Chce ci napisac co u mnie slychac ze tak mi cieżko bez Ciebie oddychać. samotne noce i dni takie szare co bym nie robił o Tobie mysle stale. Nie moge spać,nie moge jeść w krainie wspomien zamykam się i wciąż cie widze jakbys Tu był choć ty tak daleko. Pisze bo tesknie szalenie, w tych paru słowach me ukojenie wśrod nocnej ciszy słysze Twoj szept, który do snu znów utula mnie
masz nogi jak sarenka nie takie zgrabne ale takie owłosione
Cześć Kochanie jak tam spanie? Czas najwyższy na wstawanie! Co zjesz dzisiaj na śniadanie? A może masz ochotkę na miłości uprawianie? Bo ja tu czekam na łóżka polanie
Z okazji imienin życzę Ci:
- marzeń (żeby się spełniały)
- przyjaciół (żeby pamiętali)
- życia (żeby było kolorowe)
- miłości (żeby przyszła)
- szczęścia (żeby nie opuszczało)
- okularów (żeby były różowe)
- wakacji (by mogły trwać wiecznie)
Co robisz koteczku? Czy leżysz w łóżeczku? Ja myślę o tobie i zasnąć nie mogę...
Córeczko moja mała, niech Ci gwiazdka z nieba mała; piosenkę zanuci, niech Ci chłopcy służą mocno kuci, niech na imprezach Cię podrywają, bo ty dla mnie jesteś małą damą.
Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie
W adwentowej refleksji,
W skupieniu przy konfesjonale,
W ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę,
Do gorącego i otwartego serca,
Niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem,
Byśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój.
Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia
Z lekkim wietrzykiem, z nadmorskim echem, śle pozdrowienia wraz z uśmiechem
Uhu uh ale się podnieciłeś :). Wreszcie ktoś Ci wysłał smsa :)
ale to tylko ja - Twój operator
W dniu Bożego Narodzenia pragnę złożyc serdeczne życzenie Duzo zdrowia, szczęścia, powodzenia. Śniegu po kolana dziewczyno kochana. Bałwana dużego szczęścia niezwykle ludzkiego. Choinki pachnącej, gwiazdki spadającej, Życzenia fajnego spełnienia dobrego. Wyjątkowego szampana zabawy do rana .Nowego Roku dobrego i udanego
Czasem jest pełno ludzi po to, aby głębsza była samotność. Tak bardzo jestem sam, że nawet mnie ze mną nie ma.
Zostałeś wybrany człowiekiem roku. Prosimy o kontakt z
najbliższym psychiatrykiem.
Z tej strony ciekawski sms. Spisz w pizamie, czy tez bez ?
Sto mazurków i królików,
pełen koszyk smakołyków.
Nie przesadzaj co do jaj,
bo jaj będzie cały kraj.
Na największe będzie pora
od Leppera po wyborach.
Życzenia, które Tobie życzę
na razie nie wyliczę,
więc podaję pierwsze z kraju
by Ci żyło się jak w raju.
By w wigilię u rodzinki
wszyscy mieli fajne minki.
By przy stole chciał zagościć
pakiet zdrowia i miłości
i u wszystkich był tak mocny
by pozostał całoroczny.
Wesołych Świąt!
Pomarańcze i banany niech Ci tańczą dzionek cały.Niech wesoło ćwierka ptaszek,goście niech naniosą flaszek.Hipopotam zejdźe z drzewa,niechaj Kuba Ci zaśpiewa.Uśmiech towarzyszy wernie-moc uścisków masz ode mnie..Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin życzy mama babcia
Kupował byś buty, gdybyś nie miał nóg? Nie? To po co kupujesz slipki???
Dziś Święto obchodzi Najdroższy Chłopak, niech los mu z kwiatów życie uplata, niech nie da poznać żadnych trosk i rzuci pod nogi pieniędzy stos.
Krasnal mi mówił, że kładziesz się spa. Więc co w prezencie moge CI dac? Chce to wyrazic tysiącem słów, lecz powiem krótko: słodziutkich snów
Kiedy Dzień Dziadka zaświta,
wiązanką kwiatów Go witam.
