Kochany dziadku nie wiem w jakich słowach to opisać, ale kocham Cię tak mocno, ile ptaków w lecie, tak to pokićkałem, że mućka by nie skumała lecz uwierz mi, szczerze mówię Ci!
Twoj dotyk Sprawia Ze Mam Dreszcze, Twoj Jezyk Sprawia Ze Jecze.. Pozwalam Bys Robil Ze Mna Wszystko, Chce Byc Twoja Zona Chce Byc Twoja Dziw...
Z okazji Twego Święta życzę Ci: Aby jedynymi łzami, które pojawią się w twych oczach Były kryształowe łzy szczęścia Aby radosnego uśmiechu na twej twarzy Nie zakryły ciężkie chmury smutku Aby płatki róż wyścielały drogę twego przeznaczenia A szczęście, zdrowie, radość i miłość były przeznaczeniem twych dni.
Każdego dnia, zmuszony jestem dodać kogoś do listy osób, które mogą mnie po prostu pocałować w dupę! Gratuluję... zajmujesz na niej miejsce nr 1...
Kiedy Dziadek był malutki, to nie nosił adidasów tylko butki, nie miał wąsów ani brody, no i nie chciał jeść marchewek tylko lody i co, i co że Dziadek urósł trochę, że lat ma trochę więcej niż dwa plus trzy plus osiem, i co, i co to ważne, że mam Dziadka, że bardzo Kocham go i lat mu życzę sto 100!!!
Pogody, słońca, radości. W niedzielę dużo gości. W poniedziałek dużo wody. Dużo jajek kolorowych świąt wesołych no i zdrowych życzy...
Drodzy Jubilaci! W tak pięknym dniu, jakim jest... rocznica Waszego ślubu życzymy Wam wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków oraz doczekania w dostatku i zdrowiu Złotych Godów.
Swiat ma cztery kierunki czlowiek nimi podaza czasem dobrym kierunkiem a czasem zlym a ty kolezanko podazaj tym dobrym bo znajdziesz tam przyjaciol wielu
Orzełek biały wysoko dziś wzleciał, ja również próbuję się wznieść na wyżyny i wymyślić ładne sny dla cudownej dziewczyny. Czy mu dorównam i na równi polecę, pokaże noc dzisiejsza, być może dla Ciebie najpiękniejsza
Malutki baranek ma złote różki, pilnuje pisanek na trawce z rzeżuszki, gdy nikt nie widzi chorągiewką buja i cicho beczy wesołego Alleluja.
Bóg mnie stworzył bo wie co to jest piekno!Ciebie bo ma poczucie humoru
Na dzieńdobry ślę całusów kilka, delikatnych jak muśnięcie motylka, mam nadzieje ze kiedy je poczujesz, to sie jakos zrewanzujesz
Baranka i kacki, Mokrej polewacki, Kiełbasy, spyrecek, krzonu i kisecek, Wierzbowych bazicek, Pisanych jajecek, Wiosny w dusy I syckiego po usy!!!
Mamo kochana Byś zawsze z rana Uśmiech dawała I pamiętała Że my Cię zawsze Bardzo kochamy Więc Ci życzenia Dzisiaj składamy.
Buziaczek w pysia dla mojego misia, śpij sobie słodko Ty moja maskotko. Kilka pieszczotek przesyła Twój kotek
Na lekcji polskiego: - Jasiu, powiedz nam, kiedy uzywamy wielkich liter? - Kiedy mamy slaby wzrok
Badania genetyczne wykazały, że kiedy kobieta i mężczyzna podczas stosunku się śmieją, to urodzi się ładne i mądre dziecko. Szkoda, że Twoi rodzice tego nie wiedzieli...
Przetańczenia aż do rana, setki korków od szampana, kupy śmiechu, zero kaca, bo już wkrótce, czeka praca!
Buzial z rana,dwa od śniadania,trzy na potem i jeszcze raz i spowrotem a to wszystko razy dwa na mily początek dnia
Najwspanialsza! Najmądrzejsza! Najukochańsza Babciu! Z okazji Twojego święta stu lat radosnego życia W gronie kochających Cię dzieci i wnuków. życzy...
