Tatusiowi Drogiemu Zawsze uśmiechniętemu Dużo życzymy radości I dni pełnych miłości Szczęściem wypełnionych chwil A do pracy... ...dużo sił!
Kiedy stoisz na przystanku nigdy nie mysl o kochanku , bo kochanek cie zawiedzie ,a autobus ci odjedzie :-)
Miłosć moja bładzi noca wciaż przy Tobie serce me. ja Cie kocham cała moca, lecz nie wiem, czy Ty kochasz mnie.
Hej misiaczku mój pluszowy daj znaż czy ty jesteś zdrowy czy ci humor dopisuje i gardełko nie szwankuje.
Niech bazie wierzbowe, słońcem zakwitają. Niech zdziwione kury znoszą jajka kolorowe. Niech chłopcy za dziewczynami ze śmigusem biegają. A święta będą wesołe, pogodne i zdrowe.
Życzę Wam spełnienia wszystkich marzeń, przychylności wszechświata, siły w ramionach i czystego ognia w sercu, co zapali wszystko wokół Was szczęściem i radością. Niech wszystko czego się dotkniecie, stanie się pomocne w spełnieniu marzeń, a każda najdrobniejsza nawet czynność przybliża Was do bycia najszczęśliwszymi i najbardziej uśmiechniętymi osobami spośród wszystkich ludzi. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie.
Hou, hou to jest okrzyk Mikołaja, gdy się dzwonkiem walnie w jaja, wór spuchnięty we łbie jebie, więc nie będzie go u Ciebie, gwiazdka też Cię nie odwiedzi, bo w agencji kurwa siedzi, daje dupy za mamonę, takie czasy pierdolone :)
Mam dla Ciebie prezent. Pana Tadeusza. Wysyłam Ci go SMS- em.
Jakieś dzwonki słychać z dala to mikołaj zapierdala, zapierdala aż sie kurzy bo zapierdol ma dość duży mimo wielkiej dziś roboty z równowagą ma kłopoty rozerwany ma swój worek i rozpięty ma rozporek spodnie całe wymiętolił chyba z sanek się spierdolił alkoholu czuć aromat najebany jak automat wysiadł z sanek głośno beknął i wielkiego orła jebnął wyskoczyły mu dwa jaja - jak tu wierzyć w Mikołaja.
Twoj dotyk Sprawia Ze Mam Dreszcze, Twoj Jezyk Sprawia Ze Jecze.. Pozwalam Bys Robil Ze Mna Wszystko, Chce Byc Twoja Zona Chce Byc Twoja Dziw...
Jesets slodka jak cukierek, jestes ciepla jak sweterek, jestes mila jak misiaczek, jestes mala jak robaczek. Wszystko razem zluz do kupy-kawal z Ciebie niezlej dupy...
Buziaczek w pysia dla mojego misia, śpij sobie słodko Ty moja maskotko. Kilka pieszczotek przesyła Twój kotek
Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń Anitka to dla Ciebie ode mnie.
Buzial z rana,dwa od śniadania,trzy na potem i jeszcze raz i spowrotem a to wszystko razy dwa na mily początek dnia :)
Misiu misiu daj mi raczke, misiu misiu chodz na laczke, misiu misiu nie boj sie, ze Ci mowie KOCHAM CIE.
Uwaga! Za 20 sekund zmieni się PIN twojej komórki.
Swiat ma cztery kierunki czlowiek nimi podaza czasem dobrym kierunkiem a czasem zlym a ty kolezanko podazaj tym dobrym bo znajdziesz tam przyjaciol wielu
Diabelku Moj Kochany!Nastaw uszka,wystaw rogi!Mam Ci dzis do powiedzenia,ze czas plynie,swiat sie zmienia,ja zas kocham bez wytchnienia
Ile w Chinach Chińczyków, ile w Indiach koralików, ile w Polsce bocianów, ile w Turcji dywanów, ile piasku w Maroku, tyle szczęścia w Nowym Roku!
