Kochana, stu lat w miłości i zdrowiu oraz szczęściu, emocji, szaleństwa, radości, przyjaźni, zabawy, rozkoszy, uniesień, charyzmy, sukcesów, spełnienia i wszystkiego, czego jeszcze zapragniesz.
Kochani na drodze życia jest światło i mrok, raz szczęście jasne, raz smutek głęboki, ale gdy razem idzie się we dwoje, łatwiej się znosi kłopoty i znoje
Ostatnie badania firmy DUREX wykazały, że przeciętny Polak uprawia sex średnio 3x/tydzień ... I co? Pewnie jesteś ciekaw, kto to robi za Ciebie?
Twe oczy są błękitne, jak niezapominajki w spirytusie.
Ze wszystkich kwiatów świata
chciałbym zerwać... słońce
i dać je potem Tobie
złociste i gorące.
Słoneczko jest daleko,
ale się nie martw (imię)
narysowałem drugie,
jest prawie takie samo.
Teraz Cię wycałuję,
jak mogę najgoręcej,
bo tak Cię kocham bardzo,
że już nie można więcej.
Gdy nastanie ciemny mrok do łóżeczka zrobisz krok a gdy drugi zrobisz kroczek nie zapomnij zamknac oczek teraz pora pospac sobie wiec dobranoc mowie Tobie
Czesc misiaczku, przesylam Ci po buziaczku: pierwszy malutki, ale slodziutki, drugi goracy ale teskniacy, trzeci namietny, ale pamietny
Każdego roku o tej samej porze,
Każdy Ci życzy co tylko może.
I ja skorzystam z tej sposobności:
Życzę Ci szczęścia i sto lat radości.
To o czym marzysz by Ci się spełniło
I to co kochasz by Twoje było!
Kwiatów nie dam, mimo szczerych chęci. Lecz słowa, które zostaną w pamięci, życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone, w dniu Twych Urodzin niech będzie spełnione
Drodzy Nowożeńcy życzymy Wam aby Wasza wspólna droga przez życie była usłana różami kolcami się nie przejmujcie bo prawdziwa miłość przezwycięża wszystkie przeszkody
Życzę rzeki i piasku przy rzece
na wspaniałe, piaskowe fortece.
I poziomek w leśnych kotlinach,
drzew, na które dobrze się wspinać.
Najwspanialsza! Najmądrzejsza!
Najukochańsza Babciu!
Z okazji Twojego święta
stu lat radosnego życia
W gronie kochających Cię dzieci i wnuków.
życzy...
Zgaś już świetło wejdz do łóżka, niech przytuli Cie poduszka. Zamknij oczka pomyśl sobie że ja też tak samo robie. Śpij Kochanie nieprzytomnie a sny miej tylko o mnie
Kazda minuta bez Ciebie wydaje sie byc godzina, a kazda godzina z Toba mija tak szybko jak minuta.
Pisze do ciebie, mowie dobranoc. przesylem pare buziakow na noc. moze to nic, moze to malo, ale wszystko po to by ci sie dobrze spalo!
Z okazji Twojego dnia Mamo.
Za wczoraj i dziś, zawsze tak samo,
każdym czułym serca uderzeniem
i każdym z niego płynącym życzeniem
zdrowia, sił i codziennej radości
wraz ze słowami największej wdzięczności.
Za wszystkie dla mnie trudy i starania
składam Ci dzisiaj podziękowania
Skacze zajączek po lesie
I życzenia Tobie niesie
Przez pisanki przeskakuje
ALLELUJA wykrzykuje
Po czym znika w długich susach
Cały mokry od dyngusa.
Dziadku drogi, dziadku miły życzę ci, abyś miał dobre zdrowie
i mówię ci, każdy o tobie dobrze powie.
Życzę ci też, byś pieniędzy dużo miał
i każdy będzie cię lubić musiał.
Wszystkiego najlepszego, dużo wesołego,
baranka pieczonego i klimatu francuskiego.
Ja Cie cholero nie lubie, ja Cię kocham!
Żadna rzecz nie może ofairować ci spokoju, jedynie ty sam możesz to uczynić
Czym sie rozni meski ogrodek od damskiego. Tym, ze w meskim ogrodku rosnie ogorek, a w damskim tylko trawa i dziura po krecie.
