Biorąc pod uwagę sprawy retrospekcji stwierdzam iż twoje aforyzmy względem mojej aparycji nie są adekwatne w związku z czym nie będę dalej konwersował gdyż uważam iż egzystujesz w brodziku intelektualnym co koliduje z moim światopoglądem
Nie przejmuj się, że dzisiaj masz pecha-jutro i tak będzie gorzej!
Gdy usłyszysz głos gitary, a gitara pięknie gra, to nie pytaj kto Cię kocha, bo to zawsze, zawsze ja.
Urodzinki dzisiaj Twoje,
śpieszą na nie gości roje.
Śpieszy ptaszek i robaczek,
chyżo zdąża sam ślimaczek.
Pragną szczęścia życzyć Ci
oraz samych pięknych dni.
Niosą całe świata piękno,
przecież dzisiaj Twoje święto
Jestem cudowny, wspanialy lubie czuc Twoj nacisk lubie, gdy pragniesz przyspieszac, wtedy wiem ile mam wcišgnšc paliwa. Twoj Polonez.
Czy tylko w Walentynki
ślesz czułe słówka do dziewczynki?
Czy tylko w Walentego
przytulasz się do kochanego?
Ja nie, ja kocham przez rok cały,
dlatego, że ktoś jest wspaniały,
że jest czuły i kochany,
balsamem na moje rany.
Małe drobiazgi, przyjemności
sprawiają dużo radości,
a uśmiech i przyjazne słowo
rozbudzają namiętność na nowo.
W tym właśnie tkwi potęga miłości,
gdy wyrażana jest w codzienności.
Ten to SMS został wysłany 3000 lat temu z dalekej galaktyki do największego debila na Ziemi. Posłanie sie skończyło.
Dużo kasy, fajnej fury,
Dużo dziewczyn, mało budy,
Dużo szczęścia i miłości,
Od nas wszystkich czyli gości.
Dziś w stajence Panna Święta,
Stoi cicha,uśmiechnięta.
Przy niej stoi Józef Święty,
Tak jak Maria uśmiechnięty.
Patrzą na swojego syna,
Bo Pan Jezus, choć dziecina,
Błogosławić wszystkim będzie,
Aby pokój nastał wszędzie.
Często marzę sobie nocą aby spojrzeć w Twoje oczy, noc już późna na marzenia więc przesyłam pozdrowienia
Ech tygrysie- nudzi mi sie. Przyjdz tu do mnie, zamiaucz skromnie wejdz pod kocyk dzisiaj w nocy i zrob co tylko w wojej mocy
Dzień szczęśliwy, dzień jedyny, dzień Św. Walentego,
a więc pragniemy złożyć Pani życzenia:
zdrowia, szczęścia, powodzenia.
W każdej chwili i godzinie
niech Pani życie z nami słodko płynie.
Takie to życzenia Tobie śle,
cała nasza pierwsza D!
Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny. I to jest prawda, to jest fakt, dziewczęcy urok, wdzięk i takt. I chyba w całym świecie piękniejszych nie znajdziecie, za jeden uśmiech oddałbym Chicago, Paryż, Krym.
Ja Cię nigdy nie zapomnę, Chociaż będę o 100 mil, Ja Cię kocham, kochać będę, Do ostatnich życia chwil.
Żyj modnie, kochaj po staroświecku!
Orzełek biały wysoko dziś wzleciał, ja również próbuję się wznieść na wyżyny i wymyślić ładne sny dla cudownej dziewczyny. Czy mu dorównam i na równi polecę, pokaże noc dzisiejsza, być może dla Ciebie najpiękniejsza
Ręce Ci całuję, moja Mamusiu droga, za Twoje trudy, za Twe starania, za to, żeś mnie kochać nauczyła Boga - przyjmij serdeczne podziękowania. Kochany Tatusiu i Tobie dziękuję, że Ty mnie kochasz i za trud i znoje. Nawet nie potrafię wyrazić, co czuję, tylko ucałuję drogie ręce Twoje
I po co czytasz tego smsa? Żeby poszpanować taką ceglastą
komórką? Nawet nie masz w niej żadnych gierek!
