Kochani młodzi małżonkowie prawdziwe życie przed Wami, żyjcie tak,żeby niczego nie żałować a miłość,rozwaga i wzajemne zrozumienie pomogą Wam wspólnie dojść do jesieni życia
Niech petardy zabłysną wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczęściem spłynie na Ciebie. A los nigdy nie zostawi Cię w potrzebie.
Na Dzień Babci chcę Ci złożyć serdeczne życzenia,
Byś lat setnych mogła dożyć,
Nie wiedząc,
Co to zmartwienia!!!
Witaj kochanie, kiedy ranek wstanie, ja myślę o Tobie i nigdy nie przestaje!
Kochana Mamo,
Kiedy przytulam się do Ciebie,
To jest mi cieplej niż słońcu na niebie,
Więc nie wypuszczaj mnie ze swych ramion,
Kocham Cię bardzo Moja Mamo!
Kiedy Wielka Noc nastanie,
życzę wam na
Zmartwychwstanie
dużo szczęścia i radości,
które niechaj zawsze gości
w dobrym sercu,
w jasnej duszy
i niech wszystkie żale zgłuszy.
By Cię dotykać, deszczem się stanę, by spływać tysięcami pocałunków po Twych policzkach, zaklęty w małe kropelki.
Rozbłysły gwiazdy na niebie, księżyc puszcza oczko do Ciebie, pod osłoną nocy tęsknią moje oczy. Noc ciemna, lecz wesoła więc piszę do swego Anioła. Piszę skromnie: Dobranoc, KOCHAM, nie zapomnij o mnie
Jesli czas goi rany, to dlaczego ciagle kiedy Cie widze, szwy pekaja w moim sercu?
Co ma kazda kobieta miedzy nogami? Cmentarz. A dlaczego? Bo tylko sztywnych przyjmuje
Z okazji Twojego dnia Mamo.
Za wczoraj i dziś, zawsze tak samo,
każdym czułym serca uderzeniem
i każdym z niego płynącym życzeniem
zdrowia, sił i codziennej radości
wraz ze słowami największej wdzięczności.
Za wszystkie dla mnie trudy i starania
składam Ci dzisiaj podziękowania
Kiedy wspomnisz te młode chwile,
które odeszły w mroczną dal,
a które dały ci szczęścia tyle,
uczujesz w sercu cichy żal,
Zatęsknisz wtedy do tej przeszłości,
w której ci jaśniał cały świat,
bo zapamiętaj, że czas młodości
to najpiękniejszy życia czas
Weź do ręki tę kartkę z dalekiej krainy i przyjmij pozdrowienia od kochającej dziewczyny
Niby taka prosta rzecz. Życzenia. Ale jak w kilku słowach napisać to wszystko czego chcę Ci życzyć? Popatrz przez minutę na tego smsa i uśmiechaj się ciepło :-) Uśmiecha się do ciebie .....
Tak bardzo chcę być z Tobą, czuć Twego serca bicie, za każdą taką chwilę oddam całe swe życie.
Gwiazdy są piękne, bo świecą na niebie. I miłość jest piękna, piękna - bo dla ciebie!
Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru
Przyniesie Ci spokój i radość.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia
Żyje własnym pięknem,
Życzę Tobie spełnienia wszystkich marzeń,
przychylności wszechświata,
siły w ramionach i czystego ognia w sercu,
co zapali wszystko wokół
Ciebie szczęściem i radością.
Niech wszystko czego się dotkniesz,
stanie się pomocne w spełnieniu marzeń,
a każda najdrobniejszą nawet czynność
przybliża Ciebie do bycia
najszczęśliwszą i najbardziej uśmiechniętą osobą
spośród wszystkich ludzi.
A Nowy Rok obdaruje Ciebie
Pomyślnością i szczęściem.
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia
Niech spełniają się wszystkie Twe marzenia.
Czym sie rozni meski ogrodek od damskiego. Tym, ze w meskim ogrodku rosnie ogorek, a w damskim tylko trawa i dziura po krecie.
Niech cię dyngus zmoczy
do ostatniej nitki,
jajka wymalują kobitki,
palma nigdy nie zawodzi
a owieczka w stringach chodzi!!!
Wesołych Świąt!
W dzien albo w nocy spojrz w moje oczy. One Ci wyznaja ze Cie kochaja.
Walentynki są raz w roku
pełne szczęścia i uroku ,
a ty stale bądź radosna
i promienna tak jak wiosna
Pilnuj tego SMS-a! Niech Ci sie nie zgubi, bo napisal go ktos kto Cie bardzo lubi.
Ja Cie cholero nie lubie, ja Cię kocham!
Uśmiech i szczęście niech w Twym sercu gości, Niech każdy poranek słońcem Ciebie wita tego życzy
Źle sie czuje gdy do mnie smsujesz, zbiera mi się na wymioty gdy czuje twoje pieszczoty,gdy Cie nie widze, nie wzdycham nie płacze, nie myśle kiedy Cie zobacze!
milosc jest najwyzsza sila wszechswiata - to ona wprawia w ruch gwiazdy
Słońce z lekka się już budzi, grzeje i weseli ludzi. Ja już wstałem, Ty też wstawaj, uśmiech swój światu rozdawa
Słyszałem, że jak byłes mały, to byłes tak brzydki, że matka wieszała Ci kiełbase na szyi, żeby chociaż psy się z Tobą bawiły.
Dzis sa Twoje urodziny, przyjmij usmiech swej dziewczyny. Rano usmiech i sniadanie, a wieczorem calowanie!
Miłość jest piękna, dobrze o Tym wiesz, jeśli ktoś Cię kocha Ty go kochasz też.
Wiatr tutejszy mocno dmucha, szepcze sercu cos do ucha, a me serce nie z kamienia wiec przesylam pozdrowienia.
Dziękuję Ci za spędzone z Tobą chwile, Za Twój radosny uśmiech i spojrzenie miłe.
W trakcie ostatniego stosunku musiales przypadkowo wlaczyc telefon bo wszystko slyszelismy i chcemy zaproponowac Ci udzial w dublingu Jurasic Park. Warner Bross Poland.
Zimowe słonko wesoło patrzy
i ciepły uśmiech posyła babci,
I ja też babciu, mam dziś dla Ciebie
uśmiech jak słonko jasne na niebie.
Dorosłości to namiastka
Gdy nadejdzie osiemnastka
Śmiało ściągaj swój pas cnoty -
Chłopcy wezmą Cię w obroty
Tańcz od rana do wieczora -
Na skrupuły przyjdzie pora
By Cię nie dopadły gary
I ględzący wciąż mąż stary!
Są dni, które pamiętać należy,
te, które w sercu będą zapisane.
Wraz z nimi słowa - życzenia,
cieple, piękne, kochane...
Po prostu życzenia szczęścia
w każdej życia dziedzinie,
niech będzie jak kwiat wiecznie kwitnący,
niech nigdy przenigdy nie minie.
Lecz do życzeń i radę maleńka dołączyć wypada:
Szczęścia należy pragnąć, bo do pragnących przychodzi.
Byś w śnie wypoczął po Twym dziennym trudzie, po tak męczącym uciążliwym dniu, abyś sił nabrał do pracy w posłudze miłość i dobroć wszystkim wkoło niósł.
zycze ci tyle dni szczesliwych ile gwiazd na niebie zawsze zycze ci najlepiej bo ja kocham ciebie
DD.MM Przyszedłeś na świat
A dziś masz już 18 lat
Rodzice bardzo z tego się cieszyli
Spraw by nigdy w Ciebie nie zwątpili
Idź drogą prawdy, wiary i miłości
Niech to na zawsze w Twym życiu zagości
Niech ta dorosła, życiowa kariera
Nigdy Twym rodzicom nie doskwiera
By do końca życia dumni z Ciebie byli
Że na dobrego człeka Cię wyszkolili.
Kochana Mamo!
Z okazji Twojego Święta,
z wczoraj i dziś,
każdym czułym serca uderzeniem
i każdym z niego płynącym życzeniem:
zdrowia,sił i codziennej radości
wraz ze słowami największej wdzięczności,
za wszystkie dla mnie trudy i starania,
składam CI dzisiaj
podziękowania.
Zamiast mowic swej Renacie: -No Renata! Sciagaj gacie! Radze sprobuj z innej beczki: -Czy nie cisna cie majteczki?
Pozdrawiam wszystkich wielbicieli PZF - Polskiego Związku
Fujar. Jesteś naszym najlepszym członkiem. :-)
DUREX: informujemy, że Twoje narodziny były wynikiem wady fabrycznej.Prosimy zgłosić się do szpitala celem Uśpienia. Dziękujemy.
Wyglądasz jak pomyłka genetyczna szalonego naukowca
Kochany tato zacznę zwyczajnie,
że z Tobą w domu zawsze jest fajnie:
i w deszczu i w słotę,
w smutku, w radości,
wspierasz i uczysz życia w miłości.
Dzisiaj za wszystko, chcę Ci dziękować,
skromny podarek chce ci darować.
Jestem cudowny, wspanialy lubie czuc Twoj nacisk lubie, gdy pragniesz przyspieszac, wtedy wiem ile mam wcišgnšc paliwa. Twoj Polonez.
Życzę dziś Tobie, Babuniu miła,
byś zawsze w życiu szczęśliwa była,
życzę babuniu życia najdłuższego,
pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego.
Skacze zajączek po lesie
i życzenia Tobie niesie.
Przez pisanki przeskakuje,
Alleluja wykrzykuje,
potem znika w długich susach
cały mokry od dyngusa!
Czy Ty wiesz, że ja Cię kocham? Czy wiesz, że przez Ciebie szlocham? Czy wiesz, że chcę z Tobą śnić, wino wieczorami pić?
Dla najlepszej przyjaciółki Wspaniałej koleżanki Miłej kumpeli z jednej kapeli Koleżanki od szklanki Dziewczyny jak maliny A przede wszystkim dla
Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą,
A Ust jest rozmową między mną a Tobą.
Więc dla dalszej miłej naszej znajomości
Wysyłam w Walentynki ten symbol miłości.
Cześć! Mam prośbę ... przyślij mi swoje zdjęcie ... bo moja mama nie wierzy w UFO!!!
Jak trudno wtulić głowę w poduszkę, kiedy się nie chce spać. Jak trudno jest Ciebie kochać, kiedy Ty nie chcesz mnie znać.
Chce ci napisac co u mnie slychac ze tak mi cieżko bez Ciebie oddychać. samotne noce i dni takie szare co bym nie robił o Tobie mysle stale. Nie moge spać,nie moge jeść w krainie wspomien zamykam się i wciąż cie widze jakbys Tu był choć ty tak daleko. Pisze bo tesknie szalenie, w tych paru słowach me ukojenie wśrod nocnej ciszy słysze Twoj szept, który do snu znów utula mnie
Dzień świętego Walentego
To dzień dobry dla każdego
W tym dniu wszyscy to wyznają
Że chcą kochać i kochają.
Zrobisz to ze mna? bardzo tego chce... a Ty? zrobmy to razem.. dobrze? teraz! no to idziemy spac! DOBRANOC
Kochana Babciu!
Jesteś najlepszym lekiem na depresję,
i chciałabym, żeby każdy dzień był taki
jak dziś - pełen radości, ciepła,
pachnącego ciasta i opiekuńczych ramion.
Życzę Ci znalezienia takiej pracy,
takich przyjaciół i takich możliwości, o jakich marzysz.
Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją
i odwagą.
Z entuzjazmem, zapałem i radością.
Weź to wszystko i zbuduj z tego życie,
które warto przeżyć...
Kupował byś buty, gdybyś nie miał nóg? Nie? To po co kupujesz slipki???