PLANETA MALP : @ @ @ - Oto cztery małpy ... co? gdzie czwarta? No przecież czyta tego SMSa!
Sloneczko z nieba dawno zaszlo juz wiec i ty swoje oczka zmroz, wtul sie kotku w podusie swa bo wszystkie grzeczne dziewczynki o tej porze juz spia:)
Posłuchaj mnie dziadku kochany, Kiedy z łóżka wstałem zaspany, Przez okno na niebo spojrzałem, I nagle olśnienia doznałem. Malutkie chmurki pływając po niebie Kazały mi przybiec szybciutko do Ciebie. Miałem Ci złożyć serdeczne życzenia, By się spełniły Twoje marzenia. W prezencie Ci daję serduszko moje, Ponieważ w moim, wyczuwam Twoje. Jeśli dwa serca tak się kochają, Napewno szczęścia w życiu zaznają.
Żadna rzecz nie może ofairować ci spokoju, jedynie ty sam możesz to uczynić
Słodkich snów o tym co marzysz O tym co Twoje O tym co tylko chcesz Bo ja zamienię moje serce w jedną z gwiazd na niebie Tą najjaśniejszą żeby układać wspaniałe sny i świecić tylko dla Ciebie Możesz te wszystkie gwiazdy podziwiać na niebie Lecz wiedz jedno Moja kocha tylko i wyłącznie Ciebie ~
Mamo kochana Byś zawsze z rana Uśmiech dawała I pamiętała Że my Cię zawsze Bardzo kochamy Więc Ci życzenia Dzisiaj składamy.
Gdy usłyszysz głos gitary, a gitara pięknie gra, to nie pytaj kto Cię kocha, bo to zawsze, zawsze ja.
Buzial z rana,dwa od śniadania,trzy na potem i jeszcze raz i spowrotem a to wszystko razy dwa na mily początek dnia :)
Niech dobry los się kłania w pas. Sto lat, sto lat jeszcze raz! Niech ten Jubileusz milowym będzie kamieniem. Czekamy następnych z wielkim w sercu wzruszeniem.
Ile godzin bije czas, Ile lisci sypie las. Tyle szczescia i slodyczy, W dniu urodzin. Twoich zyczy.
Hou, hou to jest okrzyk Mikołaja, gdy się dzwonkiem walnie w jaja, wór spuchnięty we łbie jebie, więc nie będzie go u Ciebie, gwiazdka też Cię nie odwiedzi, bo w agencji kurwa siedzi, daje dupy za mamonę, takie czasy pierdolone :)
Kiedy zrobisz duza kupe nie zapomnij umyc dupe. Gdy zalepi sie otworek, wtedy tworzy sie zatorek. Kupa w kiszce sie gromadzi, malo dupy nie rozsadzi.
Czy w sobotę czy w niedziele, czy pod barem czy w kościele czy po piwku, czy po dwóch ja ci życzę miłych snów
Ręce Ci całuję, moja Mamusiu droga, za Twoje trudy, za Twe starania, za to, żeś mnie kochać nauczyła Boga - przyjmij serdeczne podziękowania. Kochany Tatusiu i Tobie dziękuję, że Ty mnie kochasz i za trud i znoje. Nawet nie potrafię wyrazić, co czuję, tylko ucałuję drogie ręce Twoje
Jesteś błyskotliwy jak zderzaki na starym aucie.
Każdego dnia, zmuszony jestem dodać kogoś do listy osób, które mogą mnie po prostu pocałować w dupę! Gratuluję... zajmujesz na niej miejsce nr 1...
Nie bierz życia na serio-i tak nie wyjdziesz z tego żywy!
Wiesz co??? chcę Ci podziękować za to, że jesteś moją drugą połową... A połówki zawsze się mogą złączyć.
100 choinek w lesie, prezentów ile Mikołaj uniesie, bałwana ze śniegu i mniej życia w biegu, oraz tyle radości co ryba ma ości życzy...
Drodzy Jubilaci! W tak pięknym dniu, jakim jest... rocznica Waszego ślubu życzymy Wam wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków oraz doczekania w dostatku i zdrowiu Złotych Godów.
