Z PRASY: Pewien Belg chciał zgłosić się do Księgi Rekordów
Guinessa jako posiadacz najmniejszego penisa na świecie ... Ale
kiedy zajrzał do księgi i zobaczył że nie może tego zrobić - to
wrzasnął: "Kto to jest [Jan Kowalski]?"
Nie jesteś kompletnym idiotą - paru części Ci brakuje.
Przetańczenia aż do rana, setki korków od szampana, kupy śmiechu, zero kaca, bo już wkrótce, czeka praca!
Dziewczyny są jak pralki automatyczne. Jeśli się włączą "do rozmowy" to kręcą i kręcą bez końca.
Nie bierz życia na serio-i tak nie wyjdziesz z tego żywy!
Niebo błyszczy się gwiazdami, a ulica latarniami. Ty jednakże w innym świecie spacerujesz, piękne rzeczy dookoła widujesz. Ja też mykam teraz spać i za moment mam nadzieję Ciebie na drodze mej spotkać
Pozdrawiam wszystkich wielbicieli PZF - Polskiego Związku
Fujar. Jesteś naszym najlepszym członkiem. :-)
Sto mazurków i królików,
pełen koszyk smakołyków.
Nie przesadzaj co do jaj,
bo jaj będzie cały kraj.
Na największe będzie pora
od Leppera po wyborach.
Niech Ci się spełnią pragnienia,
niech słonko zawsze Ci świeci,
przyjmij te skromne życzenia,
od kochających cię rodziców.
Mój syneczku, mój bachorku
ja cię kocham, jak w zagonku.
Jesteś dla mnie najważniejszy mój
kochany dniu dzisiejszy!
- To dzień dziecka!
Więc ci składam te życzenia sakramentalne :P
Wstawaj szkoda dnia, wstawaj szkoda dnia, lalala, lalala... ~
PLANETA MALP : @ @ @ - Oto cztery małpy ... co? gdzie
czwarta? No przecież czyta tego SMSa!
When silver snow pada z nieba And the children happy jak trzeba, When ślizgawka on the street, And we all prezenty need, Then you know, the wydarzenie: It is coming Boże Narodzenie. Merry Christmas, Christmas Merry Sing kolędy, happy very wszystkiego
Malutki baranek ma złote różki
pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki
a gdy nikt nie widzi chorągiewka się buja
a baranek cicho beczy "Wesołego Alleluja" !!!
Tu kontrola snu: spisz dobrze? Nie jest Ci zimno? Nie lazi po glowie Tobie robak? Nie snia Ci sie koszmary? OK spij dalej. Za godzine znowu to skontrolujemy!
Dziadziu mój miły, niech Cię ogarną siły, niech Ci stara więcej gotuje, niech Ci radość w życiu kiełkuje, niech Ci będzie lepiej, no i może pieniędzy dawaj więcej.
A kiedy przyjdzie już ten czas,
By pójść przez życie razem,
Pójdziemy zachwyceni wraz,
Miłość nam będzie drogowskazem.
A więc podajmy sobie dłoń
I złączmy serc swych bicie,
Wspólny nam los i wspólny dom
Na całe nasze życie!
Pada śnieg, suną sanki - jest renifer i bałwanki...
śnieżki z nieba spadają,
życzenia zdrowych świąt składają.
Niech te Święta będą wyjątkowe
a prezenty odlotowe - życzy...
Czy mój kotek dobrze spał??? Czy sny słodkie o mnie miał??? Ja o Tobie dzisiaj śniłam, że boską noc z Tobą spędziłam
Samych szczęśliwych dni
w życiu uśmiechu na twarzy
słonecznych promyków w pochmurne dni
Lata zimą i wiosny jesienią, to o czym
marzysz - by Twoje było, a czego pragniesz,
by się spełniło.
Niech petardy zabłysną wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczęściem spłynie na Ciebie, a los nigdy nie zostawi w potrzebie. Najlepsze życzenia noworoczne przesyła...
