Twój operator sieci wprowadził nowe taryfy. Twoja taryfa zależy od wielkości Twojego organu. Im krótszy tym taniej. Od dzisiaj możesz, więc dzwonić gratis!!!
Wiesz, czym się różni SEX od klocków LEGO? Nie wiesz? To baw się nadal klockami...
Dziś dzień ojca Drogi Tato. Co Ty dzisiaj powiesz na to? Ślę Ci szczere me życzenia. Czy w twym życiu to coś zmienia? Mam nadzieję, że się cieszysz! i że dzisiaj sie nie spieszysz. Bo to święto jest dla ciebie, byś urządził je dla siebie.
Bóg mnie stworzył, bo wie, co to jest piękno. Ciebie, bo ma poczucie humoru.
Uhu uh ale się podnieciłeś :). Wreszcie ktoś Ci wysłał smsa :) ale to tylko ja - Twój operator
Skończ ten destruktywny rodzaj prowadzenia konwersacji, gdyż Twoja elokwencja i tak nie jest adekwatna do mojej erudycji, a poza tym, Twoje aforyzmy wobec mojej aparycji są wręcz afymeryczne!
Choć jestem w wojsku i ojczyźnie służę, Na Twe imieniny wysyłam Ci różę, Niech ta właśnie róża zastąpi mnie żywego. Który Tobie życzy wszystkiego najlepszego!
Kapuchy i chwały, niech da Ci ten rok cały, aby panienki za Tobą szalały, by stać Cię było na marzeń spełnienie, a oprócz tego na czyste sumienie.
Kiedy wchodzę do domu i w oczy twe patrzę Zawsze Odnajduję w nich zrozumienie Zawsze Odnajduję w nich wybaczenie Nigdy na nic tego nie zamienię Mamo to dla ciebie Proste ale jakże ważne słowa Bądź zawsze zdrowa, zawsze uśmiechnięta i zawsze szczęśliwa Tak jak zawsze jesteś troskliwa
Pogody, słońca, radości. W niedzielę dużo gości. W poniedziałek dużo wody. Dużo jajek kolorowych świąt wesołych no i zdrowych życzy...
Zajączka słodkiego, Śmingusa mokrego, pisanek kolorowych, Świąt wesołych i zdrowych, życzy...
W dniu Twojego święta mamo jedyna, Życzenia zdrowia przyjmij od syna. Za Twe trudy za życie samo, Za moje zdrowie dzięki Ci mamo. Niech Twoje życie w spokoju płynie, A to co gorsze niech Cię ominie. Niech się spełniają wszystkie marzenia, Takie są Twego syna życzenia.
Serduszko moje drogie, zyc bez Ciebie juz nie moge. Kiedy w lozku sie poloze, chce byc z Toba o tej porze.
To jest sms obrażający, dlatego teraz powinieneś się obrazić, ale nie wiesz na kogo, bo został on wysłany z Internetu, he he he.
W dniu Twojego święta, ukochana Babciu, Życzę Ci z całego serca zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech los, co ma najlepszego, ściele Ci pod nogi I niech Cię otacza radość, a omija smutek Tego wszystkiego życzy Ci...
Jesli lubisz mnie troszeczke to zachowaj ma mordeczke. Choc nie piekna za to szczera, a to cecha PRZYJACIELA!!!!
Mamo moja kochana Już dzisiaj z rana Składam ci najpiękniejsze życzenia Z okazji Twojego święta Żebyś była zawsze uśmiechnięta I żebyś dużo szczęścia miała Bo jesteś taaaak kochana!
Dzień doberek! 100 całusków z rana +2 do śniadania +2 na potem i 2 z powrotem a potem wszystko razy dwa na miły początek dnia:
Zycze slonca, spiewu ptakow i spokoju duszy, zycze pogodnych przygod i radosnych spotkan, spiewu przy ognisku i dumania w fotelu i zeby wszystko spelnilo sie szybko
Życzę Ci błędów, które się da naprawić i odwagi, aby pogodzić się z tymi, których nie da się naprawić. Nikt nie jest doskonały - a kto nie chce się z tym pogodzić, staje się bojaźliwy i zależny. Jeżeli jesteś otwarty na to, co nowe, będziesz uczył się przez całe życie, a uczymy się na swoich błędach.
Przyjmij życzenia Babo Kochana od drugiej baby z samego rana, niech dzień cały będzie radosny, bądź zdrowa Babo aby do wiosny...
Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić... Nie obiecuję, że Cię zatrzymam, ale mogę pobiec z Tobą
Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru Przyniesie Ci spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia Żyje własnym pięknem, Życzę Tobie spełnienia wszystkich marzeń, przychylności wszechświata, siły w ramionach i czystego ognia w sercu, co zapali wszystko wokół Ciebie szczęściem i radością. Niech wszystko czego się dotkniesz, stanie się pomocne w spełnieniu marzeń, a każda najdrobniejszą nawet czynność przybliża Ciebie do bycia najszczęśliwszą i najbardziej uśmiechniętą osobą spośród wszystkich ludzi. A Nowy Rok obdaruje Ciebie Pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia Niech spełniają się wszystkie Twe marzenia.
Czekaj na mnie kochany, badz mi wierny oddany, choc jestem z daleka, milosc moja zawsze czeka.
Skacze zajączek po lesie i życzenia Tobie niesie. Przez pisanki przeskakuje, Alleluja wykrzykuje, potem znika w długich susach cały mokry od dyngusa!
