Drodzy Nowożeńcy życzymy Wam aby Wasza wspólna droga przez życie była usłana różami kolcami się nie przejmujcie bo prawdziwa miłość przezwycięża wszystkie przeszkody
Ktoś rozlał wódkę i cole, wszyscy tańczą już na stole, ręce aż pod niebo lecą, jest już rok 2007. Przeto śpieszę już do Ciebie z życzeniami, by jak w niebie w Nowym Roku Ci się żyło, a szczęście przy Tobie było.
Wszystko można zapomnieć: smutek, tśsknotę i łzy. Lecz nigdy nie zapomnę takiej dziewczyny jak Ty.
Dziadziu mój miły, niech Cię ogarną siły, niech Ci stara więcej gotuje, niech Ci radość w życiu kiełkuje, niech Ci będzie lepiej, no i może pieniędzy dawaj więcej.
Prześlij mi swoje zdjęcie bo moja mama nie wie jak wygląda
skrzyżowanie szczura z motopompą. :)
Dzień jak co dzień,
Lecz jest inny bo
Dniem BABCI oznaczony
I w tym dniu chcę
Cię uściskać, ucałować
TWOJE dłonie.
Tyle pracy wykonałaś,
Moją MAMĘ wychowałaś,
Przy mnie też jej pomagałaś.
Twoje włosy nie są siwe,
Twoja twarz wciąż uśmiechnięta,
Za to mocno Cię całuję
Życząc by codziennie były
Dla CIEBIE święta.
Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Ci:
uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku.
Przyjaciół wielu, dużo w portfelu,
dyngusa mokrego i czasu radosnego,
a przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciół, szczęścia w miłości i spełnienia marzeń!
Trzeba czasem długo iść, żeby dojść do siebie
Z serca płyną te życzenia:
W datę Twego urodzenia
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Sto lat życia, moc radości!
Zdrowie wiecznie niech Ci służy,
Uśmiech stale miej na twarzy,
Niech się spełni, o czym zamarzysz!
Niech Ci towarzyszy zgoda
Wieczna, tak jak Twa uroda.
Dni w radości niech Ci płyną,
Z serca życzy Ci...
Wstawaj śpiochu w Nowym Roku. Niech Ci się darzy na i w każdym kroku. Niech Ci słonko ciągle świeci, ale na Boga - już bez nowych dzieci. Tylko ze mną, żoną, psem, no i z małym - to się wie.
Pozdrowienia z wakacji na listku akacji dla mojej dziewczynki na jej ust malinki
Dziś jak tylko z łóżka wstałam,
Zaraz tatę uściskałam.
Uściskałam z całej siły,
I wrzasnęłam:
Tato miły!
Nos do góry, uszy też
Dziś jest twoje święto wiesz???
Każdy tata je obchodzi.
Ty też obchodź.
Co co szkodzi!!!
A jeżeli nie dasz rady
Zjeść tej całej czekolady,
Tortu, lodów i piernika
Znajdziesz we mnie pomocnika!!!!
Choć jesteś daleko ode mnie, Choć życie jest ponure i złe. Pamiętaj, że ktoś potajemnie Kocha Cię.
Miłość i przyjaźń są to uczucia najpiękniejsze:) I to właśnie dla tych uczuć warto żyć, wiedząc że znaczymy dla kogoś coś więcej:):* Miłość to najpiękniejsza muzyka ponieważ jest grana przez nasze serca:* Korzystaj z każdej chwili, którą obdarza Cię życie:* Życie jest ograniczone, ale przyjaźń niewyczerpana
Kiedy w Wieczór Wigilijny
Pierwsza gwiazda znów zabłyśnie,
Nastrój będzie tak rodzinny
W naszych sercach radość tryśnie
Weźmiesz w ręce symbol Boga
Pojednania i miłości
Choć nas dzieli długa droga
Pamięć zatrze odległości.
Za autobusem i za chłopcem, nie trzeba gonić, będzie następny.
Idą Święta tylko czy ja dobre życzenia złożyłem,
za oknem sypie śnieg, ludzie biegają z choinkami.
Zajączek i króliczek mówią ludzkim głosem,
a karp w wannie pływa i śpiewa (Daj mi tę noc).
