Drodzy Nowożeńcy życzymy Wam aby Wasza wspólna droga przez życie była usłana różami kolcami się nie przejmujcie bo prawdziwa miłość przezwycięża wszystkie przeszkody
Kiedy Wielka Noc nastanie,
życzę wam na
Zmartwychwstanie
dużo szczęścia i radości,
które niechaj zawsze gości
w dobrym sercu,
w jasnej duszy
i niech wszystkie żale zgłuszy.
Juz karnawal coraz blizej, niech ci dziewcze loda lize, niech ci pizdy niezaluje i na ptaku ci tancuje. Jak jej chuja bedziesz dawal niech poczuje ten karnawal
Przekazuje dziś życzenia i śle szczere pozdrowienia, pełne radości i nadzieji, oby ten rok się zaczął w bieli. Niech inny od poprzedniego będzie i niech uśmiech będzie wszędzie. Ode mnie dla Ciebie Takie życzenia i ucałowania i pozdrowienia.
Kurczaczków Zielonych
Baranków Czerwonych
Bazi Różowych
Pisanek Kolorowych
Dyngusa Tęczowego
I Wszystkiego Dobrego.
Życzy…
W Twoim dniu zycze Ci samych pieknych, madrych chwil, duzo slonca w Twoim oknie, niech Twe serce na deszczu nie zmoknie, cudownych przyjaciol i wspanialych dn
Któż nad moją kołyską
czuwał nieraz w noc ciemną
Któż gorąco się modląc
łzy wylewał nade mną
Kto strzegł pierwszych mych kroków
gdy się chwiała dziecina
TYŚ była, TY zawsze
moja Matko jedyna
za te trudy i pracę
czyż się tobie o Matko
kiedy w życiu odpłacę
wiem co czynić należy byś sie Matko cieszyła
postępować tak jak uczyłaś mnie, miła
Dziś jak tylko z łóżka wstałam,
Zaraz tatę uściskałam.
Uściskałam z całej siły,
I wrzasnęłam:
Tato miły!
Nos do góry, uszy też
Dziś jest twoje święto wiesz???
Każdy tata je obchodzi.
Ty też obchodź.
Co co szkodzi!!!
A jeżeli nie dasz rady
Zjeść tej całej czekolady,
Tortu, lodów i piernika
Znajdziesz we mnie pomocnika!!!!
Kiedy wchodzę do domu i w oczy twe patrzę
Zawsze
Odnajduję w nich zrozumienie
Zawsze
Odnajduję w nich wybaczenie
Nigdy na nic tego nie zamienię
Mamo to dla ciebie
Proste ale jakże ważne słowa
Bądź zawsze zdrowa, zawsze uśmiechnięta i zawsze szczęśliwa
Tak jak zawsze jesteś troskliwa
za 9 miesiecy to bedzie w kołysce widać!
Nim zaśniesz, wyszepcze Ci na ucho parę słów milutkich, które zabrzmią jak nutki. Słowa w muzykę się zmienią i ukołyszą do snu, posłuchaj jak bliska jesteś sercu mojemu
Wstawaj,wstawaj bo czas leci.A na niebie słonko świeci.Dzionek miły będzie może czego życze daj Ci Boże
Życzymy kochani
w dniu święta Waszego
szczęścia, pomyślności,
zdrowia najlepszego.
100 choinek w lesie,
prezentów ile Mikołaj uniesie,
bałwana ze śniegu i mniej życia w biegu,
oraz tyle radości co ryba ma ości życzy...
Słońce z lekka się już budzi, grzeje i weseli ludzi. Ja już wstałem, Ty też wstawaj, uśmiech swój światu rozdawa
Jakie zlozyc Ci zyczenia, by warte byly Twego imienia? Ty najlepiej znasz marzenia, ktorych wygladasz spelnienia
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
wielu głębokich i radosnych przeżyć,
wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości
oraz błogosławieństwa Bożego
w każdym dniu nadchodzącego Roku
życzą ...
by admin
Jest kwiat, który pachnie. Jest miłość, która nigdy nie umiera. Jest ktoś, kto tęskni i szlocha. Jest ktoś, kto Cię bardzo kocha.
