Kobiety to piękne nastroje, i duże życiowe wyboje. Matki Polki, Matki Królów, większa Pani - więcej bólu. Ja kocham kobiety skromne, inteligentne i rozsądne. Taką kobietą jesteś Ty, co spełnia wszystkie moje sny.
Jedno słońce - to na niebie - już dzis wstało. Me pytanko wprost do Ciebie to czy Ty Słoneczko też juz wstałas i czy dobrze sie wyspałaś?
Jestem małą różyczką... Wypadłam z koszyczka... Nie umiem winszować tylko mojego chłopaka mocno pocałować. Wszystkiego dobrego w dniu chłopaka.
Zdrowia, szczęścia, pomyślności, nie połykaj z karpia ości, nie jedz bombek, nie pal siana, jedz pierogi, lep bałwana, a w sylwestra, pij do rana
Słyszałem, że jak byłes mały, to byłes tak brzydki, że matka wieszała Ci kiełbase na szyi, żeby chociaż psy się z Tobą bawiły.
Mamy Gorący SEX, Szybki SEX, Grupowy SEX, Bezpieczny SEX,
Masochistyczny SEX, ale dla ludzi o Twojej twarzy mamy NO SEX!
Z PRASY: Pewien Belg chciał zgłosić się do Księgi Rekordów
Guinessa jako posiadacz najmniejszego penisa na świecie ... Ale
kiedy zajrzał do księgi i zobaczył że nie może tego zrobić - to
wrzasnął: "Kto to jest [Jan Kowalski]?"
Sukcesów w dorosłym życiu,
szczęścia w miłości,
dużo uśmiechu,
dużo radości,
spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń,
samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń
życzy...
Miłość jest jak róza, Co zdobi caly świat... Maleńka czy duża, Zostawia w sercu ślad
Dla mnie mój los zawsze był nie znany i serce pytało, gdzie jesteś kochany? Góry Cię przyniosły, wsród lata zieleni, jesteśmy jak widać sobie przeznaczeni.
Życzę Ci znalezienia takiej pracy,
takich przyjaciół i takich możliwości, o jakich marzysz.
Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją
i odwagą.
Z entuzjazmem, zapałem i radością.
Weź to wszystko i zbuduj z tego życie,
które warto przeżyć...
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
wielu głębokich i radosnych przeżyć,
wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości
oraz błogosławieństwa Bożego
w każdym dniu nadchodzącego Roku
życzą ...
by admin
Moc prezentów od zajączka
co koszyczek trzyma w rączkach
Wielu wrażeń, mokrej głowy
w poniedziałek dyngusowy.
Życzę jaja święconego
i wszystkiego najlepszego!
Przetańczenia aż do rana, setki korków od szampana, kupy śmiechu, zero kaca, bo już wkrótce, czeka praca!
W dniu dzisiejszym chłopaku miły, niech Ci płyną życia chwile. Z duszy, z serca, z całej siły. Więcej czuję - życzę tyle.
By Cię dotykać, deszczem się stanę, by spływać tysięcami pocałunków po Twych policzkach, zaklęty w małe kropelki.
Zobaczyłam Cię przypadkiem, przypadkowo Cię poznałam, no i całkiem przypadkowo Ciebie pokochałam.
To wasza rocznica. Może być szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągneliście w ciągu waszego małżeństwa. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. To czas na podziękowanie Bogu za rozwój waszej miłości i trwałości waszego małżeństwa.
masz nogi jak sarenka nie takie zgrabne ale takie owłosione
Ktoś mi powiedział, że kończysz .... lat, niech na kolana padnie dziś świat, niech Ci poranek szczęście przyniesie, niech los pieniażkami wypełni Twą kieszeń.
Jeśli w głowie masz juz łóżko, to chce zostać Twą poduszką :) bo dziś w nocy ja to wiem będę Twoim extra snem !! :)
zycze ci tyle dni szczesliwych ile gwiazd na niebie zawsze zycze ci najlepiej bo ja kocham ciebie
Dziadku, Dziadku czy to ty?
Coś na Twojej głowie lśni.
To korona!
Słowo daje przecież znam korony z bajek!
Czy to fotel?
Ależ skąd!
To nie fotel tylko tron.
Dziadku, Dziadku jesteś królem!
Pytasz co to za zagadka.
To po prostu święto dziadka!
Buziaczek z rana jest jak śmietana, a przy niedzieli nawet Ciebie onieśmieli
Z tej strony ciekawski sms. Spisz w pizamie, czy tez bez ?
Niech petardy zabłysną wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczęściem spłynie na Ciebie, a los nigdy nie zostawi w potrzebie. Najlepsze życzenia noworoczne przesyła...
Ukochana Mamo miła
chcę byś bardzo długo żyła
w szczęściu zdrowiu i radości
a na twarzy uśmiech gościł!!!
Kiedy zrobisz duza kupe nie zapomnij umyc dupe. Gdy zalepi sie otworek, wtedy tworzy sie zatorek. Kupa w kiszce sie gromadzi, malo dupy nie rozsadzi.
Tęczowych pisanek,
na stole pyszności,
mokrego dyngusa
i wspaniałych gości.
Niech to będzie czas uroczy,
życzę miłej Wielkanocy.
Na Nowy Rok życze Ci pomyślności, potęgi miłości, siły młodości, samych spokojnych, pogodnych dni i mnóstwa cudownych i wzniosłych chwil.
Niech mały aniołek, przyjdzie i usiądzie obok Ciebie na łóżeczku. Zaśpiewa Ci kołysankę, i odpłyniesz w łódce marzeń, do krainy gdzie wszystko się spełnia. Tam spotkamy się, znów przytulę i pocałuję Cię. Więc szybko kładź się spać, żeby to wszystko było możliwe
Odwiedze Cię we śnie... Położe się koło Ciebie... Zasne przy Twym boku... Bardzo blisko Twego wzroku... Bliziutko przy Twoim ciele... Tak bardzo Cie kocham mój Aniele
W dniu Bożego Narodzenia pragnę złożyc serdeczne życzenie Duzo zdrowia, szczęścia, powodzenia. Śniegu po kolana dziewczyno kochana. Bałwana dużego szczęścia niezwykle ludzkiego. Choinki pachnącej, gwiazdki spadającej, Życzenia fajnego spełnienia dobrego. Wyjątkowego szampana zabawy do rana .Nowego Roku dobrego i udanego
Zostałeś wybrany człowiekiem roku. Prosimy o kontakt z
najbliższym psychiatrykiem.
Za oknami juz swit i robi sie jasno,poczekam az wszystkim wokol otworza sie oczy a moje niech wtedy kolejny raz w samotnosci bez Ciebie ZASNA
Tylko do jednej osoby w ciagu dnia moge byc mily. Niestety, ale to nie jest twoj dzien dupku.
Życzenia dla Ciebie:
Nie zerkaj za siebie,
Idź śmiało przez życie,
Podkochuj się skrycie,
Kontroluj swe żądze,
Zarabiaj pieniądze,
Lekceważ pętaków,
Unikaj cwaniaków,
Przepisów przestrzegaj,
Na sobie polegaj,
Lecz przede wszystkim
Pokaż im wszystkim!
Kiedy byłem jak kropelka
czułem serca Twego bicie
I wiedziałem jak jest wielka
miłość, która daje życie!
Na dzień dobry! Kiedy rano wstajesz, Kiedy oczka trzesz, Pomyśl o mnie Choć przez chwilę Ja o Tobie też
Dzięki Tobie znowu potrafię się uśmiechać...a Ty uwielbiasz ten uśmiech:)
Choć odległość dosyć wielka leży między nami
Śpieszę w myślach drogi Dziadku z serdecznymi życzeniami.
