabelku Moj Kochany!Nastaw uszka,wystaw rogi!Mam Ci dzis do powiedzenia,ze czas plynie,swiat sie zmienia,ja zas kocham bez wytchnienia
kocham Cie Kochanie, Kocham Cie niezapomnianie, Kocham Cie szczęże i w miłość do Ciebie wierzę. Kocham Cie całego, Kocham Cie śpiącego, Kocham Cie Marudnego i tego nieznośnego. Kocham Cie Misiaczku:-*
Jesets slodka jak cukierek, jestes ciepla jak sweterek, jestes mila jak misiaczek, jestes mala jak robaczek. Wszystko razem zluz do kupy-kawal z Ciebie niezlej dupy...
Właśnie teraz nad ranem, kiedy "To" się wydarzyło jest czas, by z nadzieją w sercu złożyć Wam życzenia: Wesołych świąt Wielkiej Nocy życzy...
Tu kontrola snu: spisz dobrze? Nie jest Ci zimno? Nie lazi po glowie Tobie robak? Nie snia Ci sie koszmary? OK spij dalej. Za godzine znowu to skontrolujemy!
Niech bazie wierzbowe, słońcem zakwitają. Niech zdziwione kury znoszą jajka kolorowe. Niech chłopcy za dziewczynami ze śmigusem biegają. A święta będą wesołe, pogodne i zdrowe.
Kiedy stoisz na przystanku nigdy nie mysl o kochanku , bo kochanek cie zawiedzie ,a autobus ci odjedzie :-)
Gdy sie rodzilas- plakalas,a wszyscy sie smiali... Zyj tak, abys umierajac sie smiala,a wszyscy nad Toba plakali...
Łatwo jest powiedzieć witaj komuś nieznajomemu, lecz trudno jest powiedzieć żegnaj komuś bardzo kochanemu.
Jakieś dzwonki słychać z dala to mikołaj zapierdala, zapierdala aż sie kurzy bo zapierdol ma dość duży mimo wielkiej dziś roboty z równowagą ma kłopoty rozerwany ma swój worek i rozpięty ma rozporek spodnie całe wymiętolił chyba z sanek się spierdolił alkoholu czuć aromat najebany jak automat wysiadł z sanek głośno beknął i wielkiego orła jebnął wyskoczyły mu dwa jaja - jak tu wierzyć w Mikołaja.
Rysuję Ci słońce, rysuję Ci niebo, I siebie rysuję, i tatę, i mamę Bo Ciebie, Dziadku, kocham!
Żadna rzecz nie może ofairować ci spokoju, jedynie ty sam możesz to uczynić
Twoje imię w kalendarzu, To jest Twój szczęśliwy dzień, Poczta kwiatów w korytarzu, Już za chwilę spotka Cię! Życzeń pęki weź do serca, I uśmiechaj często się... Smutków niech Ci nikt nie wkręca, Dziś są imieniny Twe!!!
Niech pod choinką masa prezentów gości niech Ci przyniosą dużo radości, do pełna wigilijnej kolacji i Sylwestrowej udanej libacji, seksu udanego, bezowocnego życzy...
Żyj nam dziaduniu sto lat Niech Ci zdrowie i siły służą Niech troski żadne Twego czoła nie chmurzą i z wnuków bądź zawsze rad. Poetą nie jestem, wierszy nie układam. Lecz Tobie dziadku najszczersze życzenia składam... Za Twe Dziadku, dobre czyny zdrowia szczęścia, siły, chwały dzisiaj Ci na imieniny szczerze życzy wnuczek mały!
Wyglądasz jak owoc miłości naćpanych rodziców.
Twoje ząbki są jak gwiazdy ... małe ... świecące jak złoto ... i daleko od siebie ...
Najserdeczniejsze życzenia, mojemu kochanym mężczyźnie, szczęścia, zdrowia, miłości, radości, Pogody ducha, jak najwięcej sukcesów w życiu i spełnienia wszystkich marzeń.
Jak Mikołaj z prezentami ja do Ciebie z życzeniami. Dużo szczęścia i radości w twoim życiu niech zagości ,by te święta urok miały w Twej pamięci pozostały. PS:na Sylwestra dam Ci radę wypij tylko oranżadę by Twa żonka ukochana miała męża nie bałwana
Nie mogę ci powiedzieć co zdarzy się jutro nie mogę określić jaki to będzie dzień. Nie wiem co się stanie,jakie słowa padną z moich ust,czy cię zranię, czy może pocieszę gdy będzie ci źle. Wiem jednak to że bardzo KOCHAM CIĘ. Najlepsze miłosne smsy
W Twoim dniu zycze Ci samych pieknych, madrych chwil, duzo slonca w Twoim oknie, niech Twe serce na deszczu nie zmoknie, cudownych przyjaciol i wspanialych dn
DUREX: informujemy, że Twoje narodziny były wynikiem wady fabrycznej.Prosimy zgłosić się do szpitala celem Uśpienia. Dziękujemy.
Życzę Ci... ...spokojnego snu i radosnego przebudzenia; ...abyś czasami mogła sobie pozwolić na to, czego od dawna pragnęłaś, a nie tylko na to, co musi Ci wystarczyć; ...tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim mogła przetrwać złe chwile; ...wiosny - tego zachwytu, który ciągle przerasta Twoje oczekiwania; ...abyś zawsze była komuś potrzebna; ...tej radości, gdy czyjaś twarz rozjaśnia się na Twój widok, albo gdy dostrzegasz ukochana osobę na końcu peronu; ...radości myślenia, ostrości spojrzenia, triumfu zrozumienia i satysfakcji tworzenia... ...abyś znalazła szczęście, którego szukasz.
Niech ptaki brokat gwiazd Ci przyniosa, niech ranek Twoja twarz obmyje rosa, niech Bog da Ci wiare i laski ukryte - ja na urodziny dam swe serce skryte
Bożonarodzeniowe Boże Narodzenie to czas, by przesłać Ci najserdeczniejsze życzenia miłości, spokoju i radosnych chwil spędzonych w gronie rodziny.
Mamusiu droga Tyś czuwała przy mej kołysce gdy byłam mała. Sypiałaś kochana mamo najwyżej godzinę, i do serca przyciskałaś swą małą dziecinę... Dziś gdy jestem duża, bardzo Ci dziękuję! Za opiekę, za starania, bardzo Cię miłuję!
Szczęśliwej wspólnej drogi Do kolejnych Jubileuszy! Niech dobry los się kłania w pas. Sto lat, sto lat jeszcze raz!