Kochany dziadku nie wiem w jakich słowach to opisać, ale kocham Cię tak mocno, ile ptaków w lecie,
tak to pokićkałem, że mućka by nie skumała
lecz uwierz mi, szczerze mówię Ci!
Mamo! Stałaś przy mnie w nocy, gdy płakałam.
Byłaś przy mnie, gdy o pomoc wołałam.
Dałaś mi przyjaźń najpiękniejszą, najtrwalszą.
Dałaś mi miłość wyrzeczeń wartą.
Zrobisz to ze mna? bardzo tego chce... a Ty? zrobmy to razem.. dobrze? teraz! no to idziemy spac! DOBRANOC
Za autobusem i za chłopcem, nie trzeba gonić, będzie następny.
Dla najlepszej przyjaciółki Wspaniałej koleżanki Miłej kumpeli z jednej kapeli Koleżanki od szklanki Dziewczyny jak maliny A przede wszystkim dla
Ty jesteś moim snem, Moją nocą i dniem. Moim własnym cieniem jedynym moim marzeniem! Dla ciebie chciałabym żyć, wciąż z Tobą być. O tym marzę i śnię bo bardzo kocham Cię.
Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, tylko jeden pozostanie, jest to kwiat wspomnienia.
Z Tobą pragne spędzic reszte lat swego życia ;* Od 3lat to nasze wspólne życie;* Jakże szcześliwe życie nie prawdasz Kochanie
W tym szczególnym dniu szczególnie życzę Ci rzeczy dwóch: miłości co w sens życie ubiera i szczęścia by wygrać z losem w pokera
Ah Ty Wariacie, Ty moj gupecku, wielki trolku, mały Karaluszku, ah Ty niedobrzelcu ja cie LUBIE!!!!!!! To Dla Ciebie Anitka
Nie jesteś kompletnym idiotą - paru części Ci brakuje.
Myślenie jest przyszłością, a ja u ciebie tej przyszłości nie widzę
Za Twe, Dziadku, dobre czyny
zdrowia, szczęścia, siły, chwały
z okazji Twojego święta
szczerze życzy wnuczek mały!
W dniu Twych kolejnych z kolei urodzin przyplyne do Ciebie na bialej lodzi, by dac Ci kwiaty, i usmiech, i siebie i skrzydla aniolow co zyja w niebie
Masz nos jak hamulec od karuzeli i jak palisz papierosa pod prysznicem to raczej nie gasnie.
Z okazji tego szczególnego dnia, chciałbym Ci życzyć wszystkiego najlepszego, spełnienia wszyskich marzeń, zarówno tych malutkich jak i troszkę większych. Pamiętaj, że świat bez kobiet nie miałby sensu.
Kochana Mamo!
Z okazji Twojego Święta,
z wczoraj i dziś,
każdym czułym serca uderzeniem
i każdym z niego płynącym życzeniem:
zdrowia,sił i codziennej radości
wraz ze słowami największej wdzięczności,
za wszystkie dla mnie trudy i starania,
składam CI dzisiaj
podziękowania.
Ile równań niezależnych,
Ile jest szeregów zbieżnych,
Ile całek niewłaściwych,
Ile na płaszczyźnie krzywych,
Ile funkcji kwadratowych,
Co nie mają miejsc zerowych.
Ile krzywe mają siecznych,
Ile jest układów sprzecznych,
Ile różnych jest symetrii,
Ile twierdzeń w geometrii,
Ile przestrzeń ma wektorów,
Co nie tworzą pustych zbiorów,
Tyle szczęścia i radości
W Twoim domu,
z Wielkanocą,
niech zagości.
Pisze do Ciebie z łóżeczka, obok mnie leży poduszeczka... zamiast tej podusi bym wolała przytulić sie do Twojego ciała :) i plecki bym Ci posmyrała :) i byłabym szczesliwa cała, gdybym Cie teraz obok mnie miała :*
Na skaczącym zajączku
kurka jajko zniosła
oznajmiając wszystkim
że nadeszła wiosna.
W oprawie rzeżuszki i pięknych pisanek
nadszedł nareszcie świąteczny poranek
Te święta zrobiły nam jednak psikusa
będziemy mieli
śnieżnego dyngusa…
Jesteś piękna jak najwspanialszy kwiat. Tylko, że ja niestety mam alergię na kwiaty.