Króliczek wysiaduje jajeczka,
kurczaczek gryzie marchewkę.
Mimo wszystko idą Święta (tylko czy mają nogi?)
Wesołego Alleluja!!!
Podaruję Ci w Noc Cichą,
łzę płynącą prosto z serca.
Żal, tęsknotę i bezsilność,
miłość moją beznadziejną.
W zamian tylko pomyśl o mnie,
gdy opłatek weźmiesz w dłonie.
I choć będziesz tak daleko,
bliższy będziesz niż ktokolwiek.
Zamknę oczy, Ty się zjawisz,
i iskierki płonąć będą.
Popatrz w niebo, obok Gwiazdki,
znajdziesz Skarbie mnie na pewno.
Kochana Młoda Paro życzymy Wam szczęścia ,wzajemnego szacunku i pięknej jak kwiat miłości-pielęgnujcie ją żeby była waszą radością w każdym momencie życia
Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie Świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki
Pilnuj tego SMS-a! Niech Ci sie nie zgubi, bo napisal go ktos kto Cie bardzo lubi.
Prawdę należy podać bliżniemu tak grzecznie i uprzejmie, jak podaje sie płaszcz, a nie uderzać go nią jak mokrą ścierką po twarzy
Kim jesteś? Udostępnij swoje enigmatyczne personalia i motyw który odegrał decydującą rolę w kilkusekundowej okupacji mojej lini telefonicznej!!!:-]
Cześć. Widziałem Cię ostatnio ... cholera, ale zbrzydłaś ... aż miło popatrzeć
Dziękuję Ci za Twoje kochane, dobre serce - najlepsze, jakie można mieć
Masz taki nos, że Pinokio zostałby w tyle!
Weź do ręki tę kartkę z dalekiej krainy i przyjmij pozdrowienia od kochającej dziewczyny
Kiedy człowiek z całego serca stara się pomóc drugiemu, pomaga równocześnie samemu sobie
za 9 miesiecy to bedzie w kołysce widać!
W dniu Twojego święta, ukochana Babciu,
Życzę Ci z całego serca zdrowia, szczęścia i pomyślności.
Niech los, co ma najlepszego, ściele Ci pod nogi
I niech Cię otacza radość, a omija smutek
Tego wszystkiego życzy Ci...
Zamiast mowic swej Renacie: -No Renata! Sciagaj gacie! Radze sprobuj z innej beczki: -Czy nie cisna cie majteczki?
Niemyśl tyle bo Cię zjedzą motyle :-)
Przyjemnego szumu w głowie, wygodnego miejsca w rowie. No i morze jeszcze potem, spokojnego snu pod płotem. Żeby pies z kulawą nogą, Cię nie olał idąc drogą. Dużo czadu i uroku w nadchodzącym Nowym Roku.
kochać tzn umieć żyć dla kogoś, ale i z nim..tzn oddać mu serce i duszę choć one same się oddają nie pytając Cię czy tego chcesz.
Niby taka prosta rzecz. Życzenia. Ale jak w kilku słowach napisać to wszystko czego chcę Ci życzyć? Popatrz przez minutę na tego smsa i uśmiechaj się ciepło :-) Uśmiecha się do ciebie .....
Z Tobą pragne spędzic reszte lat swego życia ;* Od 3lat to nasze wspólne życie;* Jakże szcześliwe życie nie prawdasz Kochanie
Ma Maleńka ma Kochana ma Piękności Ukochana. Jutro nowy dzień nastanie, chętnie przyniósł bym sniadanie, do łużeczka dla Koteczka, taka bedzei ta bajeczka. A pod koniec tej bejeczki uśnij Mała jak koteczki. !!! DOBRANOC
Jak mam Cię zdobyć, jak pisać o Tobie by mieć Cię zawsze w sercu i przy sobie
Płoną sztuczne ognie, gra już muzyka, stary rok już zmyka, więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana a niech los nie szczędzi kawioru ani szampana, wszystkiego gorącego w Nowym Roku, życzy...
Twoje ząbki są jak gwiazdy ... małe ... świecące jak złoto ... i daleko od siebie ...