Niby taka prosta rzecz. Życzenia. Ale jak w kilku słowach napisać to wszystko czego chcę Ci życzyć? Popatrz przez minutę na tego smsa i uśmiechaj się ciepło :-) Uśmiecha się do ciebie .....
Malutki baranek ma złote różki
pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki
a gdy nikt nie widzi chorągiewka się buja
a baranek cicho beczy "Wesołego Alleluja" !!!
Tak bardzo chcę być z Tobą, czuć Twego serca bicie, za każdą taką chwilę oddam całe swe życie.
Tęsknię bardziej niż halny , ściskam mocniej niż biały niedźwiedź na Krupówkach wyruszam jutro szlakiem z powrotem do Ciebie
Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany,
które z pozoru wydają się trudne,
a później wprost wymarzone,
realizacji planów i nowych marzeń
i kolejnych natchnień
- jak fal, które pchają statek do przodu.
Tego SMS-a może odczytać tylko SEXOWNA osoba. ... Jeszcze
raz? ... Nie możesz? Sorry, nie jesteś SEXY! Hey, nie wymuszaj
UPARCIUCHU!!!
Jak wielu jest chłopców na świecie
I wolno mi kochać każdego.
Dlaczego, powiedz, dlaczego
Ciebie wybrałam jednego.
Tato Kochany dziś jest święto Twe
i wiedz, że najbardziej kocham Cię
dam Ci prezentów całą moc
żebyś otwierał je całą noc
potem zobaczę uśmiech na Twej twarzy
i coś cudownego się wydarzy.
Ale co to będzie to zobaczysz sam
i to nie będzie jakiś chłam,
więc skup się popatrz dalej w ten sms
co tam pisze???
KOCHAM CIĘ!!! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca
Wiatr tutejszy mocno dmucha, szepcze sercu coś do ucha, a me serce nie z kamienia więc przesyłam pozdrowienia
Odwiedze Cię we śnie... Położe się koło Ciebie... Zasne przy Twym boku... Bardzo blisko Twego wzroku... Bliziutko przy Twoim ciele... Tak bardzo Cie kocham mój Aniele
Ile godzin bije czas, Ile lisci sypie las. Tyle szczescia i slodyczy, W dniu urodzin. Twoich zyczy.
Patrzcie,
Ile na stole pisanek!
Każda ma oczy
Malowane,
Naklejane.
Każda ma uśmiech
Kolorowy
I leży na stole grzecznie,
Żeby się nie potłuc
Przypadkiem
W dzień świąteczny.
Ale pamiętajcie!
Pisanki
Nie są do jedzenia.
Z pisanek się wyklują
ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA!
Jeśli głupota mogła by dzwonić, to nie potrzebowałbyś swojego telefonu.
Serce jest jak głupia krowa-leci za największym bykiem!
Jest Taki jeden facio,
przystojny jak James Bond
to mój kochany dziadek
nie znacie go. To błąd!
Wstawaj,wstawaj bo czas leci.A na niebie słonko świeci.Dzionek miły będzie może czego życze daj Ci Boże
Misiu misiu daj mi raczke, misiu misiu chodz na laczke, misiu misiu nie boj sie, ze Ci mowie KOCHAM CIE.
Księżyc mi mówi, że kładziesz się spać, więc co mogę w prezencie Ci dać? Chcę to wyrazić przez tysiąc słów, lecz powiem krótko: Słodziutkich Snów
Buzial z rana,dwa od śniadania,trzy na potem i jeszcze raz i spowrotem a to wszystko razy dwa na mily początek dnia :)
Dzwonisz piii nie wiesz gdzie, czy na więcej nie stać cię? Słońce chyba w łeb ci pali a kosmici numer dali, czy to nie przegięcie pały że cie bawią te sygnały?!
Kochany Dziadku w dniu twojego święta
Życzenia składają najukochańsze wnuczęta.
Zdrowia, szczęścia, pomyślności i mojej miłości!
Najszczersze życzenia od serca przesyła...
Tobie mój kochany Dziadku,
życzę szczęścia i dostatku.
Uśmiechaj się zawsze bo kocham Cię szczerze
w domu, w kinie i na spacerze.