Życzę Ci znalezienia takiej pracy, takich przyjaciół i takich możliwości, o jakich marzysz. Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją i odwagą. Z entuzjazmem, zapałem i radością. Weź to wszystko i zbuduj z tego życie, które warto przeżyć...
Poprosiłem BOGA o kwiat, dostałem cały ogród, poprosiłem o staw, dostałem ocean, poprosiłem o drzewo, dostałem dżunglę, poprosiłem o dużego głupka i dostałem Twój nr tel.
Z bukietem róż nie mogę przyjść, by złożyć Ci życzenia, Lecz w słowach Tych myśli, niech się spełnią Twe marzenia, Dużo sukcesów oraz radości, Dużo uśmiechów i spełnienia marzeń, moc słodyczy w Dniu Kobiet, życzy Ci...
Są dni, które pamiętać należy, te, które w sercu będą zapisane. Wraz z nimi słowa - życzenia, cieple, piękne, kochane... Po prostu życzenia szczęścia w każdej życia dziedzinie, niech będzie jak kwiat wiecznie kwitnący, niech nigdy przenigdy nie minie. Lecz do życzeń i radę maleńka dołączyć wypada: Szczęścia należy pragnąć, bo do pragnących przychodzi.
Ja Cię kocham szalenie, ja się z Tobą ożenię. Ja wszystko kupię, ale narazie mam Cię w dupie.
Jak byłeś mały to matka dawała cię do reklamówki i pocierała o krawężniki
Misiu misiu daj mi raczke, misiu misiu chodz na laczke, misiu misiu nie boj sie, ze Ci mowie KOCHAM CIE.
Drodzy Jubilaci! W tak pięknym dniu, jakim jest... rocznica Waszego ślubu życzymy Wam wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków oraz doczekania w dostatku i zdrowiu Złotych Godów.
W dzien albo w nocy spojrz w moje oczy. One Ci wyznaja ze Cie kochaja.
Milutkich jak miód, słodziutkich jak puch. takich Ci życzę dzisiejszych snów
Na lekcji polskiego: - Jasiu, powiedz nam, kiedy uzywamy wielkich liter? - Kiedy mamy slaby wzrok
Zajączka słodkiego, Śmingusa mokrego, pisanek kolorowych, Świąt wesołych i zdrowych, życzy...
Przestań nadawać, bo Ci koncesje odbiorą...
Jestem cudowny, wspanialy lubie czuc Twoj nacisk lubie, gdy pragniesz przyspieszac, wtedy wiem ile mam wcišgnšc paliwa. Twoj Polonez.
Mężczyzna jest jak autobus zawsze będzie następny
Zyje zeby pic, pije aby pasc, padam aby wstac, wstaje aby pic, pije zeby zyc
Kochana Młoda Paro połączyła Was miłość życzymy Wam z całego serca aby przetrwała próbę czasu,codziennych zmagań z życiem i była zawsze jak promień słońca po pochmurnym dniu
Życzenia, które Tobie życzę na razie nie wyliczę, więc podaję pierwsze z kraju by Ci żyło się jak w raju. By w wigilię u rodzinki wszyscy mieli fajne minki. By przy stole chciał zagościć pakiet zdrowia i miłości i u wszystkich był tak mocny by pozostał całoroczny. Wesołych Świąt!
Stary Rok mija lecz marzenia zostają, niech one się Tobie wszystkie spełniają i z Nowym Rokiem niech los Ci się odmieni, a ogród życia wnet się zazieleni.
Kolejny rok mija, lecz życzenia te same - byś w przyszłym roku zbudował zamek. Byś miał sto koni i sto samochodów, byś nigdy do płaczu nie miał powodów.
Ktoś rozlał wódkę i cole, wszyscy tańczą już na stole, ręce aż pod niebo lecą, jest już rok 2007. Przeto śpieszę już do Ciebie z życzeniami, by jak w niebie w Nowym Roku Ci się żyło, a szczęście przy Tobie było.
Chętnie będę chodził boso pod warunkiem, że mój but zostanie w Twoim tyłku.
jestem marsjaninem i przyjąłem wlaśnie postać Twojego telefonu tym kciukie właśnie gilgoczesz mnie po jajkach po Twoim uśmiechu widzę że Tobie też to sprawia przyjemność.
Co ma kazda kobieta miedzy nogami? Cmentarz. A dlaczego? Bo tylko sztywnych przyjmuje
Na dzien dobry moj buziaczek:* Mniam... usta twoje maja smaczek... Dnia milego, spokojnego i usmiechu promiennego.
Nie przejmuj się, że dzisiaj masz pecha-jutro i tak będzie gorzej!
W dniu zakochanych W dniu walentynek przyjmij życzenia od swojej dziewczynki Byś był szczęśliwy, zdrowy, pogodny zawsze gorący, nigdy nie chłodny Kochaj mnie złotko czule i słodko bądź moim bączkiem ja twą stokrotką Lecz Cię ostrzegam mój bączku słodki Nigdy nie zapyl innej stokrotki!
Dziękuję Ci, ze znosiłaś moje humory, prowokacje, Lenistwo, bunt, złość, hałas i niechlujstwo, Głupotę i popisy, całą gamę wybryków, Które dzieciak obmyśla, aby zobaczyć, Na jak wiele może sobie pozwolić. Ty jednak nie przestawałaś mnie kochać. Jak to możliwe... Nie wiem. Ale dziękuję Ci. Dla najukochańszej mamy na świecie!!!
Z okazji Twego swieta zycze Ci, kolejnych dni, miesiecy i lat pelnych milosci i radosci, ciaglego usmiechu na twarzy jak rowniez tego, zebys potrafil sie cieszyc z zycia w kazdym jego momencie
Noce spedzone bez Ciebie, sa jak czarne chmury na niebie. Zimno i pustka mnie otacza, tesknota za Toba sie we mnie nawraca.
Najserdeczniejsze życzenia, mojemu kochanym mężczyźnie, szczęścia, zdrowia, miłości, radości, Pogody ducha, jak najwięcej sukcesów w życiu i spełnienia wszystkich marzeń.
Choć się mało znamy, mało wiemy o sobie, to jednak zdążyłam zakochać się w Tobie.
Juz karnawal coraz blizej, niech ci dziewcze loda lize, niech ci pizdy niezaluje i na ptaku ci tancuje. Jak jej chuja bedziesz dawal niech poczuje ten karnawal
W 2008 roku idź do przodu krok po kroku. Niech Cię nadmiar kasy męczy, niechaj Fiskus Cię nie dręcz. Niech rodzina żyje w kupie, resztę miej głęboko w...
Stan Twojej Kasy Nie Ma Dla Mnie Znaczenia ... Jestem Kobieta Nie Do Kupienia .. Jesteś Slaby? Marny ? Jak Twoja Kariera ?? Trafiłeś na SUKĘ!! z którą się NIE ZADZIERA
kocham Cie Kochanie, Kocham Cie niezapomnianie, Kocham Cie szczęże i w miłość do Ciebie wierzę. Kocham Cie całego, Kocham Cie śpiącego, Kocham Cie Marudnego i tego nieznośnego. Kocham Cie Misiaczku:-*
Ptak nie potrafiący śpiewać, słońce bez promieni, noc bez księżyca, to jak miłość bez zrozumienia i wierności.
Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić... Nie obiecuję, że Cię zatrzymam, ale mogę pobiec z Tobą
Nie bierz życia na serio-i tak nie wyjdziesz z tego żywy!
Uwaga!!! W tej chwili Twój mózg zostanie zoptymalizowany do wydajniejszej pracy. Proszę czekać ..................... Wynik operacji: mózgu nie znaleziono!
Któż nad moją kołyską czuwał nieraz w noc ciemną Któż gorąco się modląc łzy wylewał nade mną Kto strzegł pierwszych mych kroków gdy się chwiała dziecina TYŚ była, TY zawsze moja Matko jedyna za te trudy i pracę czyż się tobie o Matko kiedy w życiu odpłacę wiem co czynić należy byś sie Matko cieszyła postępować tak jak uczyłaś mnie, miła