W dniu zakochanych
W dniu walentynek
przyjmij życzenia od swojej dziewczynki
Byś był szczęśliwy, zdrowy, pogodny
zawsze gorący, nigdy nie chłodny
Kochaj mnie złotko czule i słodko
bądź moim bączkiem ja twą stokrotką
Lecz Cię ostrzegam mój bączku słodki
Nigdy nie zapyl innej stokrotki!
Niech cię dyngus zmoczy
do ostatniej nitki,
jajka wymalują kobitki,
palma nigdy nie zawodzi
a owieczka w stringach chodzi!!!
Wesołych Świąt!
Słoneczko z nieba dawno zeszło już, więc i Ty kochanie oczka swoje zmruż, wtul się Misiu w podusię swą, bo wszyscy grzeczni chłopcy o tej porze już śpią!
Samych szczęśliwych dni
w życiu uśmiechu na twarzy
słonecznych promyków w pochmurne dni
Lata zimą i wiosny jesienią, to o czym
marzysz - by Twoje było, a czego pragniesz,
by się spełniło.
100 choinek w lesie,
prezentów ile Mikołaj uniesie,
bałwana ze śniegu i mniej życia w biegu,
oraz tyle radości co ryba ma ości życzy...
Abyście dalej szli przez życie,
trzymając się mocno za ręce,
Zawsze uśmiechnięci,
zawsze razem,
zawsze pewni swoich uczuć.
Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie
Kochani Małżonkowie życzymy Wam szczęścia i wytrwałości. Wasza miłość jest jak diament , pracujcie nad nią by oszlifowana przez doświadczenia życia lśniła pełnią blasku
Cóż by Ci życzyć, kiedy życzeń tyle
na każdej kartce, tu wszędzie.
Każdy Cię kocha i życzy mile
cóż moje słowo znaczyć tu będzie?
Wiec ślę Ci jedno życzenie małe:
BYWAJ SZCZĘŚLIWYM PRZEZ ŻYCIE CAŁE no i proszę jeszcze skromnie:
nigdy nie zapomnij o mnie!
Jedno słońce - to na niebie - już dzis wstało. Me pytanko wprost do Ciebie to czy Ty Słoneczko też juz wstałas i czy dobrze sie wyspałaś?
Facet, kto Ci mózg wyprasował?
jestes taki głupi ze pod zaparkowany smochod wpadniesz
Kiedy Dzień Dziadka zaświta,
wiązanką kwiatów Go witam.
Bądź zdrowy Dziadku kochany
i bądź zawsze razem z nami.
Otulona w ciepłą kołdrę, na poduszce głowę swą złożyłaś. Bierze Cię spanie, w tym przypadku bez walki, poddaj się. Już za moment porwę Cię w najpiękniejszy sen. Zaufaj mi, oczęta zamknij i zaśnij
Miłość jest piękna, dobrze o Tym wiesz, jeśli ktoś Cię kocha Ty go kochasz też.
By Cię dotykać, deszczem się stanę, by spływać tysięcami pocałunków po Twych policzkach, zaklęty w małe kropelki.
Dziś w stajence Panna Święta,
Stoi cicha,uśmiechnięta.
Przy niej stoi Józef Święty,
Tak jak Maria uśmiechnięty.
Patrzą na swojego syna,
Bo Pan Jezus, choć dziecina,
Błogosławić wszystkim będzie,
Aby pokój nastał wszędzie.
Kochana, stu lat w miłości i zdrowiu oraz szczęściu, emocji, szaleństwa, radości, przyjaźni, zabawy, rozkoszy, uniesień, charyzmy, sukcesów, spełnienia i wszystkiego, czego jeszcze zapragniesz.
Choć się mało znamy, mało wiemy o sobie, to jednak zdążyłam zakochać się w Tobie.
Niech zające i barany
pospełniają twoje plany,
Porzuć wszystkie swe rozterki
bo to dni wielkiej wyżerki
Niech to będzie czas uroczy
czas cudownej WIELKANOCY!
Tatusiowi Drogiemu
Zawsze uśmiechniętemu
Dużo życzymy radości
I dni pełnych miłości
Szczęściem wypełnionych chwil
A do pracy...
...dużo sił!