Pozdrowienia z wakacji na listku akacji dla mojej dziewczynki na jej ust malinki
Dużo radości dnia codziennego, spełnienia marzeń co do jednego. Miłości takiej, że świat nie widział, zdrowia takiego, co nikt nie słyszał. Pieniędzy tyle, że nie wiesz ile, a wszystko to w radosną chwilę.
Dzień doberek! 100 całusków z rana +2 do śniadania +2 na potem i 2 z powrotem a potem wszystko razy dwa na miły początek dnia:
Łatwo jest powiedzieć witaj komuś nieznajomemu, lecz trudno jest powiedzieć żegnaj komuś bardzo kochanemu.
Dorosłości to namiastka Gdy nadejdzie osiemnastka Śmiało ściągaj swój pas cnoty - Chłopcy wezmą Cię w obroty Tańcz od rana do wieczora - Na skrupuły przyjdzie pora By Cię nie dopadły gary I ględzący wciąż mąż stary!
Kiedy jestes blisko czuje że nic mi wiecej nie potrzeba...kiedy Cie nie widze ... tęsknota me serce rozdziera...Gdy Cie dotykam ....wiem że niebo istnieje...Gdy odwzajemniasz Ty stajesz sie dla mnie Tym niebem....Chce być z Tobą już na zawsze...pomóż mi gdy czasem sił mi braknie ...wierze w nas.. wierze w Ciebie...wierze w miłość bo mam ....!!!Ciebie!!
Mamusiu kochana - dziś masz swoje święto, więc życzę Ci szczerze - spełnienia Twych marzeń, uśmiechu od rana, zło niech Ciebie omija, a szczęście powraca.
Twój operator sieci wprowadził nowe taryfy. Twoja taryfa zależy od wielkości twojego organu. Im krótszy tym taniej. Od dzisiaj możesz wiec dzwonić gratis!
Życzę Ci znalezienia takiej pracy, takich przyjaciół i takich możliwości, o jakich marzysz. Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją i odwagą. Z entuzjazmem, zapałem i radością. Weź to wszystko i zbuduj z tego życie, które warto przeżyć...
Urząd Skarbowy informuje: w roku 2009 weszła opłata skarbowa za brzydotę. Ja mam nadpłatę ale Ciebie te to oni zrujnują!!!
W dniu Twojego święta mamo jedyna, Życzenia zdrowia przyjmij od syna. Za Twe trudy za życie samo, Za moje zdrowie dzięki Ci mamo. Niech Twoje życie w spokoju płynie, A to co gorsze niech Cię ominie. Niech się spełniają wszystkie marzenia, Takie są Twego syna życzenia.
Wstawaj śpiochu w Nowym Roku. Niech Ci się darzy na i w każdym kroku. Niech Ci słonko ciągle świeci, ale na Boga - już bez nowych dzieci. Tylko ze mną, żoną, psem, no i z małym - to się wie.
Idź już spać dziecino, idź już-słońce świeci. Cieszą się dorośli, miś po flaszkę leci.
Znudzony onanizmem siedmioletni Franio zobaczyl naga siostre i rzucil sie na nia. Skutek tego zajscia byl bardzo zalosny dostal wpierdol od ojca i syfa od siostry.
Weź do ręki tę kartkę z dalekiej krainy i przyjmij pozdrowienia od kochającej dziewczyny
Miłości naszej Radości waszej Niewielu smutków Pięknych ogródków Zdrowia daj Boże O każdej porze.
W dniu zaślubin życzę Młodej Parze by życie Wam dało co najlepsze w darze tak więc dni pełne miłości szczęścia i radości.
Kochani młodzi małżonkowie prawdziwe życie przed Wami, żyjcie tak,żeby niczego nie żałować a miłość,rozwaga i wzajemne zrozumienie pomogą Wam wspólnie dojść do jesieni życia
Dziś w Dniu Ślubu moi Mili życzę ciesząc sie do łez byście w swej miłości tkwili aż po swego życia kres. Byście w zdrowiu, szczęściu żyli razem dzieląc życia los aby Wasze wspólne życie nie zaznało nigdy trosk.
