Kiedy wspomnisz te młode chwile,
które odeszły w mroczną dal,
a które dały ci szczęścia tyle,
uczujesz w sercu cichy żal,
Zatęsknisz wtedy do tej przeszłości,
w której ci jaśniał cały świat,
bo zapamiętaj, że czas młodości
to najpiękniejszy życia czas
Wyglądasz jak pomidor z wrodzoną wadą mózgu.
Jak wielu jest chłopców na świecie
I wolno mi kochać każdego.
Dlaczego, powiedz, dlaczego
Ciebie wybrałam jednego.
Tak wiele mnie nauczyłaś,
tak wiele uśmiechu mi dałaś,
na spacery ze mną chodziłaś,
kiedy byłam jeszcze mała.
Do snu nuciłaś piosenki,
byłaś zawsze blisko mnie,
więc podziękować Ci, Babciu,
za to wszystko chcę.
Żyj długo w spokoju i uśmiechaj się,
bo uśmiech jest najważniejszy
i to, że kocham Cię.
Nie mogę ci powiedzieć co zdarzy się jutro nie mogę określić jaki to będzie dzień. Nie wiem co się stanie,jakie słowa padną z moich ust,czy cię zranię, czy może pocieszę gdy będzie ci źle. Wiem jednak to że bardzo KOCHAM CIĘ. Najlepsze miłosne smsy
Znasz bajke o 5 misiach? 1. Rozbierz misie. 2. Poloz misie. 3. Oddaj misie. 4. Ubierz misie. 5. Wynos misie.
Wszystko można zapomnieć: smutek, tśsknotę i łzy. Lecz nigdy nie zapomnę takiej dziewczyny jak Ty.
Za Twe, Dziadku, dobre czyny
zdrowia, szczęścia, siły, chwały
z okazji Twojego święta
szczerze życzy wnuczek mały!
Otulona w ciepłą kołdrę, na poduszce głowę swą złożyłaś. Bierze Cię spanie, w tym przypadku bez walki, poddaj się. Już za moment porwę Cię w najpiękniejszy sen. Zaufaj mi, oczęta zamknij i zaśnij
Dzisiaj szepne Ci na uszko, ze zawsze z Toba jest moje serduszko.
I po co czytasz tego smsa? Żeby poszpanować taką ceglastą
komórką? Nawet nie masz w niej żadnych gierek!
Czy juz slonko wstalo? Czy juz swe piekne oczka pokazalo? Czy sie tej nocy dobrze spalo? Czy ladne sny mialo? pewnie wszystko dobrze wiec przesylam calusow tysiace
Czy mój kotek dobrze spał??? Czy sny słodkie o mnie miał??? Ja o Tobie dzisiaj śniłam, że boską noc z Tobą spędziłam
za 9 miesiecy to bedzie w kołysce widać!
Serduszko moje drogie, zyc bez Ciebie juz nie moge. Kiedy w lozku sie poloze, chce byc z Toba o tej porze.
W dniu twych urodzin, w dniu twego święta pewna osoba o tobie pamięta. pamięta o tobie i śle życzenia, by się spełniły wszystkie twe marzenia.Niech ci życie słodko płynie w każdej chwili i godzinie.Aby wszystko się spełniło, o czym marzysz Twoje było, byś pogodne miał dni z głębi serca życze Ci :*
Gdy Ci osiemnastka strzeli,
masz sto nowych przywilejów,
od dziś wszystko dozwolone:
papierosy, wódka, wino oraz erotyczne kino.
Podśpiewując dana, dana,
baw się do białego rana,
możesz głośno się weselić
i numerek szybki strzelić,
a gdy przyjdzie Ci ochota
to zafunduj sobie loda,
wszystko dobrze się ułoży,
gdy się go głęboko włoży!
Czym sie rozni meski ogrodek od damskiego. Tym, ze w meskim ogrodku rosnie ogorek, a w damskim tylko trawa i dziura po krecie.
Kochany dziadku nie wiem w jakich słowach to opisać, ale kocham Cię tak mocno, ile ptaków w lecie,
tak to pokićkałem, że mućka by nie skumała
lecz uwierz mi, szczerze mówię Ci!