Dużo uśmiechu i radości
Niech na Twojej twarzy gości,
Niech Ci zdrowie dopisuje,
Tego mały wnuk winszuje.
A gdy znowu się spotkamy,
To się mocno uściskamy
Ale gęba!!! Miałeś spięcie w inkubatorze?
Kazda minuta bez Ciebie wydaje sie byc godzina, a kazda godzina z Toba mija tak szybko jak minuta.
Jak byłeś mały to matka dawała cię do reklamówki i pocierała o krawężniki
Mówi zając do baranka,
jaka piękna ta pisanka,
wtem z jajeczka wyszła kurka,
nastroszyła swoje piórka,
Teraz biega, głośno krzyczy,
że WESOŁYCH ŚWIĄT CI ŻYCZY!
Zapachu tęczy w koloru pajęczym
Marzeń udanych - tych zwariowanych
Spodni udartych, tylko na żarty
Czekoladek bez liku, w białym koszyku
Gdy zabawka się zepsuje
tato mało czasu ma
dziadek sam ją zreperuje
naprawioną wnet mi da
i zabierze mnie na spacer,
gdy jest ładny ciepły dzień,
za to wszystko, Drogi dziadku,
dziś Ci podziękować chcę.
Zgaś już świetło wejdz do łóżka, niech przytuli Cie poduszka. Zamknij oczka pomyśl sobie że ja też tak samo robie. Śpij Kochanie nieprzytomnie a sny miej tylko o mnie
W dniu twych urodzin, w dniu twego święta pewna osoba o tobie pamięta. pamięta o tobie i śle życzenia, by się spełniły wszystkie twe marzenia.Niech ci życie słodko płynie w każdej chwili i godzinie.Aby wszystko się spełniło, o czym marzysz Twoje było, byś pogodne miał dni z głębi serca życze Ci
DD.MM Przyszedłeś na świat
A dziś masz już 18 lat
Rodzice bardzo z tego się cieszyli
Spraw by nigdy w Ciebie nie zwątpili
Idź drogą prawdy, wiary i miłości
Niech to na zawsze w Twym życiu zagości
Niech ta dorosła, życiowa kariera
Nigdy Twym rodzicom nie doskwiera
By do końca życia dumni z Ciebie byli
Że na dobrego człeka Cię wyszkolili.
Dziś są Twoje urodziny, choć ich razem nie spędzimy, pragnę złożyć Ci życzenia, niech się spełnią Twe marzenia, dużo szczęścia i radości, a buziaki dam w przyszłości!!!
Moc czegoś i jeszcze coś przesyła komuś ktoś, zawsze ten sam ktoś, kto tęskni ... i jeszcze coś
Uwaga!!! W tej chwili Twój mózg zostanie zoptymalizowany do wydajniejszej pracy. Proszę czekać ..................... Wynik operacji: mózgu nie znaleziono!
Czyżby moje słoneczko wstało? Bo tak jakoś jasno się zrobiło wokół mnie
Róże są czerwone, fiołki fioletowe, Frankenstain jest paskudny, ale co do cholery stało się Tobie?
To jest sms obrażający, dlatego teraz powinieneś się obrazić, ale nie wiesz na kogo, bo został on wysłany z Internetu, he he he.
Hej, Nowy Roku, by Cię witać zawsze w tanecznym kroku! Dużo zdrówka i radości oraz niezapowiedzianych gości! Tobie... Ja.
Kapuchy i chwały, niech da Ci ten rok cały, aby panienki za Tobą szalały, by stać Cię było na marzeń spełnienie, a oprócz tego na czyste sumienie.
Buzial z rana,dwa od śniadania,trzy na potem i jeszcze raz i spowrotem a to wszystko razy dwa na mily początek dnia
Na Wielkanoc od króliczka,
niech Ci wpadną do koszyczka
niezła kasa i kiełbasa,
radość życia, coś do picia
i na miłość chęci tyle,
byś miał wszystko inne w tyle.