Kochana mamo w dniu twojego święta chcę byś była uśmiechnięta.
Żeby dobrze Ci się żyło
z roku na rok lepiej było.
Chcę byś minę uśmiechniętą miała
i żebyś radosna była cała,
także by były piękne twe dni
tego właśnie życzę Ci.
Urząd Skarbowy informuje: w roku 2005 weszła opłata skarbowa za brzydotę. Ja mam nadpłatę ale Ciebie te to oni zrujnują!
Zadumy u grobu pustego,
radości ze spotkania Zmartwychwstałego,
pokoju, nadziei, jajka smacznego
i udanego oblewanego!
Niech się nie zgubi wśród tylu pisanek
Świąt sens prawdziwy - Jezus - Baranek.
Niech taneczny lekki krok, będzie z Tobą cały rok. Niech prowadzi Cię bez stresu, od sukcesu do sukcesu! Szczęśliwego Nowego Roku.
Kocham Cię kochanie Już na zawsze tak zostanie, Nic na drodze nam nie stanie, Będę kochać cie bez granic, Od rana do nocy tak porostu za nic
Najserdeczniejsze życzenia, mojemu kochanym mężczyźnie, szczęścia, zdrowia, miłości, radości, Pogody ducha, jak najwięcej sukcesów w życiu i spełnienia wszystkich marzeń.
Zdradziłaś mnie, rzucę siś w morske fale, ale nie utopię się bo pływam doskonale.
Przestań nadawać, bo Ci koncesje odbiorą...
Czy tylko w Walentynki
ślesz czułe słówka do dziewczynki?
Czy tylko w Walentego
przytulasz się do kochanego?
Ja nie, ja kocham przez rok cały,
dlatego, że ktoś jest wspaniały,
że jest czuły i kochany,
balsamem na moje rany.
Małe drobiazgi, przyjemności
sprawiają dużo radości,
a uśmiech i przyjazne słowo
rozbudzają namiętność na nowo.
W tym właśnie tkwi potęga miłości,
gdy wyrażana jest w codzienności.
Czy pamiętasz jak to było Gdy byliśmy sam na sam? Bicie serca mi mówiło, że dla siebie Ciebie mam.
Ale gęba!!! Miałeś spięcie w inkubatorze?
Ile w Chinach Chińczyków, ile w Indiach koralików, ile w Polsce bocianów, ile w Turcji dywanów, ile piasku w Maroku, tyle szczęścia w Nowym Roku!
Samych szczęśliwych dni w życiu, uśmiechu na twarzy, słonecznych promyków w pochmurne dni, lata zimą i wiosny jesienią, to o czym marzysz - by Twoje było, a czego pragniesz by się spełniło
Jesets slodka jak cukierek, jestes ciepla jak sweterek, jestes mila jak misiaczek, jestes mala jak robaczek. Wszystko razem zluz do kupy-kawal z Ciebie niezlej dupy...
Choć kochałem Cię kiedyś nad życie, dziś w rozłące musimy żyć. Te wieczory lipcowe, gorące, Długo będą w pamięci mej tkwić.
Wspaniała osobowość, uroda, wspaniałe ciało, ogromne poczucie humoru, wysoki poziom IQ... to tyle o mnie... a co by tu napisać o TOBIE...
Osiemnasty stuknął roczek,
zrobiłaś kolejny w dorosłość kroczek.
Niechaj zawsze szczęście Ci sprzyja,
to co złe z daleka omija,
wszystko co pragniesz by się ziściło
i tak jak chcesz zawsze było.
W dniu Jubileuszu
Moc najserdeczniejszych
Życzeń, dużo szczęścia,
Zdrowia, spełnienia
Wszystkich marzeń życzy...
Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy,
a słońce świeci w twarz.
Niech dobry los da Ci zatańczyć
wśród najjaśniejszych gwiazd!
Szczęśliwej wspólnej drogi
Do kolejnych Jubileuszy!
Niech dobry los się kłania w pas.
Sto lat, sto lat jeszcze raz!