Hej misiaczku mój pluszowy daj znaż czy ty jesteś zdrowy czy ci humor dopisuje i gardełko nie szwankuje.
Masz oczy jak szyby naftowe. Nie, nie takie płonące, takie zaropiałe.
Dziadku drogi, dziadku miły życzę ci, abyś miał dobre zdrowie i mówię ci, każdy o tobie dobrze powie. Życzę ci też, byś pieniędzy dużo miał i każdy będzie cię lubić musiał. Wszystkiego najlepszego, dużo wesołego, baranka pieczonego i klimatu francuskiego.
Dzisiaj szepne Ci na uszko, ze zawsze z Toba jest moje serduszko.
Jesteś jak moja dusza, bo wiesz o mnie wszystko. Jesteś jak moje serce, bo żyć bez Ciebie nie mogę.
Jesteś Kobietą mego życia, jesteś Kobietą moich marzeń. Długa droga do zdobycia, gdy o Tobie wszyscy marzą. Wplatam palce w Twoje najdelikatniejsze dłonie, przychodzę co dzień by, ugasić serce, co płonie. I nie mogę zapomnieć o Tobie, ja bez Ciebie nic nie zrobię!
Życzę dziś Tobie, Babuniu miła, byś zawsze w życiu szczęśliwa była, życzę babuniu życia najdłuższego, pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego.
Czy jest dobrze, czy jest źle Czy to słońce, czy też deszcz Czy to lato, czy też zima Przy mnie jest pewna dziewczyna... Czy jest rano, czy też noc W potrzebie nie zostawi mnie na krok... Czy jej smutno, czy też nie Samego nie zostawi mnie... Przytuli, wysłucha, pomoże I powie, że wszystko będzie dobrze A ja choć na chwilę zapomne co złe... DZIEKUJE CI ZE JESTES
kocham Cie Kochanie, Kocham Cie niezapomnianie, Kocham Cie szczęże i w miłość do Ciebie wierzę. Kocham Cie całego, Kocham Cie śpiącego, Kocham Cie Marudnego i tego nieznośnego. Kocham Cie Misiaczku:-*
Kiedy kładziesz ręce na me dłonie czuję,jak me serce w środku płonie czuję, jak w brzuchu latają motyle choć wiem ze to uczucie tylko na chwile wiem, że jesteś słońcem na mym niebie i właśnie dlatego nie chcę stracić Ciebie, boję się, że kiedyś zadasz mi pytanie: czy to jest przyjaźń czy to jest.
Zycie jest jak pudelko czekoladek - nigdy nie wiesz, co wyciagniesz
Dzień świętego Walentego To dzień dobry dla każdego W tym dniu wszyscy to wyznają Że chcą kochać i kochają.
Źle sie czuje gdy do mnie smsujesz, zbiera mi się na wymioty gdy czuje twoje pieszczoty,gdy Cie nie widze, nie wzdycham nie płacze, nie myśle kiedy Cie zobacze!
Gdzies w oddali milosc moja, cala cieplem wypelniona. A ja tesknie tutaj sam, choc Cie ciagle w sercu mam.
W odczuciu mezczyzn raj polegal na tym, ze Ewa nie miala sie w co ubrac .
Na dzien dobry moj buziaczek:* Mniam... usta twoje maja smaczek... Dnia milego, spokojnego i usmiechu promiennego.
Między nami nic nie było, żadnych zwierzeń, wyznań żadnych, nic nas z sobą nie łączyło prócz wiosennych marzeń zdradnych.
100 choinek w lesie, prezentów ile Mikołaj uniesie, bałwana ze śniegu i mniej życia w biegu, oraz tyle radości co ryba ma ości życzy...
Mój syneczku, mój bachorku ja cię kocham, jak w zagonku. Jesteś dla mnie najważniejszy mój kochany dniu dzisiejszy! - To dzień dziecka! Więc ci składam te życzenia sakramentalne :P
Przestań nadawać, bo Ci koncesje odbiorą...
kiedy swiatla juz pogasna kiedy wokol ludzie zasna wtedy przyjde cie przytule ciepla koldra cie otule oraz w twym najslodszym snie szepne slowko kocham cie