Życzę Ci błędów, które się da naprawić i odwagi, aby pogodzić się z tymi, których nie da się naprawić. Nikt nie jest doskonały - a kto nie chce się z tym pogodzić, staje się bojaźliwy i zależny. Jeżeli jesteś otwarty na to, co nowe, będziesz uczył się przez całe życie, a uczymy się na swoich błędach.
Rysuję Ci słońce, rysuję Ci niebo,
I siebie rysuję, i tatę, i mamę
Bo Ciebie, Dziadku, kocham!
Weź do ręki tę kartkę z dalekiej krainy i przyjmij pozdrowienia od kochającej dziewczyny
Kocham Cie w nocy, kocham Cie w dzien, kocham Cie nawet wtedy kiedy jem ! Bo milosc to wiernosc co trwac zawsze musi !
Miłość jedyna jest, miłość nie zna końca, cierpliwa jest i ufająca. Najgorsze potrafi znieść, dobrem odpłacić umie, życiu nadaje sens i wszystko rozumie, takiej miłości życzymy Wam na całe wspólne życie
Żurku smacznego
Baranka cukrowego
Pisanek wymarzonych
Świąt mile spędzonych
Dyngusa mokrego
i wszystkiego bardzo udanego.
W te piękne święta
gdy Pan Zmartwychwstaje
życzę Ci smacznych jajek na śniadanie,
żółtego kurczaka, białego zająca
i aby te święta trwały bez końca!
Kazda minuta bez Ciebie wydaje sie byc godzina, a kazda godzina z Toba mija tak szybko jak minuta.
Witam króla idiotyzmu i pokraczności! Co słychać? Jak tam
interes się kręci? Debilacja ciągle popularna?
Spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie, radości życiowej i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet, życzę Wam... wspaniałe, niepowtarzalne Panie!
Ten to SMS został wysłany 3000 lat temu z dalekej galaktyki do największego debila na Ziemi. Posłanie sie skończyło.
Dorosłości to namiastka
Gdy nadejdzie osiemnastka
Śmiało ściągaj swój pas cnoty -
Chłopcy wezmą Cię w obroty
Tańcz od rana do wieczora -
Na skrupuły przyjdzie pora
By Cię nie dopadły gary
I ględzący wciąż mąż stary!
Kim jesteś? Udostępnij swoje enigmatyczne personalia i motyw który odegrał decydującą rolę w kilkusekundowej okupacji mojej lini telefonicznej!!!:-]
Z okazji Twojego dnia Mamo.
Za wczoraj i dziś, zawsze tak samo,
każdym czułym serca uderzeniem
i każdym z niego płynącym życzeniem
zdrowia, sił i codziennej radości
wraz ze słowami największej wdzięczności.
Za wszystkie dla mnie trudy i starania
składam Ci dzisiaj podziękowania
Drodzy Jubilaci! W tak pięknym dniu, jakim jest... rocznica Waszego ślubu życzymy Wam wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków oraz doczekania w dostatku i zdrowiu Złotych Godów.
Swiat ma cztery kierunki czlowiek nimi podaza czasem dobrym kierunkiem a czasem zlym a ty kolezanko podazaj tym dobrym bo znajdziesz tam przyjaciol wielu
Życzę Ci Dnia Urodzin, który przyniesie to, co najlepsze - ciepłe uśmiechy, pogodne myśli i nadzwyczajne szczęście. Życzę Ci Dnia Urodzin tak miłego jak tylko miłym być może ten Dzień - spędzony w otoczeniu pełnym miłości, przyjaciół i rodziny
Misiu misiu daj mi raczke, misiu misiu chodz na laczke, misiu misiu nie boj sie, ze Ci mowie KOCHAM CIE.
Stan Twojej Kasy Nie Ma Dla Mnie Znaczenia ... Jestem Kobieta Nie Do Kupienia .. Jesteś Slaby? Marny ? Jak Twoja Kariera ?? Trafiłeś na SUKĘ!! z którą się NIE ZADZIERA
W zyciu jest wiele rzeczy, ktore przemijaja. Jednak kazda z nich pozostawia po sobie jakis slad
Dwa serca złączone, klucz rzucony w piasek, nic nas nie rozłączy, nawet ojca pasek.