Jak Mikołaj z prezentami ja do Ciebie z życzeniami. Dużo szczęścia i radości w twoim życiu niech zagości ,by te święta urok miały w Twej pamięci pozostały. PS:na Sylwestra dam Ci radę wypij tylko oranżadę by Twa żonka ukochana miała męża nie bałwana
W dziwny sposób Cię poznałam, potem pokochałam, gdy twe serce mnie zapomni, niech ten sms Ci przypomni.
Jak byłeś małym dzieckiem, byłeś tak brzydki, że rodzice karmili Cię z procy, bo bali się do Ciebie podchodzić ...
Rozkoszą są usta Twoje gdy całujemy sie ze dwoje. Serduszko mi mocno płonie gdy dotykają mnie Twoje dłonie. Nasze ciała są przytulone i na zawsze połączone. Nasze oczy ku sobie zbliżone i w twarze nasze wpatrzone:-*
Z okazji tego szczególnego dnia, chciałbym Ci życzyć wszystkiego najlepszego, spełnienia wszyskich marzeń, zarówno tych malutkich jak i troszkę większych. Pamiętaj, że świat bez kobiet nie miałby sensu.
Łatwiej zakochać się nie kochając, niż odkochać kochając.
Kocham Cie w nocy, kocham Cie w dzien, kocham Cie nawet wtedy kiedy jem ! Bo milosc to wiernosc co trwac zawsze musi !
Wszystko co było Twoim marzeniem,
co jest i będzie w przyszłości
Niech nie uleci z cichym westchnieniem
lecz NIECH SIĘ SPEŁNI W CAŁOŚCI.
Gdy przyjdą Święta w srebrnej bieli,
gdy Stary Rok w Nowy się zamieni,
przyjmij gorące me życzenia,
niech się Ci spełnią wszystkie marzenia.
Kup sobie psa. To jedyny sposób, abyś mógł nabyć miłość za pieniądze.
W noc wigilijną, w blasku świec
melodia kolęd płynie w mrok
niech Ci przyniesie radości moc
i szczęścia na Nowy Rok...
Kiedy gwiazdka na niebie zza chmur się wychyli,
a księżyc wśród obłoków posłanie wymości
- wigilijne życzenia przynoszę Wam mili
zdrowia, szczęścia radości - wszelkiej pomyślności
masz nogi jak sarenka nie takie zgrabne ale takie owłosione
Jeśli głupota mogła by dzwonić, to nie potrzebowałbyś swojego telefonu.
Wiesz co??? chcę Ci podziękować za to, że jesteś moją drugą połową... A połówki zawsze się mogą złączyć.
Lepiej wszystkie bogactwa utracić, by pozyskać jednego przyjaciela, niż jednego przyjaciela utracić, by pozyskać wszystkie bogactwa
Niech zające i barany
pospełniają twoje plany,
Porzuć wszystkie swe rozterki
bo to dni wielkiej wyżerki
Niech to będzie czas uroczy
czas cudownej WIELKANOCY!
Kiedy jestes blisko czuje że nic mi wiecej nie potrzeba...kiedy Cie nie widze ... tęsknota me serce rozdziera...Gdy Cie dotykam ....wiem że niebo istnieje...Gdy odwzajemniasz Ty stajesz sie dla mnie Tym niebem....Chce być z Tobą już na zawsze...pomóż mi gdy czasem sił mi braknie ...wierze w nas.. wierze w Ciebie...wierze w miłość bo mam ....!!!Ciebie!!
Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy,
a słońce świeci w twarz.
Niech dobry los da Ci zatańczyć wśród
najjaśniejszych gwiazd.
Dziś mamy dzień mamy
my nasze mamy kochamy
jeśli na dzień mamy
te laurkę damy
to pięknie wyznamy
że mamę kochamy!
Niby taka prosta rzecz. Życzenia. Ale jak w kilku słowach napisać to wszystko czego chcę Ci życzyć? Popatrz przez minutę na tego smsa i uśmiechaj się ciepło :-) Uśmiecha się do ciebie .....
Najwspanialsza! Najmądrzejsza!
Najukochańsza Babciu!
Z okazji Twojego święta
stu lat radosnego życia
W gronie kochających Cię dzieci i wnuków.
życzy...
W dniu Twych kolejnych z kolei urodzin przyplyne do Ciebie na bialej lodzi, by dac Ci kwiaty, i usmiech, i siebie i skrzydla aniolow co zyja w niebie
Dzisiaj Święto Walentego
A Ty smutny jesteś wciąż.