Juz karnawal coraz blizej, niech ci dziewcze loda lize, niech ci pizdy niezaluje i na ptaku ci tancuje. Jak jej chuja bedziesz dawal niech poczuje ten karnawal
Znasz bajke o 5 misiach? 1. Rozbierz misie. 2. Poloz misie. 3. Oddaj misie. 4. Ubierz misie. 5. Wynos misie.
Kobiety to piękne nastroje, i duże życiowe wyboje. Matki Polki, Matki Królów, większa Pani - więcej bólu. Ja kocham kobiety skromne, inteligentne i rozsądne. Taką kobietą jesteś Ty, co spełnia wszystkie moje sny.
Łatwiej zakochać się nie kochając, niż odkochać kochając.
Dzis sa Twoje urodziny, przyjmij usmiech swej dziewczyny. Rano usmiech i sniadanie, a wieczorem calowanie!
Życzę Ci Babciu Kochana uśmiechu od samego rana, bo w dniu Twojego święta jest ktoś kto zawsze o Tobie pamięta. W sercu swoim dla Ciebie miejsce zawsze mam i bardzo mocno o to miejsce dbam. I będę dbała zawsze i wszędzie, bo cząstka mego serca tylko Twoją będzie.
za 9 miesiecy to bedzie w kołysce widać!
Jedna prawda, jedna młodość... jedna myśl i słowo... jeden ty i jedna ja czyli MY
Masz oczy jak szyby naftowe. Nie, nie takie płonące, takie zaropiałe.
Czy wiesz jak zrobić głupie dziecko??? Nie??? To zapytaj rodziców!!!
Córeczko moja mała, niech Ci gwiazdka z nieba mała; piosenkę zanuci, niech Ci chłopcy służą mocno kuci, niech na imprezach Cię podrywają, bo ty dla mnie jesteś małą damą.
kochać tzn umieć żyć dla kogoś, ale i z nim..tzn oddać mu serce i duszę choć one same się oddają nie pytając Cię czy tego chcesz.
Kiedy stoisz na przystanku nigdy nie mysl o kochanku , bo kochanek cie zawiedzie ,a autobus ci odjedzie :-)
Witaj wsrod ludzi doroslych, swiadomych, mogacych glosowac i ... odpowiadac z paragrafow Kodeksu Karnego!
Gdy zapada ciemny mrok to do łóżka robisz krok!!!A gdy drugi zrobisz kroczek nie zapomnij zamknąć oczek!!!Gdy ty idziesz pospać sobie ja "DOBRANOC" mówię Tobie
Życzę Ci, abyś odnalazła: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia, a w sobie miłość.
Niech bazie wierzbowe, słońcem zakwitają. Niech zdziwione kury znoszą jajka kolorowe. Niech chłopcy za dziewczynami ze śmigusem biegają. A święta będą wesołe, pogodne i zdrowe.
Mlowecki,pajacki i inne jobacki tyglyski,pantejki i inne kociacki ziabki,motyjki a nawet stado mlecnych kluf zica Cikojojowych snu
Kochana, stu lat w miłości i zdrowiu oraz szczęściu, emocji, szaleństwa, radości, przyjaźni, zabawy, rozkoszy, uniesień, charyzmy, sukcesów, spełnienia i wszystkiego, czego jeszcze zapragniesz.
Chociaż jestem w innym gronie, myśl o Tobie cągle płonie. Pozdrowienia z daleka ślę, byśmy wkrótce spotkali się
Dorosłości to namiastka Gdy nadejdzie osiemnastka Śmiało ściągaj swój pas cnoty - Chłopcy wezmą Cię w obroty Tańcz od rana do wieczora - Na skrupuły przyjdzie pora By Cię nie dopadły gary I ględzący wciąż mąż stary!
Cześć! Mam prośbę ... przyślij mi swoje zdjęcie ... bo moja mama nie wierzy w UFO!!!
Przysięgam na martwe karaluhy!!! Jesteś piękna jak kwiat róży!!!Telko masz łeb za durzy uszy słonia morde konia nogi sarny a więc babsztyl z ciebie marny!!!:)
Wspaniałych i słonecznych dni, Słońca na błękicie, niech Ci szczęście towarzyszy przez calutkie życie... Niech Ci się spełnią wszystkie Twe pragnienia... Przyjmij te skromne życzenia, od kochającej Cię dziewczynki.
Czy mój kotek dobrze spał??? Czy sny słodkie o mnie miał??? Ja o Tobie dzisiaj śniłam, że boską noc z Tobą spędziłam
Miłość jest jak róza, Co zdobi caly świat... Maleńka czy duża, Zostawia w sercu ślad
Uwaga! Za 20 sekund zmieni się PIN twojej komórki.
Idź już spać dziecino, idź już-słońce świeci. Cieszą się dorośli, miś po flaszkę leci.
Na dzieńdobry ślę całusów kilka, delikatnych jak muśnięcie motylka, mam nadzieje ze kiedy je poczujesz, to sie jakos zrewanzujesz
Do podusi glowke zloz swoje sliczne oczka zmroz skonczyl sie meczacy dzien niech juz przyjdzie nowy sen.Gwiazdy oczka co puszczaja moje buzki przesylaja
Kto nie wie, skąd przychodzi i komu siebie zawdzięcza, ten nie odkryje też, dokąd powienien iść.
W razie ataku nudów przeczytać sms. W razie nudów idioto!
Z twoją twarzą masz szansę na karierę jako modelka......w wytwórni masek na Haloween!!!
Choć się mało znamy, mało wiemy o sobie, to jednak zdążyłam zakochać się w Tobie.