Jesets slodka jak cukierek, jestes ciepla jak sweterek, jestes mila jak misiaczek, jestes mala jak robaczek. Wszystko razem zluz do kupy-kawal z Ciebie niezlej dupy...
Od Mrugnięć słonecznych promieni czerwony maczek w polu się rumieni, bo właśnie jego Słonko wstało i buzi na dzień dobry dało
Ile w Chinach Chińczyków, ile w Indiach koralików, ile w Polsce bocianów, ile w Turcji dywanów, ile piasku w Maroku, tyle szczęścia w Nowym Roku!
Chce czuc Twoj delikatny, podniecajšcy zapach moja najdrozsza... gumo balonowa
Kochani Nowożeńcy życzymy Wam żeby ta miłość która Was połączyła była Waszym szczęściem i oparciem w trudnych chwilach życia.
Niech ptaki brokat gwiazd Ci przyniosa, niech ranek Twoja twarz obmyje rosa, niech Bog da Ci wiare i laski ukryte - ja na urodziny dam swe serce skryte
Kiedy przed snem wyobrażam sobie piękne, rozświetlone niebo, wtedy rozmyślam o Moich najskrytszych marzeniach... Nie do końca możliwe do zrealizowania, ale w głębi duszy odczuwam taką małą iskierkę rozpromienionej nadzieji ze kiedys sie one spełnią... i ze spotkam tą Jedyną, Prawdziwą i Wyjątkową MIŁOŚĆ swojego Życia!... Teraz... Mam tylko jedno Życzenie w tą dzisiejszą Noc... By Mój Aniołek, czuwał i nad Tobą... Aby Twój dzisiejszy sen był jednym z najpiękniejszych snów, żeby złocisty pył rozsypany na ścieżce księzycowej Nocy poprowadził Cię w głęboki, spokojny i niezapomniany Sen:*
Prawdę należy podać bliżniemu tak grzecznie i uprzejmie, jak podaje sie płaszcz, a nie uderzać go nią jak mokrą ścierką po twarzy
W te piękne święta
gdy Pan Zmartwychwstaje
życzę Ci smacznych jajek na śniadanie,
żółtego kurczaka, białego zająca
i aby te święta trwały bez końca!
Czy tylko w Walentynki
ślesz czułe słówka do dziewczynki?
Czy tylko w Walentego
przytulasz się do kochanego?
Ja nie, ja kocham przez rok cały,
dlatego, że ktoś jest wspaniały,
że jest czuły i kochany,
balsamem na moje rany.
Małe drobiazgi, przyjemności
sprawiają dużo radości,
a uśmiech i przyjazne słowo
rozbudzają namiętność na nowo.
W tym właśnie tkwi potęga miłości,
gdy wyrażana jest w codzienności.
Samych uśmiechów, przyjaciół stu,
tysiąca przygód, bajecznych snów,
worka prezentów, uciech bez liku,
słonecznych dni, lodów na patyku
i mnóstwa, mnóstwa słodyczy...
... życzy.
Zycze slonca, spiewu ptakow i spokoju duszy, zycze pogodnych przygod i radosnych spotkan, spiewu przy ognisku i dumania w fotelu i zeby wszystko spelnilo sie szybko
Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie Świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki
Gdy w cichy wieczor, gdy w cicha noc, Zablysnie ksiezyc i gwiazdek moc,
Oczy me placza i serce sie rwie, A usta szepcza: KOCHAM Cie!
Dzięki Tobie znowu potrafię się uśmiechać...a Ty uwielbiasz ten uśmiech:)
Dziś Dzień Dziadka jest, a więc zrobimy czego chce. Podarujemy kwiatka małego bo:
dziadek jest jak mechanik - wszystko naprawi
dziadek jest jak opiekunka - zaopiekuje sie nami,
dziadek jest jak wróżka - wszystko wyczaruje,
dziadek jest jak mama - czasem nakrzyczy,
bo dziadka się ma właśnie dlatego
Kochamy cię, twoje wnuczęta.
Gdy na granatowym niebie gwiazdka lśni, mówisz, że w nocy nic Ci się nie śni, lecz z drobną moją pomocą, nie będzie problemów, że nie masz snów nocą, więc zamknij Słonko oczka swoje, a ja zamknę także moje, zasnę ja i zaśniesz Ty, będą śliczne nasze sny