Niech zające i barany
pospełniają twoje plany,
Porzuć wszystkie swe rozterki
bo to dni wielkiej wyżerki
Niech to będzie czas uroczy
czas cudownej WIELKANOCY!
Droga Młoda Paro życzymy Wam pełnej sukcesów wspólnej żeglugi przez życie a Wasza miłość niech wskazuje Wam drogę jak latarnia morska i bezpiecznie prowadzi do celu podróży
Kochana mamo w dniu twojego święta chcę byś była uśmiechnięta.
Żeby dobrze Ci się żyło
z roku na rok lepiej było.
Chcę byś minę uśmiechniętą miała
i żebyś radosna była cała,
także by były piękne twe dni
tego właśnie życzę Ci.
Obowiązuje cisza nocna, więc cichutko się skradam i przy Twoim łóżku siadam. Słodkie słówka szepcze czule, a Ty śnisz w najlepsze już. Lecz wiem że mnie słyszysz i zapamiętasz, jak mówię Kocham Cię
Z serca płyną te życzenia:
W datę Twego urodzenia
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Sto lat życia, moc radości!
Zdrowie wiecznie niech Ci służy,
Uśmiech stale miej na twarzy,
Niech się spełni, o czym zamarzysz!
Niech Ci towarzyszy zgoda
Wieczna, tak jak Twa uroda.
Dni w radości niech Ci płyną,
Z serca życzy Ci...
Wstawaj,wstawaj bo czas leci.A na niebie słonko świeci.Dzionek miły będzie może czego życze daj Ci Boże
Jak Mikołaj z prezentami ja do Ciebie z życzeniami. Dużo szczęścia i radości w twoim życiu niech zagości ,by te święta urok miały w Twej pamięci pozostały. PS:na Sylwestra dam Ci radę wypij tylko oranżadę by Twa żonka ukochana miała męża nie bałwana
Kiedy zrobisz duza kupe nie zapomnij umyc dupe. Gdy zalepi sie otworek, wtedy tworzy sie zatorek. Kupa w kiszce sie gromadzi, malo dupy nie rozsadzi.
Z twoją twarzą masz szansę na karierę jako modelka......w wytwórni masek na Haloween!!!
Znasz bajke o 5 misiach? 1. Rozbierz misie. 2. Poloz misie. 3. Oddaj misie. 4. Ubierz misie. 5. Wynos misie.
Płoną sztuczne ognie, gra już muzyka, stary rok już zmyka, więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana a niech los nie szczędzi kawioru ani szampana, wszystkiego gorącego w Nowym Roku, życzy...
Znudzony onanizmem siedmioletni Franio zobaczyl naga siostre i rzucil sie na nia. Skutek tego zajscia byl bardzo zalosny dostal wpierdol od ojca i syfa od siostry.
Jest kwiat, ktory pachnie. Jest milosc, ktora nigdy nie umiera. Jest ktos, kto teskni i szlocha. Jest ktos, kto Cie bardzo kocha.
Przysięgam na martwe karaluhy!!!
Jesteś piękna jak kwiat róży!!!Telko masz łeb za durzy uszy słonia morde konia nogi sarny a więc babsztyl z ciebie marny!!!:)
Wstawaj ziomek, bo prześpisz cały dzionek
Kiedy rano wstajesz zmęczona i śpiąca to spójż w okno a przywitają Cię promyki słońca i to właśnie przeznue przesyłam buziaki czułe i gorące aby dzień był wspaniały
Bóg mnie stworzył bo wie co to jest piekno!Ciebie bo ma poczucie humoru
Z PRASY: Pewien Belg chciał zgłosić się do Księgi Rekordów
Guinessa jako posiadacz najmniejszego penisa na świecie ... Ale
kiedy zajrzał do księgi i zobaczył że nie może tego zrobić - to
wrzasnął: "Kto to jest [Jan Kowalski]?"