Więc dziś pragne rozweselić Cię
Byś mnie kochał przez całe życie me! :)
Prawdę należy podać bliżniemu tak grzecznie i uprzejmie, jak podaje sie płaszcz, a nie uderzać go nią jak mokrą ścierką po twarzy
Chociaż jesteś stara dupa
no i próchno z Ciebie leci
to wysyłam ci życzenia
bo to przecież Święto dzieci!
Życzę Ci zabawy do białego rana, najlepszych piosenek, pysznego szampana! Choć nie jestem z Tobą w noworoczną noc, pamiętaj też o mnie przez następny rok.
Cicha noc,
gwiazdy lśnią,
mróz maluje kształt na szkle,
świecy blask,
w taką noc
ja życzenia Tobie ślę:
Świąt radosnych,
przeżyć wzniosłych,
w zdrowiu, szczęściu i miłości.
Niech pora zimowa,
wraz z nadzieją nową,
radość w sercu na stałe zagości...
Kochana Babciu!
Jesteś najlepszym lekiem na depresję,
i chciałabym, żeby każdy dzień był taki
jak dziś - pełen radości, ciepła,
pachnącego ciasta i opiekuńczych ramion.
Ptaszki wesolo śpiewają,świat do życia się budzi,tylko moje słonko ze wstaniem marudzi...Otwórz oczka swe kochanie czas najwyższy na śniadanie
Przetańczenia aż do rana, setki korków od szampana, kupy śmiechu, zero kaca, bo już wkrótce, czeka praca!
Wspaniałych i słonecznych dni, Słońca na błękicie, niech Ci szczęście towarzyszy przez calutkie życie... Niech Ci się spełnią wszystkie Twe pragnienia... Przyjmij te skromne życzenia, od kochającej Cię dziewczynki.
Czym sie rozni meski ogrodek od damskiego. Tym, ze w meskim ogrodku rosnie ogorek, a w damskim tylko trawa i dziura po krecie.
W roku 365 chłopców śni o Tobie, 8760 godz. myślą o Tobie,
525600 min. tęsknią za Tobą, 31536000 sek. skarbi sobie Ciebie,
2 min tworzę tego SMS aby Cię okłamać :)
Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany,
które z pozoru wydają się trudne,
a później wprost wymarzone,
realizacji planów i nowych marzeń
i kolejnych natchnień
- jak fal, które pchają statek do przodu.
Na dobranoc me kochanie szepnę tylko jedno zdanie. Śpij spokojnie, no i mile. Spędzaj ze mną każdą chwilę. Niech Ci noc przyniesie sny, w których będę ja i Ty, rozpaleni swą nagością, upojeni namiętnością w nieskończonym szczytowniu i w cudownym ciał zjednaniu
Kochany Tato -
zacznę zwyczajnie, że z tobą w domu zawsze jest fajnie: i w deszcz, i w słotę, w smutku, w radości wspierasz i uczysz życia w miłości.
Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować,
skromny bukiecik kwiatów darować.
Spij kochany, spij i snij o nas do samego rana, o stosunkach niezliczonych, o pozycjach wymyslonych, o orgazmach co ciagle trwaja bo takie orgie nas czekaja.
To wasza rocznica. Może być szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągneliście w ciągu waszego małżeństwa. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. To czas na podziękowanie Bogu za rozwój waszej miłości i trwałości waszego małżeństwa.
Zobaczyłam Cię przypadkiem, przypadkowo Cię poznałam, no i całkiem przypadkowo Ciebie pokochałam.
Drogi Tatusiu - najlepszy na świecie,
który mnie kochasz w zimie i w lecie.
Jesienią, wiosną w niezmiennej trosce
w szczęśliwym domu - jak w raju rosnę.
Za Twoją dobroć dzisiaj dziękuję,
zdrowia, łask Bożych szczęścia winszuję.
Bezpiecznej szosy, spełnienia marzeń,
pięknych urlopów i zawsze razem!
Do podusi glowke zloz swoje sliczne oczka zmroz skonczyl sie meczacy dzien niech juz przyjdzie nowy sen.Gwiazdy oczka co puszczaja moje buzki przesylaja