14 lutego piękna to data
każdy dostaje tedy buziaka
każdy każdemu miłość wyznaje
i wiele związków wtedy powstaje
może i nasz wtedy powstanie
tylko czy kochasz mnie kochanie?
Znad szumiących fal jeziora, tam gdzie woda szybko mknie. Moc pozdrowień i uścisków Tobie ktoś znajomy śle
Kiedy zrobisz duza kupe nie zapomnij umyc dupe. Gdy zalepi sie otworek, wtedy tworzy sie zatorek. Kupa w kiszce sie gromadzi, malo dupy nie rozsadzi.
Kiedy gwiazdka na niebie zza chmur się wychyli,
a księżyc wśród obłoków posłanie wymości
- wigilijne życzenia przynoszę Wam mili
zdrowia, szczęścia radości - wszelkiej pomyślności
Puszczanie sygnalow grozi postepowaniem sadowym art. 385 ustawy 5 kodeksu karnego, ktore konczy sie spotkaniem przy swiecach i winie oraz wyczerpujacym sexem.
Między nami nic nie było, żadnych zwierzeń, wyznań żadnych, nic nas z sobą nie łączyło prócz wiosennych marzeń zdradnych.
Gdy zasypiasz mój kwiatuszku połóż rękę na serduszku,drugą rękę miej pod sobą przyśnię Ci się daję słowo!!!Popilnuję Cię do rana!!!Śpij gwiazdeczko ma kochana!
W dniu tak pieknym i wspanialym, zycze Ci serduszkiem calym, duzo zdrowia, sto lat zycia milion zlotych do zdobycia
Żyj modnie, kochaj po staroświecku!
Życzę Ci znalezienia takiej pracy,
takich przyjaciół i takich możliwości, o jakich marzysz.
Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją
i odwagą.
Z entuzjazmem, zapałem i radością.
Weź to wszystko i zbuduj z tego życie,
które warto przeżyć...
Taki dzień się zdarza raz!
Dziś balanga na full gaz!
Nie poddamy się browarom,
muza niech gra pełną parą,
niech sąsiedzi walą w ściany
bo ty drogi nasz kochany
informujesz cały świat,
że dziś kończysz 18 lat!!!
Rysuję Ci słońce, rysuję Ci niebo,
I siebie rysuję, i tatę, i mamę
Bo Ciebie, Dziadku, kocham!
Idź już spać dziecino, idź już-słońce świeci. Cieszą się dorośli, miś po flaszkę leci.
Gdy na niebie gwiady świecą a ty sobie smacznie śpisz ja wymyślam piękne sny aby miło było Ci!
Przytul główkę do poduszki i niech opentają Cię dobre duszki Niech sen monta ciało Twe i niech Tobie przyśnię się
Ile w Chinach Chińczyków, ile w Indiach koralików, ile w Polsce bocianów, ile w Turcji dywanów, ile piasku w Maroku, tyle szczęścia w Nowym Roku!
Dziękuję ci za twoje dobre serce - najlepsze jakie można mieć
Choć nie jestem seksu bombą
i nie jeżdżę super Hondą,
nie mam biustu XXL
i na koncie wielu zer
to bądź pewny kochany,
że jesteś mi pisany.
Czy juz slonko wstalo? Czy juz swe piekne oczka pokazalo? Czy sie tej nocy dobrze spalo? Czy ladne sny mialo? pewnie wszystko dobrze wiec przesylam calusow tysiace
Tęczowych pisanek,
na stole pyszności,
mokrego dyngusa
i wspaniałych gości.
Niech to będzie czas uroczy,
życzę miłej Wielkanocy.
Drodzy Nowożeńcy życzymy Wam zdrowia szczęścia i słodyczy,niech Wam życie gładko płynie a gdy czasem wyniknie różnica zdań to uważajcie na słowa bo wylatują jak wróbelki a spadają jak kamienie
W dniu urodzin życzę Ci aby każdy dzień
był nie zapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia.
Aby nigdy nie zabrakło Ci ciepła i miłości najważniejszych osób w Twoim życiu - tych którzy są teraz i którzy beda...
Powodzenia we wszystkim co robisz!
Żadne słowa nie oddadzą tego,
kim dla mnie jesteś.
Żaden płomień nie strawi
mego uczucia do Ciebie.