W odczuciu mezczyzn raj polegal na tym, ze Ewa nie miala sie w co ubrac .
Kocham Cię - to najpiękniejsze słowa świata, kocham Cię - inaczej niż brata. Kocham Cię - tak najgoręcej, kocham Cię - że nie mogę już więcej. Kocham Cię - zrozum to wreszcie! Kocham Cię i dlatego z Tobą właśnie jestem!
Sto mazurków i królików,
pełen koszyk smakołyków.
Nie przesadzaj co do jaj,
bo jaj będzie cały kraj.
Na największe będzie pora
od Leppera po wyborach.
Jest kwiat, który pachnie. Jest miłość, która nigdy nie umiera. Jest ktoś, kto tęskni i szlocha. Jest ktoś, kto Cię bardzo kocha.
Samych uśmiechów, przyjaciół stu,
tysiąca przygód, bajecznych snów,
worka prezentów, uciech bez liku,
słonecznych dni, lodów na patyku
i mnóstwa, mnóstwa słodyczy...
... życzy.
W dziwny sposób Cię poznałam, potem pokochałam, gdy twe serce mnie zapomni, niech ten sms Ci przypomni.
Ile w Chinach Chińczyków, ile w Indiach koralików, ile w Polsce bocianów, ile w Turcji dywanów, ile piasku w Maroku, tyle szczęścia w Nowym Roku!
Poetką nie jestem,wierszy nie układam.
Lecz Tobie dziadku najszczersze życzenia składam...
Uwielbiam gdy czytasz mi książeczki,
lub gdy opowiadasz mi bajeczki.
Lubię gdy na kolanach mnie sadzisz
i na każdą psotę zawsze sie zgadzasz.
Lubię gdy uśmiechasz się do mnie,
po prostu Kocham Cię ogromnie!
Tobie, mój kochany Dziadku,
życzę szczęścia i dostatku.
Uśmiechaj się zawsze bo Kocham Cię szczerze
w domu,w kinie i na spacerze.
Uhu uh ale się podnieciłeś :). Wreszcie ktoś Ci wysłał smsa :)
ale to tylko ja - Twój operator
Mamo!
Jesteś bombowa,
nawet gdy Cię boli głowa,
więc dostaniesz dziś buziaka
od swojego dzieciaka!
Mówi zając do baranka,
jaka piękna ta pisanka,
wtem z jajeczka wyszła kurka,
nastroszyła swoje piórka,
Teraz biega, głośno krzyczy,
że WESOŁYCH ŚWIĄT CI ŻYCZY!
Mamy Gorący SEX, Szybki SEX, Grupowy SEX, Bezpieczny SEX,
Masochistyczny SEX, ale dla ludzi o Twojej twarzy mamy NO SEX!
Tak bardzo chcę być z Tobą, czuć Twego serca bicie, za każdą taką chwilę oddam całe swe życie.
Kochany Tato -
zacznę zwyczajnie, że z tobą w domu zawsze jest fajnie: i w deszcz, i w słotę, w smutku, w radości wspierasz i uczysz życia w miłości.
Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować,
skromny bukiecik kwiatów darować.
Gdy Cie ujrzałem - ogrzałaś moje serce, po chwili zapaliłaś w nim płomień, a teraz moje serce płonie ogniem piekielnym
Przesyłając gratulacje! z okazji jakże pięknych... Godów życzymy Wam abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.
Mężczyzna jest jak autobus zawsze będzie następny
Tylko jeden ksiezyc swieci, tylko jedna gwiazda lsni, tylko jedno serce kocham, a to serce nosisz Ty
To nie sztuka iść przez życie, kiedy radość zewsząd tryska, ale iść z pogodną minką, kiedy ból za serce ściska.
Wiesz, czym sie rozni SEX od klockow LEGO? Nie wiesz? To baw sie nadal klockami...
