Przyjemnego szumu w głowie, wygodnego miejsca w rowie. No i morze jeszcze potem, spokojnego snu pod płotem. Żeby pies z kulawą nogą, Cię nie olał idąc drogą. Dużo czadu i uroku w nadchodzącym Nowym Roku.
Każdy twój dotyk działa jak narkotyk. Kiedy jesteś blisko płonie we mnie wszystko.
Nie mogę ci powiedzieć co zdarzy się jutro nie mogę określić jaki to będzie dzień. Nie wiem co się stanie,jakie słowa padną z moich ust,czy cię zranię, czy może pocieszę gdy będzie ci źle. Wiem jednak to że bardzo KOCHAM CIĘ. Najlepsze miłosne smsy
Grupa małp uciekła wczoraj z ZOO, najśmieszniejsze to to, że jedna trzyma ten telefon!
Droga Młoda Paro życzymy Wam pełnej sukcesów wspólnej żeglugi przez życie a Wasza miłość niech wskazuje Wam drogę jak latarnia morska i bezpiecznie prowadzi do celu podróży
Więc śpij spokojnie i nie martw się wcale, modlitwa moja otuli Twój sen, Ja wierzę już, że będę wysłuchana, śpij dobrze jutro nowy, piękny dzień.
Czasem jest pełno ludzi po to, aby głębsza była samotność. Tak bardzo jestem sam, że nawet mnie ze mną nie ma.
Są dni, które pamiętać należy,
te, które w sercu będą zapisane.
Wraz z nimi słowa - życzenia,
cieple, piękne, kochane...
Po prostu życzenia szczęścia
w każdej życia dziedzinie,
niech będzie jak kwiat wiecznie kwitnący,
niech nigdy przenigdy nie minie.
Lecz do życzeń i radę maleńka dołączyć wypada:
Szczęścia należy pragnąć, bo do pragnących przychodzi.
Drodzy Jubilaci! W tak pięknym dniu, jakim jest... rocznica Waszego ślubu życzymy Wam wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków oraz doczekania w dostatku i zdrowiu Złotych Godów.
Kochana Młoda Paro życzymy Wam szczęścia ,wzajemnego szacunku i pięknej jak kwiat miłości-pielęgnujcie ją żeby była waszą radością w każdym momencie życia
Na lekcji polskiego: - Jasiu, powiedz nam, kiedy uzywamy wielkich liter? - Kiedy mamy slaby wzrok
Jest Taki jeden facio,
przystojny jak James Bond
to mój kochany dziadek
nie znacie go. To błąd!
To nie sztuka iść przez życie, kiedy radość zewsząd tryska, ale iść z pogodną minką, kiedy ból za serce ściska.
Chce czuc Twoj delikatny, podniecajšcy zapach moja najdrozsza... gumo balonowa
Z okazji Twego swieta zycze Ci, kolejnych dni, miesiecy i lat pelnych milosci i radosci, ciaglego usmiechu na twarzy jak rowniez tego, zebys potrafil sie cieszyc z zycia w kazdym jego momencie
Choć odległość dosyć wielka leży między nami
Śpieszę w myślach drogi Dziadku z serdecznymi życzeniami.
Dużo uśmiechu i radości
Niech na Twojej twarzy gości,
Niech Ci zdrowie dopisuje,
Tego mały wnuk winszuje.
A gdy znowu się spotkamy,
To się mocno uściskamy
Życzę dziś Tobie, Babuniu miła,
byś zawsze w życiu szczęśliwa była,
życzę babuniu życia najdłuższego,
pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego.
Kapuchy i chwały, niech da Ci ten rok cały, aby panienki za Tobą szalały, by stać Cię było na marzeń spełnienie, a oprócz tego na czyste sumienie.
Kiedy przed snem wyobrażam sobie piękne, rozświetlone niebo, wtedy rozmyślam o Moich najskrytszych marzeniach... Nie do końca możliwe do zrealizowania, ale w głębi duszy odczuwam taką małą iskierkę rozpromienionej nadzieji ze kiedys sie one spełnią... i ze spotkam tą Jedyną, Prawdziwą i Wyjątkową MIŁOŚĆ swojego Życia!... Teraz... Mam tylko jedno Życzenie w tą dzisiejszą Noc... By Mój Aniołek, czuwał i nad Tobą... Aby Twój dzisiejszy sen był jednym z najpiękniejszych snów, żeby złocisty pył rozsypany na ścieżce księzycowej Nocy poprowadził Cię w głęboki, spokojny i niezapomniany Sen:*
Choć się mało znamy, mało wiemy o sobie
To jednak zdążyłem zakochać się w Tobie.
I chociaż nie będę patrzeć w Twe piękne oczy
Śnić będę na pewno o Tobie po nocy.
I będę wspominać chwile razem spędzone,
Bo w sercu pozostały mi już tylko one...
Jakie złożyć Tobie życzenia aby były warte twego westchnienia,
pieniądze - to nie wszystko,
samochód - to złomu składowisko.
W dniu Twego urodzenia takie Ci oto ofiaruje życzenia:
wiele uśmiechów, a mało złości,
Długich lat życia, w szczęśliwości,
dobrego zdrowia i pomyślności,
Jak najmniej smutków, dużo radości,
Dużo przygód, morza wrażeń,
Niech ci towarzyszy zgoda,
Wieczna, tak jak twa uroda,
Moc słodyczy, nic goryczy,
Tego Tobie ... życzy!
Dużo kasy, fajnej fury,
Dużo dziewczyn, mało budy,
Dużo szczęścia i miłości,
Od nas wszystkich czyli gości.
Kocham Cię kochanie Już na zawsze tak zostanie, Nic na drodze nam nie stanie, Będę kochać cie bez granic, Od rana do nocy tak porostu za nic
Jak dobrze, że jesteś.
Jak dobrze, że zawsze masz tyle uśmiechu,
którym nieustannie potrafisz się dzielić,
że cierpliwie znosisz psoty
i chętnie włączasz się do zabawy.
Wiedz,że jesteś Babcią-Skarbem,
o który ktoś zawsze będzie się troszczył.
Bo taki Skarb jak Ty jest tylko jeden.
Jeden i niepowtarzalny.
Mały misio mruży oczka, bo na niebie ciemna nocka.
Każdy oczka już zamyka, bo go miłość w śnie spotyka.
Mały misio śni o Tobie i dobranoc Ci dziś powie
Niech bazie wierzbowe, słońcem zakwitają.
Niech zdziwione kury znoszą jajka kolorowe.
Niech chłopcy za dziewczynami ze śmigusem biegają.
A święta będą wesołe, pogodne i zdrowe.
Swiat ma cztery kierunki czlowiek nimi podaza czasem dobrym kierunkiem a czasem zlym a ty kolezanko podazaj tym dobrym bo znajdziesz tam przyjaciol wielu
Jak byłeś mały to matka dawała cię do reklamówki i pocierała o krawężniki
REKLAMA: Nie trac czasu na lotnisku! Z America Airlines dolecisz prosto do BIURA!
Pilnuj tego SMS-a! Niech Ci sie nie zgubi, bo napisal go ktos kto Cie bardzo lubi.
Byś w śnie wypoczął po Twym dziennym trudzie, po tak męczącym uciążliwym dniu, abyś sił nabrał do pracy w posłudze miłość i dobroć wszystkim wkoło niósł.
Facet, kto Ci mózg wyprasował?
warto ciebie miłować warto i całować. warto o tobie śnić i warto dla ciebie żyć
Na dzień dobry! Kiedy rano wstajesz, Kiedy oczka trzesz, Pomyśl o mnie Choć przez chwilę Ja o Tobie też
Baranka i kacki,
Mokrej polewacki,
Kiełbasy, spyrecek, krzonu i kisecek,
Wierzbowych bazicek,
Pisanych jajecek,
Wiosny w dusy
I syckiego po usy!!!
Mój drogi!!! Nie warto kochac, nie warto marzyc, Nie warto obraz w swym sercu kryć, To co mineło nigdy nie wróci, Po co wiec kielich goryczy pić. Nigdy nie powiedziałeś, ze mnie kochasz, Nigey nie byłeś spragniony mych ust, Patrzałeś zawsze na mnie nie ufnie, no cóż....zmieniłeś gust. Jest w Twoim sercu inna dziewczyna, Gorącym uczuciem dażysz Ja.. I choć z oczu płynie łza życzę Ci szczęścia, naprawde szczęścia by Cię kochała tak jak Jaaaaaaaa ~
Wytrzeszczasz oczy jak kukułka z zegara ściennego.
Kiedy wchodzę do domu i w oczy twe patrzę
Zawsze
Odnajduję w nich zrozumienie
Zawsze
Odnajduję w nich wybaczenie
Nigdy na nic tego nie zamienię
Mamo to dla ciebie
Proste ale jakże ważne słowa
Bądź zawsze zdrowa, zawsze uśmiechnięta i zawsze szczęśliwa
Tak jak zawsze jesteś troskliwa
Buzial z rana,dwa od śniadania,trzy na potem i jeszcze raz i spowrotem a to wszystko razy dwa na mily początek dnia :)
Wstawaj śpiochu w Nowym Roku. Niech Ci się darzy na i w każdym kroku. Niech Ci słonko ciągle świeci, ale na Boga - już bez nowych dzieci. Tylko ze mną, żoną, psem, no i z małym - to się wie.
Wstawaj,wstawaj bo czas leci.A na niebie słonko świeci.Dzionek miły będzie może czego życze daj Ci Boże
Gdy przyjdą Święta w srebrnej bieli,
gdy Stary Rok w Nowy się zamieni,
przyjmij gorące me życzenia,
niech się Ci spełnią wszystkie marzenia.
Kochana Młoda Paro połączyła Was miłość życzymy Wam z całego serca aby przetrwała próbę czasu,codziennych zmagań z życiem i była zawsze jak promień słońca po pochmurnym dniu
kocham Cie Kochanie, Kocham Cie niezapomnianie, Kocham Cie szczęże i w miłość do Ciebie wierzę. Kocham Cie całego, Kocham Cie śpiącego, Kocham Cie Marudnego i tego nieznośnego. Kocham Cie Misiaczku:-*
Dziękuję Ci za tyle chwil zrozumienia, drobne gesty dobroci, setki łagodnych uśniechów, które wypełniły moje życie
Wstawaj szkoda dnia, wstawaj szkoda dnia, lalala, lalala... ~
Miłego dzionka po bladym świcie i wiele słonka na nieba suficie
Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki
Ile godzin bije czas, Ile lisci sypie las. Tyle szczescia i slodyczy, W dniu urodzin. Twoich zyczy.
Dzisiaj szepne Ci na uszko, ze zawsze z Toba jest moje serduszko.
Kochany Tato -
zacznę zwyczajnie, że z tobą w domu zawsze jest fajnie: i w deszcz, i w słotę, w smutku, w radości wspierasz i uczysz życia w miłości.
Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować,
skromny bukiecik kwiatów darować.
jesli chodzisz boso nie choc po szkle jesli kochasz innego nie kochaj mnie
Z okazji Twego święta życzę Ci, kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych miłości i radości, ciągłego uśmiechu na twarzy jak również tego, żebyś potrafił się cieszyć z życia w każdym jego momencie
Kiedy kładziesz ręce na me dłonie czuję,jak me serce w środku płonie czuję, jak w brzuchu latają motyle choć wiem ze to uczucie tylko na chwile wiem, że jesteś słońcem na mym niebie i właśnie dlatego nie chcę stracić Ciebie, boję się, że kiedyś zadasz mi pytanie: czy to jest przyjaźń czy to jest.
Potwierdzamy Twoje zamówienie 100 SMS-ów dziennie z
dziedziny mykologii. W ramach promocji będziesz je otrzymywać
przez 2 lata - w godzinach 23-6.
Uśmiech i szczęście niech w Twym sercu gości, Niech każdy poranek słońcem Ciebie wita tego życzy
Jako, że nie masz kasy na koncie, a ja mam dobry humor, chcę doładować Ci konto - kwota 50 zł :) Oto kod doładowywujący: ############## Musisz go sobie tylko zdrapać ...
Dzień matki jest raz w roku,
Szczęśliwy i pełen uroku.
W tym dniu pragnę złożyć ci życzenia:
zdrowia,szczęścia i powodzenia.
Niech cię dyngus zmoczy
do ostatniej nitki,
jajka wymalują kobitki,
palma nigdy nie zawodzi
a owieczka w stringach chodzi!!!
Wesołych Świąt!
Misiu misiu daj mi rączkę, misiu misiu chodź na łączkę, misiu misiu nie bój się, że Ci mówię KOCHAM CIĘ