When silver snow pada z nieba And the children happy jak trzeba, When ślizgawka on the street, And we all prezenty need, Then you know, the wydarzenie: It is coming Boże Narodzenie. Merry Christmas, Christmas Merry Sing kolędy, happy very wszystkiego
Właśnie teraz nad ranem, kiedy "To" się wydarzyło jest czas, by z nadzieją w sercu złożyć Wam życzenia: Wesołych świąt Wielkiej Nocy życzy...
Ktoś rozlał wódkę i cole, wszyscy tańczą już na stole, ręce aż pod niebo lecą, jest już rok 2007. Przeto śpieszę już do Ciebie z życzeniami, by jak w niebie w Nowym Roku Ci się żyło, a szczęście przy Tobie było.
Cichy płacz, gdy Ci powiem, że Cię kocham znowu będę cierpiał - wiem tylko więc w poduszke szlocham, gdy mych marzeń pada deszcz.
Na dzien dobry moj buziaczek:* Mniam... usta twoje maja smaczek... Dnia milego, spokojnego i usmiechu promiennego.
Miłe sa pozdrowienia , jeszcze milsze słówka , a na szczera przyjaźń wystarczy pocztówka
Czy jest dobrze, czy jest źle Czy to słońce, czy też deszcz Czy to lato, czy też zima Przy mnie jest pewna dziewczyna... Czy jest rano, czy też noc W potrzebie nie zostawi mnie na krok... Czy jej smutno, czy też nie Samego nie zostawi mnie... Przytuli, wysłucha, pomoże I powie, że wszystko będzie dobrze A ja choć na chwilę zapomne co złe... DZIEKUJE CI ZE JESTES
Czy Pamietasz Tamte Chwile Gdy Bylismy Sam Na Sam??????? Bicie Serca Mi Mowilo Ze dla Ciebie SERCE MAM!!!
Chętnie będę chodził boso pod warunkiem, że mój but zostanie w Twoim tyłku.
Nie jesteś kompletnym idiotą - paru części Ci brakuje.
W tym dniu radosnym oczekiwanym,gdzie gasną spory,goja się rany, życzę Ci zdrowia,życzę miłości,niech mały Jezus w sercach zagości,szczerości duszy,zapachu ciasta,przyjaźni która jak miłość wzrasta,kochanej twarzy co rano budzi i wokół pełno życzliwych ludzi.
Kochać a lubić to wielka różnica, sercem się kocha, a duszą zachwyca. Duszą zachwycać można każdego, a sercem kochać tylko jednego.
W trakcie ostatniego stosunku musiałeś przypadkowo włączyć telefon bo wszystko słyszeliśmy i chcemy zaproponować Ci udział w dublingu Jurasic Park. Warner Bross Poland.
Z tej strony ciekawski sms. Spisz w pizamie, czy tez bez ?
Dziękuję Ci za spędzone z Tobą chwile, Za Twój radosny uśmiech i spojrzenie miłe.
Niechaj los Tobie sprzyja, niosąc powodzenie, idź przez życie z dobrocią w sercu, otoczona ludźmi, których kochasz, silna poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia, niech każdy obrót kalejdoskopu życia przynosi Ci radość.
Dorosłości to namiastka Gdy nadejdzie osiemnastka Śmiało ściągaj swój pas cnoty - Chłopcy wezmą Cię w obroty Tańcz od rana do wieczora - Na skrupuły przyjdzie pora By Cię nie dopadły gary I ględzący wciąż mąż stary!
Chce czuc Twoj delikatny, podniecajšcy zapach moja najdrozsza... gumo balonowa
Mamo moja kochana Już dzisiaj z rana Składam ci najpiękniejsze życzenia Z okazji Twojego święta Żebyś była zawsze uśmiechnięta I żebyś dużo szczęścia miała Bo jesteś taaaak kochana!
Tu Fundacja TVN ,,nie jestes sam' jeżeli chcesz pomóc ofiarom tsunami wyślij swoje zdjęcie żeby zobaczyli, że są większe tragedie.
Zamiast mowic swej Renacie: -No Renata! Sciagaj gacie! Radze sprobuj z innej beczki: -Czy nie cisna cie majteczki?
Diabelku Moj Kochany!Nastaw uszka,wystaw rogi!Mam Ci dzis do powiedzenia,ze czas plynie,swiat sie zmienia,ja zas kocham bez wytchnienia
Raz do roku jest taki dzień, Który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety panie i matki, W dniu tym dostają pachnące kwiatki. Ja kwiatów nie mam dla Ciebie, Tylko przesyłam w życzeniach sam siebie.
Dla Ciebie moje usta, dla Ciebie moje ręce i oczy dzięki Tobie widzące coraz więcej. Dla Ciebie moje myśli, dla Ciebie moje słowa którymi swoje serce chce Tobie ofiarować
Buziaczek z rana jest jak śmietana, a przy niedzieli nawet Ciebie onieśmieli
Kiedy byłem jak kropelka czułem serca Twego bicie I wiedziałem jak jest wielka miłość, która daje życie!
Do Ciebie tego smsa pisze, niech cie do snu ukolysze! Tego smska poswiecam Tobie, wiec zachowaj go sobie! Jak bedziesz go czytala nie zapomnij od kogo go dostalas!
Wiesz, czym sie rozni SEX od klockow LEGO? Nie wiesz? To baw sie nadal klockami...
Życzę Ci abyś odnalazła w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach, wielkość natchnienia, a w sobie miłość.
Niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech długo trwa, nie trać swej wesołej minki dziś są Twoje imieninki!
Twoje ząbki są jak gwiazdy ... małe ... świecące jak złoto ... i daleko od siebie ...
Twe oczy są błękitne, jak niezapominajki w spirytusie.
W dniu urodzin życzę Ci aby każdy dzień był nie zapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia. Aby nigdy nie zabrakło Ci ciepła i miłości najważniejszych osób w Twoim życiu - tych którzy są teraz i którzy beda... Powodzenia we wszystkim co robisz!
Na stronach kalendarza świątecznych dni jest mało, a szkoda co tu zrobić by świąt nie brakowało? Lecz jeden dzień szczególnie swym blaskiem w maju kusi dla jednych to Dzień Matki - a dla mnie Dzień Mamusi. Nie umiem mówić głośno jak kocham, co czuję więc patrząc mamie w oczy cichutko podziękuję. Dziękuję za to wszystko czym dobroć jest na ziemi, że jesteś najważniejsza,że tego nikt nie zmieni. Że jeden dzień szczególnie w mym sercu jaśnieć musi dla jednych to Dzień Matki - a dla mnie Dzień Mamusi.
Kiedy Dziadek był malutki, to nie nosił adidasów tylko butki, nie miał wąsów ani brody, no i nie chciał jeść marchewek tylko lody i co, i co że Dziadek urósł trochę, że lat ma trochę więcej niż dwa plus trzy plus osiem, i co, i co to ważne, że mam Dziadka, że bardzo Kocham go i lat mu życzę sto 100!!!
Dziś dzień ojca Drogi Tato. Co Ty dzisiaj powiesz na to? Ślę Ci szczere me życzenia. Czy w twym życiu to coś zmienia? Mam nadzieję, że się cieszysz! i że dzisiaj sie nie spieszysz. Bo to święto jest dla ciebie, byś urządził je dla siebie.
Dziewczyny są jak pralki automatyczne. Jeśli się włączą "do rozmowy" to kręcą i kręcą bez końca.
Przytulnej kołderki, niech Ci sie snia cukierki, niech dobre duszki Cie odwiedza dobranoc ode mnie powiedz. Całusek na sen by piekniejszy wstał dzien
Czy moje sloneczko usmiechniete wstalo? Czy moze w zlym humorze? Bo jest ktos kto pomoc moze.
Tak wiele mnie nauczyłaś, tak wiele uśmiechu mi dałaś, na spacery ze mną chodziłaś, kiedy byłam jeszcze mała. Do snu nuciłaś piosenki, byłaś zawsze blisko mnie, więc podziękować Ci, Babciu, za to wszystko chcę. Żyj długo w spokoju i uśmiechaj się, bo uśmiech jest najważniejszy i to, że kocham Cię.