Jak byłeś małym dzieckiem, byłeś tak brzydki, że rodzice karmili Cię z procy, bo bali się do Ciebie podchodzić ...
Właśnie teraz nad ranem,
kiedy "To" się wydarzyło
jest czas, by z nadzieją w sercu
złożyć Wam życzenia:
Wesołych świąt
Wielkiej Nocy
życzy...
Wiatr w polu cicho dmucha, szepce sercu coś do ucha, ja ma serce nie z kamienia, więc wysyłam pozdrowienia
Dziś są Twoje urodziny, choć ich razem nie spędzimy, pragnę złożyć Ci życzenia, niech się spełnią Twe marzenia, dużo szczęścia i radości, a buziaki dam w przyszłości!!!
Mój kwiatuszku, moj wspaniały. Mój jedyny ukochany. Moje serce Ciebie chce, cierpi kiedy nie ma Cię.
Z miasteczka pięknego jak sen gdzie noce są białe jak dzień moc pozdrowień ci śle zawsze pamiętająca cię
Kurczaczków Zielonych
Baranków Czerwonych
Bazi Różowych
Pisanek Kolorowych
Dyngusa Tęczowego
I Wszystkiego Dobrego.
Życzy…
W razie ataku nudów przeczytać sms. W razie nudów idioto!
Droga dorosłego życia.
Niech będzie bez wielkiego picia.
By marzenia się spełniały.
I z kacem nie odpływały.
By rodzice oparcie w Tobie mieli.
Bo wiesz jak bardzo Ciebie pragnęli.
Ty ucz się byś doszedł do celu.
Nie zboczył jak robi zbyt wielu.
A zdrowie i szczęście niech Cię nie mija
By w Twym dorosłym życiu ważna była każda chwila.
Za autobusem i za chłopcem, nie trzeba gonić, będzie następny.
Lenistwo idzie tak wolno, że nawet bieda je dogania
Dziękuję Ci za tyle chwil zrozumienia, drobne gesty dobroci, setki łagodnych uśniechów, które wypełniły moje życie
Są słowa których mówić nie należy takie, których się nie zdradza, których głębi nic nie zrani, nie pogubi, nie postrada. A więc powiem prosto z mostu. Bo ja wiem, zrozumiesz przecież. Ja dziękuję Ci po prostu za to, że naprawdę jesteś
Wstawaj śpiochu w Nowym Roku. Niech Ci się darzy na i w każdym kroku. Niech Ci słonko ciągle świeci, ale na Boga - już bez nowych dzieci. Tylko ze mną, żoną, psem, no i z małym - to się wie.
Księżyc mi mówi, że kładziesz się spać, więc co mogę w prezencie Ci dać? Chcę to wyrazić przez tysiąc słów, lecz powiem krótko: Słodziutkich Snów
Ktoś mi powiedział, że kończysz .... lat, niech na kolana padnie dziś świat, niech Ci poranek szczęście przyniesie, niech los pieniażkami wypełni Twą kieszeń.
To nie Grecja ,to nie Chiny,
to są Twoje urodziny.
Zawsze zdrowy z lekarstw kpij
i beztrosko sobie spij.
Chleb na stole, mleko w dzbanku,
dobry humor, konto w banku,
niepsujący się samochód
i rosnący stale dochód.
Tego ... życzy
Chcę być SŁOŃCEM które budzi Cie z rana. MISIEM którego bierzesz na kolanach. A gdy wiatr za oknem hula chcę być KOŁDERKĄ która Cie otula
Nim zaśniesz, wyszepcze Ci na ucho parę słów milutkich, które zabrzmią jak nutki. Słowa w muzykę się zmienią i ukołyszą do snu, posłuchaj jak bliska jesteś sercu mojemu
Pilnuj tego SMS-a! Niech Ci sie nie zgubi, bo napisal go ktos kto Cie bardzo lubi.
Pozdrowienia z wakacji na listku akacji dla mojej dziewczynki na jej ust malinki