Żadna istota nie zrobiła dla mnie tyle
ile Ty dla mnie zrobiłaś.
Kocham Cię najmocniej na świecie
Moja Kochana Mamo!
Niech petardy zabłysną wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczęściem spłynie na Ciebie. A los nigdy nie zostawi Cię w potrzebie.
Boże narodzenie to czas,
by przesłać Ci najserdeczniejsze życzenia
miłości, spokoju i radosnych chwil
spędzonych w gronie rodziny życzy...
Spij kochany, spij i snij o nas do samego rana, o stosunkach niezliczonych, o pozycjach wymyslonych, o orgazmach co ciagle trwaja bo takie orgie nas czekaja.
Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń Anitka to dla Ciebie ode mnie.
Kiedy przed snem wyobrażam sobie piękne, rozświetlone niebo, wtedy rozmyślam o Moich najskrytszych marzeniach... Nie do końca możliwe do zrealizowania, ale w głębi duszy odczuwam taką małą iskierkę rozpromienionej nadzieji ze kiedys sie one spełnią... i ze spotkam tą Jedyną, Prawdziwą i Wyjątkową MIŁOŚĆ swojego Życia!... Teraz... Mam tylko jedno Życzenie w tą dzisiejszą Noc... By Mój Aniołek, czuwał i nad Tobą... Aby Twój dzisiejszy sen był jednym z najpiękniejszych snów, żeby złocisty pył rozsypany na ścieżce księzycowej Nocy poprowadził Cię w głęboki, spokojny i niezapomniany Sen:*
Tylko jeden ksiezyc swieci, tylko jedna gwiazda lsni, tylko jedno serce kocham, a to serce nosisz Ty
Z okazji Twego swieta zycze Ci, kolejnych dni, miesiecy i lat pelnych milosci i radosci, ciaglego usmiechu na twarzy jak rowniez tego, zebys potrafil sie cieszyc z zycia w kazdym jego momencie
Mamy Gorący SEX, Szybki SEX, Grupowy SEX, Bezpieczny SEX,
Masochistyczny SEX, ale dla ludzi o Twojej twarzy mamy NO SEX!
Słoneczko z nieba dawno zeszło już, więc i Ty kochanie oczka swoje zmruż, wtul się Misiu w podusię swą, bo wszyscy grzeczni chłopcy o tej porze już śpią!
Przestań nadawać, bo Ci koncesje odbiorą...
Życzę Ci aby nigdy nie opuściła Cię odwaga, gdy przyjdzie Ci porzucić swoje bezpieczne pozycje.
Życzę Ci, abyś żył w zgodzie z samym sobą i z własnym systemem wartości:
to wielkie szczęście, gdy jest sie zadowolonym z tego, kim się jest.
Samych szczęśliwych dni w życiu, uśmiechu na twarzy, słonecznych promyków w pochmurne dni, lata zimą i wiosny jesienią, to o czym marzysz - by Twoje było, a czego pragniesz by się spełniło
By Cię dotykać, deszczem się stanę, by spływać tysięcami pocałunków po Twych policzkach, zaklęty w małe kropelki.
Choć jesteś daleko ode mnie, Choć życie jest ponure i złe. Pamiętaj, że ktoś potajemnie Kocha Cię.
Niech zające i barany
pospełniają twoje plany,
Porzuć wszystkie swe rozterki
bo to dni wielkiej wyżerki
Niech to będzie czas uroczy
czas cudownej WIELKANOCY!
Kochana Mamo!
Z okazji Twojego Święta,
z wczoraj i dziś,
każdym czułym serca uderzeniem
i każdym z niego płynącym życzeniem:
zdrowia,sił i codziennej radości
wraz ze słowami największej wdzięczności,
za wszystkie dla mnie trudy i starania,
składam CI dzisiaj
podziękowania.
Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedzieć: to był szczęśliwy dzień
Patrzcie,
Ile na stole pisanek!
Każda ma oczy
Malowane,
Naklejane.
Każda ma uśmiech
Kolorowy
I leży na stole grzecznie,
Żeby się nie potłuc
Przypadkiem
W dzień świąteczny.
Ale pamiętajcie!
Pisanki
Nie są do jedzenia.
Z pisanek się wyklują
ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA!