Przestań nadawać, bo Ci koncesje odbiorą...
Zima sroga chula w borze a ty srasz na dworze, wiatr ci w dupe wieje a ty wciaz sie śmiejesz. Bo nie sroga tobie zima gdy cie jelen wydyma.
Czasem jest pełno ludzi po to, aby głębsza była samotność. Tak bardzo jestem sam, że nawet mnie ze mną nie ma.
Dziś mamy dzień mamy
my nasze mamy kochamy
jeśli na dzień mamy
te laurkę damy
to pięknie wyznamy
że mamę kochamy!
Tak wiele mnie nauczyłaś,
tak wiele uśmiechu mi dałaś,
na spacery ze mną chodziłaś,
kiedy byłam jeszcze mała.
Do snu nuciłaś piosenki,
byłaś zawsze blisko mnie,
więc podziękować Ci, Babciu,
za to wszystko chcę.
Żyj długo w spokoju i uśmiechaj się,
bo uśmiech jest najważniejszy
i to, że kocham Cię.
When silver snow pada z nieba And the children happy jak trzeba, When ślizgawka on the street, And we all prezenty need, Then you know, the wydarzenie: It is coming Boże Narodzenie. Merry Christmas, Christmas Merry Sing kolędy, happy very wszystkiego
Spij kochany, spij i snij o nas do samego rana, o stosunkach niezliczonych, o pozycjach wymyslonych, o orgazmach co ciagle trwaja bo takie orgie nas czekaja.
Któż nad moją kołyską
czuwał nieraz w noc ciemną
Któż gorąco się modląc
łzy wylewał nade mną
Kto strzegł pierwszych mych kroków
gdy się chwiała dziecina
TYŚ była, TY zawsze
moja Matko jedyna
za te trudy i pracę
czyż się tobie o Matko
kiedy w życiu odpłacę
wiem co czynić należy byś sie Matko cieszyła
postępować tak jak uczyłaś mnie, miła
Miłość jest piękna, dobrze o Tym wiesz, jeśli ktoś Cię kocha Ty go kochasz też.
Są dni, które pamiętać należy,
te, które w sercu będą zapisane.
Wraz z nimi słowa - życzenia,
cieple, piękne, kochane...
Po prostu życzenia szczęścia
w każdej życia dziedzinie,
niech będzie jak kwiat wiecznie kwitnący,
niech nigdy przenigdy nie minie.
Lecz do życzeń i radę maleńka dołączyć wypada:
Szczęścia należy pragnąć, bo do pragnących przychodzi.
przykro mi, że byłam nieczuła. Zazdrosna byłam, ale to nie reguła. Odezwij się wreszcie, bo nie zniosę milczenia, mam Ci tyle do wyjaśnienia.
Kiedy Wielka Noc nastanie,
życzę wam na
Zmartwychwstanie
dużo szczęścia i radości,
które niechaj zawsze gości
w dobrym sercu,
w jasnej duszy
i niech wszystkie żale zgłuszy.
Czym sie rozni meski ogrodek od damskiego. Tym, ze w meskim ogrodku rosnie ogorek, a w damskim tylko trawa i dziura po krecie.
Gdy śnisz pośród cichej nocy i płynie Ci smutna łza, to nie pytaj - kto Cię kocha, bo to zawsze będę ja.
Dużo radości dnia codziennego, spełnienia marzeń co do jednego. Miłości takiej, że świat nie widział, zdrowia takiego, co nikt nie słyszał. Pieniędzy tyle, że nie wiesz ile, a wszystko to w radosną chwilę.
Lepiej wszystkie bogactwa utracić, by pozyskać jednego przyjaciela, niż jednego przyjaciela utracić, by pozyskać wszystkie bogactwa
Kiedy zrobisz duza kupe nie zapomnij umyc dupe. Gdy zalepi sie otworek, wtedy tworzy sie zatorek. Kupa w kiszce sie gromadzi, malo dupy nie rozsadzi.
Powiedz dla czego na świecie , tak dziwnie plota się dni... ze zawsze ktoś o kimś marzy , że zawsze ktos o kimś sni. Dlaczego szczęscie ucieka gdy blisko staje się być.. i człowiek znów musi czekać i znów w tesknocie zyc...
Choć odległość dosyć wielka leży między nami
Śpieszę w myślach drogi Dziadku z serdecznymi życzeniami.
Dużo uśmiechu i radości
Niech na Twojej twarzy gości,
Niech Ci zdrowie dopisuje,
Tego mały wnuk winszuje.
A gdy znowu się spotkamy,
To się mocno uściskamy
Rada psychologa: jeśli jesteś pracowity jak pszczoła,
harujesz jak wół, a z pracy wracasz zmęczony jak pies - idź do
weterynarza, bo prawdopodobnie jesteś osłem!
Buziaczek z rana jest jak śmietana, a przy niedzieli nawet Ciebie onieśmieli
Dziś Święto obchodzi Najdroższy Chłopak, niech los mu z kwiatów życie uplata, niech nie da poznać żadnych trosk i rzuci pod nogi pieniędzy stos.
Pragniesz orzeszkow - Snikers je ma. Gdy chcesz karmelu - Mars Ci go da. Lubisz bombelki - pij Pepsi do dna. Gdy szukasz seksu - dam Ci go ja
Urząd Skarbowy informuje: w roku 2005 weszła opłata skarbowa za brzydotę. Ja mam nadpłatę ale Ciebie te to oni zrujnują!
Nie piję, nie palę,
jem mało lub wcale.
Lubię muzykę i balet,
mam parę wad i zalet
i to wystarczyć musi
by Twoje serce skusić...
Witam króla idiotyzmu i pokraczności! Co słychać? Jak tam
interes się kręci? Debilacja ciągle popularna?
Tak bardzo chce byc z Toba. Czuc Twego serca bicie. Za kazda taka chwile oddalbym cale zycie.
Dziękuję Ci za spędzone z Tobą chwile, Za Twój radosny uśmiech i spojrzenie miłe.
Gdy sie rodzilas- plakalas,a wszyscy sie smiali... Zyj tak, abys umierajac sie smiala,a wszyscy nad Toba plakali...
Skacze zajączek po lesie
I życzenia Tobie niesie
Przez pisanki przeskakuje
ALLELUJA wykrzykuje
Po czym znika w długich susach
Cały mokry od dyngusa.
Ech tygrysie- nudzi mi sie. Przyjdz tu do mnie, zamiaucz skromnie wejdz pod kocyk dzisiaj w nocy i zrob co tylko w wojej mocy
Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki
Ale gęba!!! Miałeś spięcie w inkubatorze?
Kiedy byłem jak kropelka
czułem serca Twego bicie
I wiedziałem jak jest wielka
miłość, która daje życie!
Babciu kochana!
Nie bądź nigdy zatroskana.
Niechaj w zdrowiu długie lata
dni Twe płyną w pomyślności,
niech Twe chwile radość splata,
pośród wnucząt swych miłości.
Zdrowia, szczęścia, pomyślności
i zdolności do płodności.
Kasy, fury, wódki beczkę,
siedmiu synów i córeczkę.
Dobra starczy tych czułości,
nie zapomnij zaprosić mnie w gości :)
Zadumy u grobu pustego,
radości ze spotkania Zmartwychwstałego,
pokoju, nadziei, jajka smacznego
i udanego oblewanego!
Niech się nie zgubi wśród tylu pisanek
Świąt sens prawdziwy - Jezus - Baranek.
Mój drogi!!! Nie warto kochac, nie warto marzyc, Nie warto obraz w swym sercu kryć, To co mineło nigdy nie wróci, Po co wiec kielich goryczy pić. Nigdy nie powiedziałeś, ze mnie kochasz, Nigey nie byłeś spragniony mych ust, Patrzałeś zawsze na mnie nie ufnie, no cóż....zmieniłeś gust. Jest w Twoim sercu inna dziewczyna, Gorącym uczuciem dażysz Ja.. I choć z oczu płynie łza życzę Ci szczęścia, naprawde szczęścia by Cię kochała tak jak Jaaaaaaaa ~
Chociaż jesteś stara dupa
no i próchno z Ciebie leci
to wysyłam ci życzenia
bo to przecież Święto dzieci!
Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą,
A Ust jest rozmową między mną a Tobą.
Więc dla dalszej miłej naszej znajomości
Wysyłam w Walentynki ten symbol miłości.
Kochany tato zacznę zwyczajnie,
że z Tobą w domu zawsze jest fajnie:
i w deszczu i w słotę,
w smutku, w radości,
wspierasz i uczysz życia w miłości.
Dzisiaj za wszystko, chcę Ci dziękować,
skromny podarek chce ci darować.
Przekazuje dziś życzenia i śle szczere pozdrowienia, pełne radości i nadzieji, oby ten rok się zaczął w bieli. Niech inny od poprzedniego będzie i niech uśmiech będzie wszędzie. Ode mnie dla Ciebie Takie życzenia i ucałowania i pozdrowienia.
Jak byłeś małym dzieckiem, byłeś tak brzydki, że rodzice karmili Cię z procy, bo bali się do Ciebie podchodzić ...
Grupa małp uciekła wczoraj z ZOO, najśmieszniejsze to to, że jedna trzyma ten telefon!
Gdy w cichy wieczor, gdy w cicha noc, Zablysnie ksiezyc i gwiazdek moc,
Oczy me placza i serce sie rwie, A usta szepcza: KOCHAM Cie!
Samych szczęśliwych dni w życiu, uśmiechu na twarzy, słonecznych promyków w pochmurne dni, lata zimą i wiosny jesienią, to o czym marzysz - by Twoje było, a czego pragniesz by się spełniło
Dziś w stajence Panna Święta,
Stoi cicha,uśmiechnięta.
Przy niej stoi Józef Święty,
Tak jak Maria uśmiechnięty.
Patrzą na swojego syna,
Bo Pan Jezus, choć dziecina,
Błogosławić wszystkim będzie,
Aby pokój nastał wszędzie.
masz nogi jak sarenka nie takie zgrabne ale takie owłosione
Pogody, słońca, radości.
W niedzielę dużo gości.
W poniedziałek dużo wody.
Dużo jajek kolorowych
świąt wesołych no i zdrowych
życzy...
Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie
W adwentowej refleksji,
W skupieniu przy konfesjonale,
W ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę,
Do gorącego i otwartego serca,
Niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem,
Byśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój.
Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia
Dzwonisz sobie czy wiesz gdzie? Czy na wiecej nie stac Cie? Czy sloneczko w leb Ci wali a idioci numer dali? Czy to nie przegiecie paly ze Cie bawia te sygnaly?
Życzę zdrowia, pomyślności, szczęścia w "totku" i w miłości. Radość niech w naszych sercach zamieszka, aby zawsze uśmiech na twarzach widniał. A na pecha złego sam znajdź coś wesołego. Ale to jeszcze nie wszystkie życzenia, bo nie było w nich nic o marzeniach. Więc niech spełniają się marzenia krok po kroku w tym nadchodzącym, nowym roku.
Najwspanialsza! Najmądrzejsza!
Najukochańsza Babciu!
Z okazji Twojego święta
stu lat radosnego życia
W gronie kochających Cię dzieci i wnuków.
życzy...
Czy tylko w Walentynki
ślesz czułe słówka do dziewczynki?
Czy tylko w Walentego
przytulasz się do kochanego?
Ja nie, ja kocham przez rok cały,
dlatego, że ktoś jest wspaniały,
że jest czuły i kochany,
balsamem na moje rany.
Małe drobiazgi, przyjemności
sprawiają dużo radości,
a uśmiech i przyjazne słowo
rozbudzają namiętność na nowo.
W tym właśnie tkwi potęga miłości,
gdy wyrażana jest w codzienności.
Czesc misiaczku, przesylam Ci po buziaczku: pierwszy malutki, ale slodziutki, drugi goracy ale teskniacy, trzeci namietny, ale pamietny
Piles cos dzisiaj??? Nie??? Uwazasz ze nie masz powodu??? To popatrz w lustro...
Gdy nastanie ciemny mrok do łóżeczka zrobisz krok a gdy drugi zrobisz kroczek nie zapomnij zamknac oczek teraz pora pospac sobie wiec dobranoc mowie Tobie
Dziadziu mój miły, niech Cię ogarną siły, niech Ci stara więcej gotuje, niech Ci radość w życiu kiełkuje, niech Ci będzie lepiej, no i może pieniędzy dawaj więcej.
Wszystko w świecie przemija powoli, Pamięć o szczęściu i o tym co boli.
Tylko jedno świeci słońce, Tylko jeden księżyc lśni Tylko jedno kocham serce Które nosisz właśnie TY!