Bądź zdrowy Dziadku kochany
i bądź zawsze razem z nami.
jestes taki głupi ze pod zaparkowany smochod wpadniesz ~
Kiedy Wielka Noc nastanie,
życzę wam na
Zmartwychwstanie
dużo szczęścia i radości,
które niechaj zawsze gości
w dobrym sercu,
w jasnej duszy
i niech wszystkie żale zgłuszy.
Czym sie rozni meski ogrodek od damskiego. Tym, ze w meskim ogrodku rosnie ogorek, a w damskim tylko trawa i dziura po krecie.
Wśród kolorowych pisanek
Siedzi bielutki baranek
I pięknie sie wszystkim kłania
W dniu Bożego Zmartwychwstania.
Ale gęba!!! Miałeś spięcie w inkubatorze?
Kobiety to piękne nastroje, i duże życiowe wyboje. Matki Polki, Matki Królów, większa Pani - więcej bólu. Ja kocham kobiety skromne, inteligentne i rozsądne. Taką kobietą jesteś Ty, co spełnia wszystkie moje sny.
Droga dorosłego życia.
Niech będzie bez wielkiego picia.
By marzenia się spełniały.
I z kacem nie odpływały.
By rodzice oparcie w Tobie mieli.
Bo wiesz jak bardzo Ciebie pragnęli.
Ty ucz się byś doszedł do celu.
Nie zboczył jak robi zbyt wielu.
A zdrowie i szczęście niech Cię nie mija
By w Twym dorosłym życiu ważna była każda chwila.
Sle Ci najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok.W dniu tak pięknym i wspaniałym życze Ci serduszkiem całym dużo zdrowia, sto lat życia, milion złotych do zdobycia
Ech tygrysie- nudzi mi sie. Przyjdz tu do mnie, zamiaucz skromnie wejdz pod kocyk dzisiaj w nocy i zrob co tylko w wojej mocy
Życzenia są czymś bardzo ważnym
- szczególnie w dniu urodzin.
Tak więc życzę ci tyle spokoju,
ile tylko potrzebujesz,
tyle szaleństwa,
aby życie nie wydawało się nudne,
tyle szczęścia,
abyś nie oszalała z nadmiaru,
miłości ponad wszystko,
byś nigdy nie zaznała goryczy,
nie czuła się samotna pośród ludzi,
miała zawsze serce kochające przy sobie
i jasne dni przed sobą
oraz dużo zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń.
nigdy nie zrywaj nici przyjazni bo gdy zechcesz ja ponownie zwiazac zawsze pozostanie supel
Cicha noc,
gwiazdy lśnią,
mróz maluje kształt na szkle,
świecy blask,
w taką noc
ja życzenia Tobie ślę:
Świąt radosnych,
przeżyć wzniosłych,
w zdrowiu, szczęściu i miłości.
Niech pora zimowa,
wraz z nadzieją nową,
radość w sercu na stałe zagości...
Piles cos dzisiaj??? Nie??? Uwazasz ze nie masz powodu??? To popatrz w lustro...
Życzę Ci Babciu Kochana
uśmiechu od samego rana,
bo w dniu Twojego święta
jest ktoś kto zawsze o Tobie pamięta.
W sercu swoim dla Ciebie miejsce zawsze mam
i bardzo mocno o to miejsce dbam.
I będę dbała zawsze i wszędzie,
bo cząstka mego serca tylko Twoją będzie.
Nie martw się, nie jest z Tobą aż tak źle - Frankenstein
jest brzydszy niż Ty, a osioł troszeczkę głupszy od Ciebie.
Pogody, słońca, radości.
W niedzielę dużo gości.
W poniedziałek dużo wody.
Dużo jajek kolorowych
świąt wesołych no i zdrowych
życzy...
W tym dniu radosnym oczekiwanym,gdzie gasną spory,goja się rany, życzę Ci zdrowia,życzę miłości,niech mały Jezus w sercach zagości,szczerości duszy,zapachu ciasta,przyjaźni która jak miłość wzrasta,kochanej twarzy co rano budzi i wokół pełno życzliwych ludzi.
Stary Rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za nami. Nowy niech Ci przyniesie dużo zdrowia, wiele radości, a przede wszystkim morze miłości.
Zobacz połowa serca to łza właśnie ona zostaje, gdy się je złamie.
W Twoim dniu zycze Ci samych pieknych, madrych chwil, duzo slonca w Twoim oknie, niech Twe serce na deszczu nie zmoknie, cudownych przyjaciol i wspanialych dn
Choć jestem w wojsku i ojczyźnie służę,
Na Twe imieniny wysyłam Ci różę,
Niech ta właśnie róża zastąpi mnie żywego.
Który Tobie życzy wszystkiego najlepszego!
Serduszko moje drogie, zyc bez Ciebie juz nie moge. Kiedy w lozku sie poloze, chce byc z Toba o tej porze.
kocham Cie Kochanie, Kocham Cie niezapomnianie, Kocham Cie szczęże i w miłość do Ciebie wierzę. Kocham Cie całego, Kocham Cie śpiącego, Kocham Cie Marudnego i tego nieznośnego. Kocham Cie Misiaczku:-*
Muszę Ci powiedzieć, że Twoja komórka jest znacznie bardziej seksowna niż Ty.
Gdy Cie ujrzałem - ogrzałaś moje serce, po chwili zapaliłaś w nim płomień, a teraz moje serce płonie ogniem piekielnym
Połączyła nas ta chwila, która była tak jak sen, lecz gdy przyszedł czas rozstania, pozostały tylko łzy.
Źle sie czuje gdy do mnie smsujesz, zbiera mi się na wymioty gdy czuje twoje pieszczoty,gdy Cie nie widze, nie wzdycham nie płacze, nie myśle kiedy Cie zobacze!
Kurczaczków Zielonych
Baranków Czerwonych
Bazi Różowych
Pisanek Kolorowych
Dyngusa Tęczowego
I Wszystkiego Dobrego.
Życzy…
Kochani droga na którą wspólnie wkraczacie to walka o przetrwanie Waszej miłości dbajcie więc o nią niech coraz piękniej rozkwita i przynosi Wam radość i spełnienie
Droga Młoda Paro życzymy Wam pełnej sukcesów wspólnej żeglugi przez życie a Wasza miłość niech wskazuje Wam drogę jak latarnia morska i bezpiecznie prowadzi do celu podróży
Na lekcji polskiego: - Jasiu, powiedz nam, kiedy uzywamy wielkich liter? - Kiedy mamy slaby wzrok
Czy Pamietasz Tamte Chwile Gdy Bylismy Sam Na Sam??????? Bicie Serca Mi Mowilo Ze dla Ciebie SERCE MAM!!!
Dzwonisz piii nie wiesz gdzie, czy na więcej nie stać cię? Słońce chyba w łeb ci pali a kosmici numer dali, czy to nie przegięcie pały że cie bawią te sygnały?!
Pada śnieg, suną sanki - jest renifer i bałwanki...
śnieżki z nieba spadają,
życzenia zdrowych świąt składają.
Niech te Święta będą wyjątkowe
a prezenty odlotowe - życzy...
Choć odległość dosyć wielka leży między nami
Śpieszę w myślach drogi Dziadku z serdecznymi życzeniami.
Dużo uśmiechu i radości
Niech na Twojej twarzy gości,
Niech Ci zdrowie dopisuje,
Tego mały wnuk winszuje.
A gdy znowu się spotkamy,
To się mocno uściskamy
W dniu Twojego święta mamo jedyna,
Życzenia zdrowia przyjmij od syna.
Za Twe trudy za życie samo,
Za moje zdrowie dzięki Ci mamo.
Niech Twoje życie w spokoju płynie,
A to co gorsze niech Cię ominie.
Niech się spełniają wszystkie marzenia,
Takie są Twego syna życzenia.
Serce jest jak głupia krowa-leci za największym bykiem!
Dziękuję Ci, ze znosiłaś moje humory, prowokacje,
Lenistwo, bunt, złość, hałas i niechlujstwo,
Głupotę i popisy, całą gamę wybryków,
Które dzieciak obmyśla, aby zobaczyć,
Na jak wiele może sobie pozwolić.
Ty jednak nie przestawałaś mnie kochać.
Jak to możliwe... Nie wiem.
Ale dziękuję Ci.
Dla najukochańszej mamy na świecie!!!
Kiedy zrobisz duza kupe nie zapomnij umyc dupe. Gdy zalepi sie otworek, wtedy tworzy sie zatorek. Kupa w kiszce sie gromadzi, malo dupy nie rozsadzi.