Tak bardzo chcę być z Tobą, czuć Twego serca bicie, za każdą taką chwilę oddam całe swe życie.
Miłego dzionka po bladym świcie i wiele słonka na nieba suficie
Drodzy Jubilaci! W tak pięknym dniu, jakim jest... rocznica Waszego ślubu życzymy Wam wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków oraz doczekania w dostatku i zdrowiu Złotych Godów.
W dniu dzisiejszym chłopaku miły, niech Ci płyną życia chwile. Z duszy, z serca, z całej siły. Więcej czuję - życzę tyle.
Zaczarowany magią Świąt stanę samotnie
pod rozgwieżdżonym niebem
i patrząc na spadające płatki śniegu
pomyślę o ludziach, których noszę w sercu
życząc im spokojnych Świąt
wszędzie tam, gdziekolwiek są ...
Orzełek biały wysoko dziś wzleciał, ja również próbuję się wznieść na wyżyny i wymyślić ładne sny dla cudownej dziewczyny. Czy mu dorównam i na równi polecę, pokaże noc dzisiejsza, być może dla Ciebie najpiękniejsza
Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru
Przyniesie Ci spokój i radość.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia
Żyje własnym pięknem,
Życzę Tobie spełnienia wszystkich marzeń,
przychylności wszechświata,
siły w ramionach i czystego ognia w sercu,
co zapali wszystko wokół
Ciebie szczęściem i radością.
Niech wszystko czego się dotkniesz,
stanie się pomocne w spełnieniu marzeń,
a każda najdrobniejszą nawet czynność
przybliża Ciebie do bycia
najszczęśliwszą i najbardziej uśmiechniętą osobą
spośród wszystkich ludzi.
A Nowy Rok obdaruje Ciebie
Pomyślnością i szczęściem.
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia
Niech spełniają się wszystkie Twe marzenia.
Jedna prawda, jedna młodość... jedna myśl i słowo... jeden ty i jedna ja czyli MY
Tu Fundacja TVN ,,nie jestes sam' jeżeli chcesz pomóc ofiarom tsunami wyślij swoje zdjęcie żeby zobaczyli, że są większe tragedie.
Jaj przepięknie malowanych,
Świąt słonecznie roześmianych,
W poniedziałek dużo wody,
Zdrowia, szczęścia oraz zgody
Z okazji Wielkiej Nocy życzy...
Wygrałeś nagrodę, wszyscy Ci zazdroszczą,
niech Ci puchar wzrokiem ostrzą,
niech się ślinią i o niego biją.
Tyś jego władca, tato i chwilą.
Szczere gratulacje, dawaj go zanim Cię rozdrapię.
Wstawaj ziomek, bo prześpisz cały dzionek
Dziękuję Ci za Twoje kochane, dobre serce - najlepsze, jakie można mieć
Kochani młodzi małżonkowie prawdziwe życie przed Wami, żyjcie tak,żeby niczego nie żałować a miłość,rozwaga i wzajemne zrozumienie pomogą Wam wspólnie dojść do jesieni życia
Czy juz slonko wstalo? Czy juz swe piekne oczka pokazalo? Czy sie tej nocy dobrze spalo? Czy ladne sny mialo? pewnie wszystko dobrze wiec przesylam calusow tysiace
W dniu urodzin życzę Ci aby każdy dzień
był nie zapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia.
Aby nigdy nie zabrakło Ci ciepła i miłości najważniejszych osób w Twoim życiu - tych którzy są teraz i którzy beda...
Powodzenia we wszystkim co robisz!
Kazda minuta bez Ciebie wydaje sie byc godzina, a kazda godzina z Toba mija tak szybko jak minuta.
Leze w slonca blasku, nogi zanurzone w zlotym piasku. Na mym ciele Twoje dlonie, a ja cala plone.
Gdy sie rodzilas- plakalas,a wszyscy sie smiali... Zyj tak, abys umierajac sie smiala,a wszyscy nad Toba plakali...